Leśny ogród Elli - 2011

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Leśny ogród Elli - 2011

Post »

Przepiękna sesja Maleństwa ;:167
A i zdjęciom ogrodowym niczego nie brakuje ;:333 Jedynie żal że ich tak mało. Zimą jesteśmy spragnieni zielonych obrazków.
Awatar użytkownika
Ellaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2591
Od: 6 lip 2008, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Żarki Letnisko/Częstochowa
Kontakt:

Re: Leśny ogród Elli - 2011

Post »

Witam serdecznie w nowym roku :wit

Strasznie mi przykro, że nie mogę się 'rozerwać' i zajmować wszystkim czym bym chciała....za dużo mam zajęć i nie starcza mi czasu na życie forum, którego mi bardzo brakuje ;:145
Jak wiecie zimą tworzę, zdobywam wiedzę...tym razem chcę zwiększyć swoje umiejętności z trudnej i fascynującej dziedziny sztuki jaką jest fotografia.
Poza tym 'babciowanie' wzięło mnie na całego....ale jak tu się oprzeć temu najcudowniejszemu maleństwu na świecie....świata poza nią nie widzę ;:167 ;:167 ;:167 ;:86 ;:87

Obrazek
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21846
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Leśny ogród Elli - 2011

Post »

Nie dziwie się ;:196
Taki uroczy szkrabek musiał zawladnąc Twoim sercem.
Pozdrawiam serdecznie Babciu Elu ;:167 ;:196
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Jasminodies
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 40
Od: 5 maja 2011, o 13:07
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Leśny ogród Elli - 2011

Post »

Ale cukiereczek - wprost do schrupania! ŚLICZNA! Pasja fotografowania jest najcudowniejszą w tym czasie i najwdzięczniejszą! Wykorzystaj to bo dzidziusie tak szybko rosną....
Gratuluję serdecznie Młodej Babci!
Awatar użytkownika
usa1276
1000p
1000p
Posty: 2243
Od: 22 sty 2012, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świetokrzyskie

Re: Leśny ogród Elli - 2011

Post »

Elu bardzo ci gratuluję zostania babcią swoje pierwsze święto już masz za sobą, wcale się nie dziwie ze zawładnęła całym twoim światem

Ogród piękny roślinki cudne

Pozdrawiam cieplutko ;:196
Pozdrawiam Ula
Aktualny
Poprzedni
stokrotka1805
200p
200p
Posty: 260
Od: 24 lut 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Leśny ogród Elli - 2011

Post »

Witaj Elu!
Twój Aniołeczek jest najpiękniejszy w tym ogrodzie.
Pozwoliłam sobie na spacerek poprzez Twój bajeczny ogród. Przepiękny. A te liliowce powalają z nóg. Chyba będą mi się śnić po nocach.
Mam w swoim ogrodzie kilka, ale to takie jak forumowicze nazywają "burki". Kupiłam w tym roku nasiona, robiłam wszystko wg. instrukcji, ale niestety do tej pory, po miesięcznym pobycie w lodówce nie skiełkował żaden. :(
Może w przyszłym roku mi się uda.
Pozdrawiam serdecznie. Lidka
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25143
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Leśny ogród Elli - 2011

Post »

Elu, wcale się nie dziwię. Prawdziwy słodziak
Awatar użytkownika
Ellaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2591
Od: 6 lip 2008, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Żarki Letnisko/Częstochowa
Kontakt:

Re: Leśny ogród Elli - 2011

Post »

Witam serdecznie miłych gości, dziękuję za wpisy i gratulacje :wit ;:196

Za oknami pogoda taka jakby zaraz miał się zacząć sezon, słoneczko pięknie świeci, ptaszki zaczynają świergolić....zapowiadają +12 stopni....może faktycznie w tym roku wiosna przyjdzie wcześniej?
Nasiona liliowców zebrane w ubiegłym roku już się chłodzą, w marcu je wyjmę do światła i ciepła, by zaczęły kiełkować.
Ciekawa jestem co mi w tym roku zakwitnie z moich siewek w gruncie?

KaRo - cieszę się, że mnie odwiedziłaś i zostawiłaś ślad oraz, że na mnie nie krzyczysz, że się nie trzymam kurczowo regulaminu :D
'Babcia Ela'....trochę mi to 'zgrzyta' w uszach, bo ja wciąż młoda i to nie tylko duchem ;:109 ....ale trzeba się oswajać, bo już wkrótce będzie za mną biegał ten maly 'tuptuś' i wołał 'babcia, babcia'....ech :roll:
Jeśli dane nam były dzieci, to z pewnością kiedyś, za ich sprawą, zostaniemy babciami i dziadkami...taka kolej rzeczy od zarania świata i trzeba się z tym pogodzić chociaż wcale nie jest to takie łatwe, przynajmiej dla kobiety :roll:

Kasiu - staram się wykorzystać czas na robienie zdjęć gdy córka wpada do mnie z maleństwem....za daleko mieszka, więc niezbyt często się widzimy. W wakacje będę je miała na dłużej, a i dzieciaczek pewnie będzie już siedział i interesował się otoczeniem.

'Młoda Babcia'...no to określenie bardziej mi się podoba i lepiej do mnie pasuje :wink: ....tylko tak się zastanawiam Kasiu, skąd Ty to wiedziałaś? ;:169

Uleczko - dziękuję, żal mi tylko, że nie mogę jej często widywać....z drugiej strony może to i lepiej, radość jest tym większa ;:108
Ogród niedługo zacznie się budzić ze snu...już chce mi się pogrzebać w ziemi :D

Lidziu - dziękuję za miłe słowa ;:196 Bardzo się cieszę, że mój ogród Ci przypadł do gustu.
Ja też zaczynałam od 3 pospolitych odmian, a popatrz do czego mnie to doprowadziło.
Pewnie wesz, że 'zarazek liliowcowy' jest nieuleczalny i zabójczy dla kieszeni :;230
Na forum jest wątek poświęcony tematyce siewu liliowców z nasion, ja też tam dodałam coś od siebie.
Z pwenością powinnaś tam zaglądnąć : http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=32&t=27213
Nie przejmuj się pierwszą porażką, mi też od razu nie poszło najlepiej...następnym razem się uda ;:333

Gosiu - cukiereczek do całowania i przytulania :D


Skoro mowa o liliowcach to pokażę kilka miłych dla oka foteczek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Jasminodies
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 40
Od: 5 maja 2011, o 13:07
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Leśny ogród Elli - 2011

Post »

Elusiu.... kobieca intuicja? ;:224
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25143
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Leśny ogród Elli - 2011

Post »

Nareszcie zostałas obudzona z zimowego snu :D
A jak pogoda? Już zaczęłaś jakieś prace w ogrodzie?
Jeśli w weekend będzie tak jak dzisiaj ja ruszam
Awatar użytkownika
Ellaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2591
Od: 6 lip 2008, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Żarki Letnisko/Częstochowa
Kontakt:

Re: Leśny ogród Elli - 2011

Post »

Witam wszystkich serdecznie po długiej przerwie Obrazek

Sezon wiosenny 2014 rozpoczęty, kwitną wiosenne kwiaty, na które tak długo wszyscy czekaliśmy. Pracy jak zwykle co niemiara, ale mimo to staram się rejestrować na bieżąco wiosenne kolory mojego ogrodu. Jeśli nadal lubicie do mnie zaglądać, to serdecznie zapraszam do mojego ogrodu na kolejną jego odsłonę ;:108

Wiosenne kwiaty forsycji, która w tym roku wspaniale mi zakwitła

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Śnieżnik drobniutki i uroczy

Obrazek

Obrazek

Prymulki

Obrazek

Ozdobna wisienka o drobnych kwiatach i bordowych liściach

Obrazek

Obrazek

Krokusy - zwiastuny wiosny

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Aga72
100p
100p
Posty: 180
Od: 18 lip 2013, o 16:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Leśny ogród Elli - 2011

Post »

Witaj Elunia!Cieszę się niezmiernie,że po długiej przerwie znów jesteś na forum.Twój ogród był jednym z pierwszych do których tutaj trafiłam.I od razu mnie urzekł tak bardzo,że wracałam tu nie jeden raz... ;:224 Aż mam wrażenie,że znam go na pamięć.Przepraszam,że siedziałam tu po cichutku i nie ujawniłam się dotąd,ale na początku musiałam się nauczyć poruszania po forum i tylko oglądałam ogrody.Ale teraz naprawiam swój nietakt.Ela zaczarowałaś mnie swoimi zielonymi zakątkami.Piękna kolekcja host i macierzankowe dywaniki to mistrzostwo świata ;:180 A liliowce to kwiaty,na które wcześniej nie zwracałam uwagi.Dzięki tobie odkryłam ich urok.Naprawdę cieszę się,że jesteś.Życzę ci wspaniałego sezonu ogrodowego.I gorąco pozdrawiam.Agnieszka
Awatar użytkownika
Ellaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2591
Od: 6 lip 2008, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Żarki Letnisko/Częstochowa
Kontakt:

Re: Leśny ogród Elli - 2011

Post »

Witaj Agnieszko :wit :wit
Jest mi niezmiernie miło, że mój ogród tak Cię zauroczył, i że wciąż do niego powracasz i spędzasz w nim czas....to nic, że po cichutku...nie ma w tym nietaktu...taki to już urok wirtualnych ogrodów, do których wszyscy mają wstęp o każdej porze dnia i nocy, jeśli tylko mają na to ochotę :D :wink:
Pewnie wiele osób tylko go ogląda i milczy, ale ja to rozumiem, sama też często zaglądam tu i tam i nic nie piszę, bo zwykle nie bardzo mam na to czas, a i nie zawsze jest chęć by coś wystukać.
Z nadmiaru różnych zajęć, którym się oddaję nie mogę poświęcić na forum tyle czasu co inni, ale postaram się co jakiś czas odświeżyć mój ogrodowy wątek i pokazać co nowego się dzieje w moim ogrodzie, więc jeśli będziesz miała chęć do mnie zaglądnąć, to serdecznie Cię zapraszam do podglądania mojego małego Edenu ;:108
Agnieszko i ja dzięki forum załapałam kilka 'zarazków', które odmieniły mój ogród na zawsze i na lepsze...i oby tylko zdrowie dopisało, to sezon na pewno będzie udany :wink:
Dziękuję za miłe życzenia i wzajemnie ;:167
Pozdrawiam serdecznie, Elżbieta ;:3

Wczesne tulipanki, które swe kwiaty rozwijają już w marcu, ale tylko do słońca, pod wieczór zwijają płatki w smukłe pąki, wyglądają wówczas niczym płonące świece

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Za to gdy świeci słoneczko otwierają kielichy i łapią każdy promień słońca

Obrazek

Obrazek

Złociste żonkile

Obrazek

i pełne gracji psizęby

Obrazek

Lazurowa Cebulica syberyjska

Obrazek

i przylaszczka pospolita

Obrazek


Na koniec świąteczny akcent....wszystkim Forumkom życzę wesołych i pogodnych Świąt!


Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”