Królestwo Aniusi

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
eukomis
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4135
Od: 13 sty 2008, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Ogród

Post »

Aniusia zaczyna sie pięknie masz tak piękną altankę taką elegancką ja Ci zazbroszczę tyle miejsca do sadzenia.Pozdrawiam Halina
Awatar użytkownika
leda16
200p
200p
Posty: 492
Od: 28 lut 2007, o 16:14
Lokalizacja: Kraków

Post »

Piękna rabatka Aniusiu, aż mnie korci, żeby odgapić 8) Oczko też masz urokliwe, lecz sądząc po wodzie raczej młode. Teren duży, więc jest gdzie poszaleć z nowymi nasadzeniami.Altanka też super, zwłaszcza z z małżem na dachu
Awatar użytkownika
aniusiatr
200p
200p
Posty: 308
Od: 31 sty 2008, o 00:13
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

leda16 pisze:Piękna rabatka Aniusiu, aż mnie korci, żeby odgapić 8) Oczko też masz urokliwe, lecz sądząc po wodzie raczej młode. Teren duży, więc jest gdzie poszaleć z nowymi nasadzeniami.Altanka też super, zwłaszcza z z małżem na dachu
Dziękuję za pochwały i cieszę się że co nie co się podoba. Będę zachwycona jak ktoś skorzysta z moich pomysłów i odgapi jakiś element-więc do dzieła. Oczko ma dwa lata a woda jest moim utrapieniem-nie mam pojęcia co robić by była klarowna i można by było patrzeć na ryby. Może Wy mi pomożecie? ;:24
Pozdrawiam! Aniusia
-marzenia są po to by je urzeczywistniać-
Moje królestwo
Awatar użytkownika
aniusiatr
200p
200p
Posty: 308
Od: 31 sty 2008, o 00:13
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

Kilka lat temu kupiłam magnolię i do tej pory nie kwitła. :(
Ktoś mi powiedział, że jeżeli była wyhodowana z nasion to zakwitnie po około 10 latach co bardzo mnie zmartwiło ale cóż mi pozostało? -czekam :shock:
W tym roku ma dwa spore pąki
Obrazek Obrazek
Moi drodzy czy ktoś z Was może mi powiedzieć czy te pąki są pąkami kwiatowymi czy będą z nich tylko liście? Bo pozostałe pąki są o wiele mniejsze. Oj jak bardzo bym się cieszyła gdyby wreszcie zakwitła :lol:
Pozdrawiam! Aniusia
-marzenia są po to by je urzeczywistniać-
Moje królestwo
Awatar użytkownika
eukomis
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4135
Od: 13 sty 2008, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Oczko

Post »

Aniu ładne masz oczko wodne za kilka miesięcy jak się zazielenią roślinki przy oczku wodnym to bedzie piękne ja w tym roku trochę przerobiłam swoje maleńkie oczko wodne zobaczę jak będzie wyglądać na wiosnę bardzo lubię jak jest woda w ogrodzie Ty pewnie masz dużo rybek i lilie wodne, które wyglądają pięknie.pozdrawiam Halina.
Awatar użytkownika
aniusiatr
200p
200p
Posty: 308
Od: 31 sty 2008, o 00:13
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

Dziękuję Halinko za kolejne odwiedziny w moim ogrodzie. Jak już wspomniałam nigdy nie przyszło mi do głowy, że będę mogła prezentować swój ogród na tak wspaniałym forum i nie robiłam zdjęć latem kiedy to jest najpiękniejszy i najbardziej kolorowy. Również oczko wtedy wygląda zupełnie inaczej. Rybki są i owszem ale chyba za dużo i planuje na wiosnę odłowić część- wydaje mi się, że to przez nie mam taką zieloną wodę, a drugi problem to zdecydowanie za mało roślin-w tym roku mam zamiar to wszystko nadrobić.
Zapraszam częściej choć wiem, że te zdjęcia nie są zbyt zachęcające, bo takie ponure w porównaniu z Waszymi z lata. Może w zamian pokaże rosarium pod Wiedniem:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam! Aniusia
-marzenia są po to by je urzeczywistniać-
Moje królestwo
Awatar użytkownika
dewuka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2406
Od: 1 sty 2008, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stary Tomyśl, Wielkopolska

Post »

Pooglądałam Twój ogród - bardzo interesujący. :D
Fajne rozwiązania pokazujesz, altana super.
Awatar użytkownika
aniusiatr
200p
200p
Posty: 308
Od: 31 sty 2008, o 00:13
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

Dziękuję za miłe słowa, każda pochwała jest dla mnie bardzo ważna! :D
Pozdrawiam! Aniusia
-marzenia są po to by je urzeczywistniać-
Moje królestwo
Awatar użytkownika
aniusiatr
200p
200p
Posty: 308
Od: 31 sty 2008, o 00:13
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

Muszę jeszcze dodać, że altana jest w pełni moim pomysłem a wykonał ją zupełnie samodzielnie mój M. Zdolny jest prawda? Jutro pstryknę jeszcze zdjęcia od strony frontu i ścieżkę do niej prowadzącą.
Pozdrawiam! Aniusia
-marzenia są po to by je urzeczywistniać-
Moje królestwo
Awatar użytkownika
aniusiatr
200p
200p
Posty: 308
Od: 31 sty 2008, o 00:13
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

Jeszcze kilka zdjęć z letnich podróży
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

a to maleństwo biegające wkoło kwiatków to moja córcia, która tez je uwielbia
Pozdrawiam! Aniusia
-marzenia są po to by je urzeczywistniać-
Moje królestwo
Awatar użytkownika
aniusiatr
200p
200p
Posty: 308
Od: 31 sty 2008, o 00:13
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

Szkoda tylko, że mnie nikt nie odwiedza, nikt nic nie pisze, nikt nie pozostawia śladu po sobie-przykro mi więc już chyba sama dla siebie wkleję kilka fotek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam! Aniusia
-marzenia są po to by je urzeczywistniać-
Moje królestwo
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Aniusiu, nie zniechęcaj się! Ja juz drugi raz jestem w Twoim ogrodzie. Za pierwszym nie starczyło czasu, zeby coś napisać, ale jak widzisz znów jestem i nadrabiam ;)
Masz przepiekną altankę! Brawa dla męża ;:138 Oczko bardzo ładne, ale latem na pewno będzie jeszcze ładniejsze. Widziałam też ciekawą rabatę, na której zapewne posadzisz ostatnie nabytki, a zdaje się, ze dość dużo tego :D Tymczasem ostatnie zdjęcia pokazują, że Twoje roslinki czują juz wiosnę! Jak posadzisz to co kupiłaś i zaczniesz robić zdjęcia swoim kwiatkom, to zobaczysz, nie opędzisz się od zwiedzających ;)
Awatar użytkownika
andriu53
1000p
1000p
Posty: 1591
Od: 6 maja 2007, o 10:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post »

Aniusiu odwiedzają Cię , ja sama byłam kilka razy , tylko nie zostawiłam śladu .Dziś mam więcej czasu , więc mogę Ci napisać , że zaczątki tego co ma powstać są piękne . Ja mam magnolię , która powtarza kwitnienie latem . Kupiłam ją kwitnącą i teraz też ma dużo pąków . Jeśli jej jakiś mocniejszy przymrozek nie uszkodzi to wyślę Ci zdjęcie .
Pozdrawiam Cię serdecznie Zosia
Pozdrawiamy - Zosia i Jędruś!!!
Spis wątków
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”