Zieloni współmieszkańcy Ani

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Awatar użytkownika
anoli
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7840
Od: 3 lis 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Moja marantka też zawzięcie kwitnie, zamiast listki puszczać :wink: Ślicznie kwitnie Ci bella. Moja szczepka się nie przyjęła :? :wink:
Co Ty robisz tym badylkom, że tak pięknie współpracują? :D
Wątki Zapraszam serdecznie Ilona
bona
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1032
Od: 30 wrz 2007, o 19:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post »

Oj,Aniu,specjalnie nie kupuj,ja mogę poczekać,aż Twoja urośnie i wtedy poproszę,ale na razie niezc Ci się rozrasta... :D :D :D
Gorąco pozdrawiam z Gór Świętokrzyskich
Bożena
Awatar użytkownika
MamaOli
50p
50p
Posty: 97
Od: 4 gru 2007, o 21:30
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post »

Śliczne eonium variegata, nawet nie wiedziałam, że są takie. Człowiek się przez całe życie ciekawych rzeczy dowiaduje! :lol:
Pozdrawiam, Marta.

moje roślinki
Awatar użytkownika
Beata703
500p
500p
Posty: 960
Od: 27 mar 2008, o 09:46
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój woj.śląskie

Post »

Aniu śliczne te Twoje roślinki,a te kwitnące to istne cuda. :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam Beata
Awatar użytkownika
Babopielka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6087
Od: 9 wrz 2007, o 19:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Rypina

Post »

Ale piękności pokazujesz :shock: ja już nie wiem czym się teraz zajmować cy doniczkowcami czy ogrodowymi :roll: chyba muszę sie rozdwoić albo sklonować :roll: :lol:
Awatar użytkownika
koniczynka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6251
Od: 12 kwie 2008, o 19:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post »

witaj aniu masz fantastyczne roślinki miło popatrzeć ;:80
Awatar użytkownika
ania007
200p
200p
Posty: 404
Od: 17 kwie 2007, o 22:53
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post »

Dziękuję miłym gościom za odwiedziny, bardzo mi miło, że podobają się Wam moje roślinki :D
anoli pisze:Moja marantka też zawzięcie kwitnie, zamiast listki puszczać :wink: Ślicznie kwitnie Ci bella. Moja szczepka się nie przyjęła :? :wink:
Co Ty robisz tym badylkom, że tak pięknie współpracują? :D
Ilonko moja marantka to cały czas listki wypuszcza, ale kwitnie pierwszy raz. Bella to myślałam, że mi nie zakwitnie, bo ją przesadzałam w styczniu, a jak wiadomo hoje tego nie lubią, ale mojej widocznie to nie przeszkadza. A jeśli chcesz kawałek belli to mogę Ci ukorzenić, bo jakoś mi to wychodzi - ukorzeniam w wodzie, dosyć szybko puszcza korzonki :D
A jeśli chodzi o współpracę z badylkami to one wiedzą, że po prostu nie mają wyjścia, bo jak nie będą rosły albo strzelały jakieś fochy to się ich po prostu pozbędę :wink: Ja nie mam czasu żeby pieścić się z roślinami, po prostu muszą rosnąć albo do widzenia. :D Nie ma sentymentów :wink:
bona pisze:Oj,Aniu,specjalnie nie kupuj,ja mogę poczekać,aż Twoja urośnie i wtedy poproszę,ale na razie niezc Ci się rozrasta...
Bożenko ja swoją marnierane kupiłam za 2 zł, więc to żaden problem :D Tylko nie wiem czy jeszcze będą :D
MamaOli pisze:Śliczne eonium variegata, nawet nie wiedziałam, że są takie. Człowiek się przez całe życie ciekawych rzeczy dowiaduje!
Martusiu ja też nie wiedziałam, że takie aeonium jest, ale jak je zobaczyłam to wiedziałam że musi byc moje :wink:
Beata703 pisze:Aniu śliczne te Twoje roślinki,a te kwitnące to istne cuda.
Beatko witam w gronie moich gości, dziękuję za kompliment, przekazałam roślinkom, bo to nie moja zasługa że są jakie są :wink:
Babopielka pisze:Ale piękności pokazujesz ja już nie wiem czym się teraz zajmować cy doniczkowcami czy ogrodowymi chyba muszę się rozdwoić albo sklonować
No cóż, ja nie mam tego problemu, bo nie mam ogrodu, ale i tak wiele czasu nie mogę roślinom poświęcić :?
koniczynka pisze:witaj aniu masz fantastyczne roślinki miło popatrzeć
Witaj Koniczynko, super że Ci się moje kwiatusie podobają. Zapraszam ponownie :D
Chłop jak sięga, to przysięga, jak dostaje, to przestaje.

Mój zielony dom
Awatar użytkownika
anoli
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7840
Od: 3 lis 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Aniu ale z Ciebie ostra "sztuka". Poczytam moim pewnie się przestraszą :P :lol: Na wymianki zawsze jestem chętna :P
Wątki Zapraszam serdecznie Ilona
Reposit-09
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 1955
Od: 26 cze 2007, o 19:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

To jeszcze ja się dołączę do zachwytów :) Bella jest piękna, marantka prześliczna, ale eonium to mnie z nóg ścięło - pochwal się proszę, gdzie znalazłaś takie cudo?
Awatar użytkownika
ania007
200p
200p
Posty: 404
Od: 17 kwie 2007, o 22:53
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post »

anoli pisze:Aniu ale z Ciebie ostra "sztuka". Poczytam moim pewnie się przestraszą :P :lol: Na wymianki zawsze jestem chętna :P
Ilonko ja bardzo kocham swoje roślinki i one chyba o tym wiedzą, ale wiedzą też, że ze mną nie ma żartów i jak się wkurzę to hoho...
A co do wymiany, to jak bella tylko przekwitnie to będę ją ciachać :D
kari pisze:To jeszcze ja się dołączę do zachwytów Bella jest piękna, marantka prześliczna, ale eonium to mnie z nóg ścięło - pochwal się proszę, gdzie znalazłaś takie cudo?
Karinko dziękuję za miłe słowa. A co do aeonium to mam je z mojego stałego źródła - Palmiarni Wałbrzyskiej. Jak tylko się dobrze ukorzeni i trochę podrośnie będzie do podziału bo widzę, że ma boczne odrosty :D
Chłop jak sięga, to przysięga, jak dostaje, to przestaje.

Mój zielony dom
milka0105
1000p
1000p
Posty: 1055
Od: 2 mar 2008, o 20:59
Lokalizacja: Krzyż Wielkopolski

Post »

Ale śliczności :) nie będę oryginalna, no ale muszę to napisać :) Masz piękne kwiatki !! :)
Reposit-09
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 1955
Od: 26 cze 2007, o 19:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

ania007 pisze:[Karinko dziękuję za miłe słowa. A co do aeonium to mam je z mojego stałego źródła - Palmiarni Wałbrzyskiej. Jak tylko się dobrze ukorzeni i trochę podrośnie będzie do podziału bo widzę, że ma boczne odrosty :D
O rany.... to ja wiesz.... po cichutku i grzecznie błłłłłagam o pamięć :D Oddam wszystko ;)
Nasza palmiarnia nie oferuje takich roślinek (w każdym razie ja nigdy nie trafiłam), a te co oferuje są przeważnie bardzo drogie. Dzisiaj za to odbiłam sobie w botaniku, bo jakiś kiermasz był. Utrafiłam śmieszną włochatą trzykrotkę :)
Awatar użytkownika
AlfaXIII
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1814
Od: 5 cze 2006, o 12:31
Lokalizacja: Kraków

Post »

Kari !!! Ty wiesz co :) Prawda :)
Jeśli zablokowało się - pchaj na siłę. Jeśli się rozleci, to znaczy, że i tak wymagało wymiany.
moje zielone cz.1 i moje zielone cz.2
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”