Te tulipany, to posiana drobnica, ale niewykopywane tulipany mają już bardzo duże liście, sadzone jesienią, dopiero wychylają nosy.
Może ogródek ocaleje, przecież nie będą budować tuż pod Twoim domem. Masz jeszcze jakieś miejsce przy ulicy, a w najgorszym wypadku będziesz uprawiać roślinki w donicach
Dużo radości ogrodowych
Dorotko, wzdychaj, wzdychaj
Pszczoły oszalały, na siłę wpychały się w zamknięte krokusy
Zdrojówka, to niepozorna roślinka, ale kwitnie wczesną wiosną, kiedy każdy kwiatek bardzo cieszy
Kiciuś "pomaga" jak może, a do kompletu będę miała jeszcze trzylatkę, to robota w ogrodzie będzie szła aż miło
Soniu,
Krokusy i inne cebulowe, sadzę do doniczek w miejscach świeżo odzyskanych z murawy, w której jest więcej chwastów niż trawy, bo łatwiej wyjąć doniczkę i wypielić, niż wybierać małe cebulki z zachwaszczonej gleby.
Kwitną zawilce rosnące w gąszczu innych roślin pod kołderką z liści, a podejrzewam też, że to jakieś wcześniejsze, bo reszta gajowych jeszcze czeka.
Zdrojówka podobno rośnie u nas w lasach, chociaż ja jej jeszcze nie spotkałam w okolicy w naturze.
Noce z przymrozkami i w dzień chłodniej, ale słońce ciepłe i w ogrodzie miło, ale mam nadzieję na cieplejsze dni
Lidziu, witaj oficjalnie w moim buszu i zapraszam do spacerków zawsze, kiedy tylko masz ochotę
Bardzo dziękuję za miłą ocenę mojego ogrodu
Pszczółki oblegają kwiatki w ogromnych ilościach, chyba będę musiała dosadzić jesienią krokusów, bo nie wszystkie się mieszczą w kwitnących
Irysy Danforda często znikają, te na zdjęciu sadziłam jesienią, chociaż widzę pojedyncze żółte pąki w innych miejscach, to na tyle, ile cebulek wsadziłam przez lata, to słabiutko
Zdjęcia zaległe, ale kwitnienia aktualne








Pięknego, słonecznego weekendu





































