W.o...Maluszkach, dzieciach. 1cz.(2006.08-2008.10)

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Clear
50p
50p
Posty: 55
Od: 20 mar 2008, o 11:31
Lokalizacja: Tarczyn/Rembertów

Post »

A to moje pociechy :)
To Agnieszka 3,5 roku
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A to Zuzia 9 lat ( w tym roku miała komunię)
Obrazek
A tu akurat podczas komuni z moją mamą i moją siostrą :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21865
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Śliczne są Twoje dziewczynki :D :D :D :D
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
Arwenka
100p
100p
Posty: 109
Od: 30 kwie 2008, o 21:02
Lokalizacja: Wsch. mazowsze

Post »

Clear popieram to co napisało KaRo :D
śliczną fryzurkę miała Zuzia w dzień komunii ;:215
Awatar użytkownika
Clear
50p
50p
Posty: 55
Od: 20 mar 2008, o 11:31
Lokalizacja: Tarczyn/Rembertów

Post »

A dziękuję w imieniu Zuzi :wink:
barbarka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1005
Od: 16 maja 2007, o 22:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pdk

Post »

DorkaWD pisze:WOW! Sama bym się chętnie wybrała do tego parku z dinkami :lol:
Basiu, koniecznie zdaj nam relacje a jeszcze lepiej - fotorelację :idea:
No to jesteśmy po wyprawie do dinusiów i zapraszam na małą fotorelacje . :wink:
Pogoda tego dnia była cudna , choć przez chgwilę zrobiło się ciemno , buro i zaczęło grzmieć .. ale tylko postraszyło
Dojechaliśmy do Bałtowa około 10 , chwilka na rozprostowanie kości i do kasy po bilety .
Za namową dzieciaczków wynajlesmy dla nich pojazd Obrazek
A potem to już tylko zwiedzanie i zachwycanie się tymi stworami :lol: oto kilka z nich ...
Obrazek Obrazek

A to największego dinusia w parku nie bardzo mogłam go objąć i ucięłąm mu ogon :roll: Prawdziwy kolos ... Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
A dookoła zielono , kolorowo i od czasu do czasu słychać szum wody spływającej po kamieniach
Obrazek Obrazek


Po zwiedzeniu parku czas na odpoczynek i małe co nie co ... rodzice na ławeczkę , a dzieciaczki na taki oto plac zabaw .... oj ciężko było ich z tamtąd wyrwać :lol:
Obrazek Obrazek

Po odpoczynku poszliśmy spacerkiem przez park dinusiów do zwierzyńca , fantastyczne miejsce dla dzieciaków . Zakupiliśmy bilety na busa i jedzonko dla mieszkanców i .... poszliśmy zwiedzać , karmić , głaskać . Część zwierząt oglądaliśmy bezpośrednio zza płota :lol: , a część zwierzyńca zwiedzana była autobusem ... sprowadzonym z USA -żółtym szkolnym busem / tylko nie wiem jakim sposobem nie cyknęłam mu fotki / :lol: . Maluszek mój w połowie trasy zasął , ale może i dobrze , wstał żeśki i chętny do dalszej wędrówki .

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zwierzyniec zwiedzony , czas na przejażdżke wozem :lol: Obrazek

Po drodze wstąpiliśmy do Krzemienia , gdzie znajduje się kopalnia krzemienia pasiastego pochodząca z okresu neolitu ... pospacerowalismy po kopalni , obejżeli rekonstrukcje szybu .... muszę przyznać , ze starszy synek mnie zaskoczył , na poczatku bardzo go ciekawiło co ma do powiedzenia pani przewodnik , ale po chwili okazało się , że arcyciekawa jest gaśnica i nic nie mogło go od niej oderwać. .... no chyba , że propozycja zejścia do kopalni
Obrazek Obrazek


Zwiedzilismy też neolityczna wioskę... Obrazek Obrazek ... i pora do domciu bo już wieczór nastał :wink:

Jeśli macie dzieciaczki i możliwość polecam Bałtów , fantastyczne miejsce dla całej rodziny :wink:
Pozdrawiam cieplutko Basia
Moje ogródkowe kwiatki
Awatar użytkownika
RoksiSK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 867
Od: 23 kwie 2007, o 15:57
Lokalizacja: Kraków

Post »

Fantastyczne miejsce. Siostra była tam z synami w weekend. Jak tylko Krzysiu podrośnie, musimy się tam wybrać :P Na razie planuję wycieczkę do ZOO.
Pozdrawiam Agnieszka
Mój Ogrod , Kuchnia i Storczyki
Awatar użytkownika
agaxkub
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3754
Od: 3 paź 2007, o 09:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolska

Post »

Basiu cudne miejsce... dziecięce czasy już daaawno zapomniałam ale sama bym tam pobuszowała....

wspaniały prezent im zrobiliście :lol:
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Basiu, superrr wyprawa!
Nie tylko dzieciaczkom swoim ją zafundowałaś bo i nam, za sprawą fotek umożliwiłaś zwiedzanie ;-) Dziękuję!
Myślę, że kiedyś... jak Malwka podrośnie to też się wybierzemy ;:1


Moja Malwka zaczyna dawać mi w kość :?
Za nic nie chce spać w dzień... podmienił mi ktoś dzieciaka :roll: W dodatku wszystkie zabawy po kilku minutach ją nudzą... Na spacerze już jej nie odpowiada leżenie w wózku! Po kilku minutach muszę ją brać na ręce (w chuście ją noszę), ona chce oglądać świat :shock: Pozycja leżąca już nie dla niej - ona chce siedzieć :!: No ale co się dziwić, skoro to już duża panienka bo zajada się przecierkiem z marchewki :lol:
Obrazek
Nie jestem pewna czy dobrze zrobiłam podając jej tą marchew tak wcześnie :? pediatra kazała :? według mnie można było jeszcze odczekać skoro Malwa jest na piersi :roll:
Jako duża panienka, Malwa zaczęła mamie pomagać w pracach domowych... o tu np. ściągamy pranie ;-)
Obrazek 4Obrazek
No i już się obudziła... spała 10 minut! Prawie tyle ile zajęło mi zalogowanie się, wysłanie fotek i napisanie postu :roll:
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21865
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

;:79 ;:79 ;:79 ;:79 ;:97
Buziaczki ślę Wam Myszki . :D
Jest już cudowny bobasek ,naprawdę rośnie błyskawicznie. :D
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
Clear
50p
50p
Posty: 55
Od: 20 mar 2008, o 11:31
Lokalizacja: Tarczyn/Rembertów

Post »

DorkaWD moja starsza córa też była na piersi i zaczełam dosyć wczesnie wprowadzać jej nowości w menu ;) Ale najpierw zaczęłam podawać jej samo jabłuszko póxniej była marchewka :wink: Ile ma malutka ?
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Dzieciaczki rosną jak na drożdżach.
Filipek oczywiście też.


Jego "minki"


Obrazek

W huśtawce

Obrazek

Przymiarka "babcinego" kapelusza


Obrazek

Pierwsza letnia kąpiel

Obrazek

Ulubiony tor na działce

Obrazek
Awatar użytkownika
Arwenka
100p
100p
Posty: 109
Od: 30 kwie 2008, o 21:02
Lokalizacja: Wsch. mazowsze

Post »

Basia świetnie tam u tych dinozaurów :D My też się tam wybierzemy w wakacje z synkiem :D

Dorka śliczna ta Twoja córeczka ;:226

Gabriela a Filipek pozuje jak model i świetne minki robi ;:215
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Clear pisze:DorkaWD moja starsza córa też była na piersi i zaczełam dosyć wczesnie wprowadzać jej nowości w menu ;) Ale najpierw zaczęłam podawać jej samo jabłuszko póxniej była marchewka :wink: Ile ma malutka ?
Clear, Malwka ma 4m-ce i 18 dni
Obrazek
Zaczęliśmy od marchewki bo podobno powinno się zaczynać od warzyw, które są mniej słodkie niż owoce :roll: ale w sumie myślę, że co lekarz to teoria :lol:
Nie jest ze mną w zgodzie tak wczesne podawanie stałych pokarmów... no ale trudno, już to zrobiłam :? Konsekwencją tego była tylko marchewkowa qpka (śliczna ;-) )
Dzielę jej ten słoiczek z marchewką na trzy razy, czasami jest jej mało a czasami zostawia. Nie grymasi, nawet jej to smakuje... hmmm... chyba każdemu kto by był przez 4 miesiące o mleku smakowałaby marchewka :lol: Na spacerki zabieram jej buteleczkę z soczkiem lub herbatką. Malwie pić się chce a wystawianie piersi na spacerze bywa kłopotliwe :? nie zawsze znajdzie się wolna ławka w parku, a nikt matce karmiącej miejsca nie ustąpi - nie te czasy! Więc pozostaje buteleczka z soczkiem.
Clear, pamiętasz co dalej podawałaś? Lekarz nam coś wspominał o ekspozycji na gluten... ale to było po szczepieniu, Malwa płakała, ja ją próbowałam uspokoić i ubrać jednocześnie i wiele z tego nie zrozumiałam ;? Pewnie muszę się jeszcze wybrać do przychodni.
W przyszłym tygodniu Malwa spróbuje deseru z jabłka, marchwi i winogron - oj ale będzie uczta zmysłów :lol: Pewnie mój kanibalek malutki zje ten deserem wraz z łyżeczką :lol:

KaRuś, dziękujemy za serdeczności!!! Malwka przesyła marchewkowy buziak!

RoksiSK, a co u Krzysia? Zaniedbujesz nas... czujemy niedosyt informacji o Twoim przystojniaczku :roll:

Gabrielo, udał ci się wnuczek! Mały wędrowniczek z niego... nadążasz za nim po tych ścieżkach?

Arwenko, dziękujemy ;-) Przekaże wyrazy uznania tacie, bo Malwa to skóra z ojca zdjęta :lol: A co u Was słychać? Następna nas zaniedbuje... oj... poprawcie mi się tu ;:124
Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”