Ogród (z) PESTKI@

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Witaj Aldonko czosnek faktycznie gigant :shock: :D A puchaczek zrobił minkę, jakby był obrażony na swoją Panią za zdjęcia :wink: :lol: Brateczki prześliczne, bardzo je lubię :D pięknie przystrzyżone iglaczki, i gratuluję żywopłotu, z nasionek :shock: :?: super :D
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Post »

Dziękuje Agnieszko za odwiedzinki.A z tym zywoplotem to było tak,że z braku kasy i z ciekawości zrobiło się coś z niczego i to moja najwieksza duma na ogrodzie :wink: jeśli chodzi o koteczkę to persy wszystkie mają ,,obrażone miny,, :lol: Niedługo zostanie po raz pierwszy mamą.Bardzo to wszyscy przezywamy ;:80
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Aldonko zgadza się, że największą radość sprawia roślinka wyhodowana od podstaw :D z nasionka lub maleńkiej szczepeczki :D Ja też tak mam i najbardziej się cieszę, nap z iglaczków które mam z oderwanych maleńkich gałązeczek :D już mnie przerastają :D A co do rozwiązania koteczki, to wyobrażam sobie Wasze nastroje, w końcu to pierwszy raz :D
Awatar użytkownika
kamkamk
200p
200p
Posty: 233
Od: 7 maja 2009, o 14:18
Lokalizacja: podkarpacie

Post »

mam takie same fiołki, strasznie się sieją lubię je i w tym roku kupiłam sobie nasiona z mieszanką kolorów, bo teraz tylko fioletowe mam
Awatar użytkownika
g.kiecko
1000p
1000p
Posty: 1508
Od: 19 wrz 2007, o 23:19
Lokalizacja: Jasło

Post »

Spirala wyszła Ci świetnie! :D
Może Ty masz dobry patent na takie formowanie krzewów?
Pozdrawiam Gośka
Mój ogród
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Post »

Jedyny patent jaki mam to ;dobrze ogladam drzewko,które samo mi podpowiada co mogła bym z nim zrobić.Nad ta spiralka pracowałam dość długo ,bo to była zwykła thuja taka,,hiena cmentarna,,jak ja to nazywam :wink: Przez 3 lata formowalam ja na słupek ,żeby potem zrobić z niej spiralkę.Nie jest jeszcze idealna bo drastycznie obciełam ją ubiegłej wiosny.Takie formowanie potrzebuje ok 3 lat.Najłatwiejszym sposobem jest kupic do spiralki idealnie strzelistą thuję,ale ja tne to co mam.Moje jodły też są przycięte na słupki,stozki i kule.Każde drzewko iglaste sie do tego nadaje ,tylko potrzeba czasu i cierpliwości.
Awatar użytkownika
kamkamk
200p
200p
Posty: 233
Od: 7 maja 2009, o 14:18
Lokalizacja: podkarpacie

Post »

a kiedy można przycinać, w jakich miesiącach?
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Post »

Ja przycinam od wczesnej wiosny do póznej jesieni.Wtedy kiedy widze ,ze galazki tego potrzebują.
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Post »

Tak wygląda moje winogrono w tej chwili :wink: Obrazek Obrazek To dosć pózne winogrono koloru śliwki.Bardzo smaczne o olbrzymich owocach(jak na nasz klimat) z cienką skórką.Bardzo ,bardzo podobne do tego kupowanego w sklepach.
Awatar użytkownika
jola1010
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1652
Od: 4 cze 2007, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: DOLNOśLąSKIE

Post »

:shock: Twoje czosnki to giganty... :shock:

Fajne kwietniczki i świetne nowe fryzurki u iglaczków. Też lubię przycinać drzewka .Zapraszam w odwiedziny.
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Post »

dziękuję Joluniu za odwiedzinki.Upieke dobre ciasto z wiśniami w wpadnę z wizytą do Waszego ogródka zaraz :wink:
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Post »

To moja budleja ,ktora już zaczeła przyciągać motyle :lol: i od której zaczeła się przygoda na tym forum.To własnie Wasze budleje zafascynowały mnie tak bardzo,że zalożyłam wątek ogrodowy.Czekam na rozkwitnięcie nastepnej budlei(kolor nieznany) Obrazek
Awatar użytkownika
gohna
500p
500p
Posty: 595
Od: 5 mar 2008, o 19:31
Lokalizacja: Łazy

Post »

Cześć Aldona, piękne rzeczy pokazujesz te ogródkowe i te doniczkowe :lol: . Ja też w tym roku zaczynam polowanie na czosnki :lol:
pozdrawiam serdecznie
gohna
Ogród gohny...
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”