Jeżeli chodzi o kalanchoe (zdjęcie poniżej) to ucięłam szczepkę ,opłukałam pod bieżącą wodą i po godzinie wsadziłam bezpośrednio do wody.Juz po 3 dnach pokazały się zawiązki korzeni i po ok. 10dniach wsadziłam do kermazytu.

Krysiu sadzonki paprotki czekają w wodzie na wypuszczenie większej ilości nowych pędów.jeżeli będą gotowe do wysłania powiadomię.Tak wyglądają teraz

A to malutka prezentacja ubiegłorocznej paprotki i kwitnących fiołków.W mniejszej doniczce są dwa kolory, niebieski i biały z niebieską obwódką.Jak widać niebieski pieknie kwitnie a biały mimo że razem posadzone nie myśli i kwitnięciu.
biało niebieski
matka młodzika
ubiegłoroczna biała sundaville, na jesieni skrócona bardzo mocno jak widać rosnie bardzo wolno
2 letnia czerwona sundaville w hydroponice od malutkiej szczepki, też skrócona bardzo mocno na jesieni.Jak widać jest bardziej okazała.czekam z niecierpliwością na pojawienie się pąków.To dzisiejszy zakup nie wiadomo czego






