W sieci 6000 na tak, 325 na nie. A jak Ty ? Polka na emigracji - szczerze...

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.

Jak odbieramy wypowiedź jednej z emigrantek polskich ?

Zgadzam się, ma rację.
17
71%
Nie zgadzam się.
7
29%
Nie wiem.
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 24

Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7616
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

W sieci 6000 na tak, 325 na nie. A jak Ty ? Polka na emigracji - szczerze...

Post »

Jak odbierają to nasi Forumowicze?
Bardzo intrygująca wypowiedź emigrantki mieszkającej w Belgii

http://www.youtube.com/watch?v=4ZB-YdwaByM&sns=em


Interesujące jest, jak odbierają powyższą wypowiedź nasi czytelnicy, więc serdecznie zapraszam do oddania głosu w Ankiecie, czy zgadzasz się generalnie z wypowiedzią czy też raczej nie zgadzasz się ?

Dziękuję i pozdrawiam. Dobrego dnia.
:wit
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
onectica
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7899
Od: 16 sie 2012, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław/skraj zachodni

Re: W sieci 6000 na tak, 325 na nie. A jak Ty ? Polka na emigracji - szczerze...

Post »

48 lat poza granicami Polski
mówi o sobie 'my, w Belgii'
i ona ma być autorytetem w sprawach, które sie dzieją tu i teraz? U NAS w kraju? No sory
Blues w kaktusach cz.aktualna Do części 1-2-3 trafisz tędy,
Zielona bonanza - różne zielone.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7616
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W sieci 6000 na tak, 325 na nie. A jak Ty ? Polka na emigracji - szczerze...

Post »

Przynajmniej nie wchłania kłamstw i manipulacji, którymi jest jesteśmy szprycowani przez socjotechników i układ kolesi w "ich telewizorniach", tak.

Ma dużo lepsze rozeznanie niż wielu z nas..
Zresztą sama ankieta i głosy naszych Forumowiczów wyraźnie pokazują, że myślą tak samo jak ta Pani.
:D
PS. Jak ktoś ogląda tylko media należące do "xxxx" to nie ma co się dziwić, że nie może tego przyjąć lub nie rozumie po prostu. To wówczas musi kłócić się z tym co ma w głowie taki człowiek zmanipulowany, na dodatek za pieniądze. :wink:
A wystarczy choć trochę czytać Tweetera (jest niecenzrowalny) lub niezaprzedane portale / niezależne, wolne. Ale trzeba najpierw chcieć....
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
robertP2
1000p
1000p
Posty: 4804
Od: 7 lut 2011, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W sieci 6000 na tak, 325 na nie. A jak Ty ? Polka na emigracji - szczerze...

Post »

48 lat emigracji i .....no właśnie co ta pani ma do powiedzenia w temacie Polski ? A może trzeba było tutaj zostać i naprawiać Polskę od samego początku to by nie było tego co tutaj jest i jak jest.

ps. fanatyzm jest groźny dotyczy to także ciebie Administratorze. Nie jestem gorszym Polakiem tylko dlatego , że nie słucham radia i nie ufam pis-owi. Myślę swoim rozumem a nie cudzym. A to zasadnicza różnica/ komentarz możesz wyrucić i tak wolisz kłamstwo jak prawdę na którą nie masz odpowiedzi/
Zamiast mercedesa kupa zielska
Porażka nie wchodzi w rachubę (?). Herkules Poirot nigdy nie przegrywa.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7616
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W sieci 6000 na tak, 325 na nie. A jak Ty ? Polka na emigracji - szczerze...

Post »

I co w więzieniu siedzieć lub w worku w bagażniku może lepiej ?
Teraz można swobodnie mówić , ale chyba nie znasz czasów Bieruta, Gomułki i bezwzględnych komunistów, jakie mieli metody na niepokornych. Rakowiecka i podobne słynęły z tortur, rozbijania czaszek , wyrywanie paznokci, prawie jak gestapo i Ty się dziwisz że jak jej to nie odpowiadało, iż emigrowała ? Ja nie dziwię się jej zupełnie,..
Więc nie dziwię się tej Pani, zresztą nie nam sądzić przyczyn co ją rzuciło na "inny kawałek świata" z synem / Kanada , Belgia./
Teraz czas dobry nadchodzi ,czas wolnej Polski , więc teraz wielu wróci zapewne.

I jeszcze jedno , jakby nie miała racji to po pierwsze jej nagranie w sieci nie otrzymałoby ponad 6900 głosów "na TAK" a jedynie garstki przeciw. / garstki która zapewne jest wyznawcami Lisa i Wyborczej ../ ale i oni odchodzą bo zaczynają rozumieć wiele... z wstydem i spuszczonymi uszami..

Dokładniej podam może jak odbierają internauci film w sieci na ten moment:
popierają film- na tak - 6977
negują,- na nie - 326

To mówi więcej niż nasze słowa i polemika. :idea:
Miłego dnia!
Admin.
mirzan
---
Posty: 4279
Od: 23 maja 2005, o 06:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W sieci 6000 na tak, 325 na nie. A jak Ty ? Polka na emigracji - szczerze...

Post »

Naopowiadał Ci dziadek O Bierucie i Gomułce,więc wiadomości z trzeciej ręki.Jakoś,ani mi,ani ojcu,
paznokci nikt nie wyrywał. Gdyby nie tamten okres,dzisiejsi korupcjusze,nie mieli by co sprzedawać.
Jak ta kobieta wyjechała,skoro była taka niewola?
Awatar użytkownika
onectica
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7899
Od: 16 sie 2012, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław/skraj zachodni

Re: W sieci 6000 na tak, 325 na nie. A jak Ty ? Polka na emigracji - szczerze...

Post »

Administrator pisze: PS. Jak ktoś ogląda tylko TVN i czyta Wybiórczą to nie ma co się dziwić że nie może tego przyjąć lub nie rozumie po prostu. To wówczas musi kłócić się z tym co ma w głowie taki człowiek zmanipulowany, zresztą za nasza kasę. Proste. :wink:
A wystarczy choć trochę czytać Tweetera (jest niecenzrowalny) lub niezaprzedane portale / niezależne, wolne. Ale trzeba najpierw chcieć....
I tu Cię zaskoczę - jeżeli pijesz też do mnie - Niczym mnie raczej nie zaskoczysz to było nie do Ciebie. To było ogólne moje stwierdzenie z tego co widzę i rozmawiam z ludźmi a zapewniam Cię że dużo../Admin :wink:
Wyborczej nie to, że nie czytałam, ale nie widziałam od lat już w zasadzie, a telewizora nie oglądam ogólnie - poza programami kabaretowymi i serialem "Singielka" emitowanym przez TVN, ale trudno sie w nim dopatrzeć polityki. No chyba, że KaRo weźmie go na warsztat, to na pewno coś wymysli :wink:
Otwieram za to linki, które zapodajecie Wy tutaj i inni moi znajomi o poglądach zblizonych do Waszych i zapoznaję się z treściami w nich zawartymi, jak również z komentarzami, co czasem jest znacznie ciekawszą lekturą, niż same artykuły.
Więc Twój zarzut o nie czytaniu w moim przypadku jest chybiony, przykro mi :)

Ja, w przeciwieństwie do tej pani, żyję tu i w tych warunkach. I na własnej skórze doświadczam tej rzeczywistości, którą ona zna tylko z przekazów.
Ja znam to zycie z autopsji, ona tylko z tego, co jej ktoś przekaże i czym 'niezależnie' naszprycuje.

Swoją droga uważam, że ludzie mieszkający ileś lat za granicą, którzy tam prowadzą życie, nie powinni mieć prawa do głosowania w kraju i decydowania o tym, co tutaj! :evil:

Teraz czas dobry nadchodzi ,czas wolnej Polski , więc teraz wielu wróci zapewne.
Wierzysz w to? Bo ja niekoniecznie.
To jest tak, jak z nauczycielami: jak była poprzednia reforma, to wszyscy sie oburzali, krytykowali, byli przeciw etc. etc.
Jak teraz chcą wrócić do poprzedniego, to ci sami nauczyciele sie oburzają, krytykują, są przeciw etc. etc.

A tematy tutaj są chyba zakładane po to, żeby podyskutować? Czy sie mylę? 8-)

-- 27 lis 2015, o 11:39 --
mirzan pisze:Naopowiadał Ci dziadek O Bierucie i Gomułce,więc wiadomości z trzeciej ręki.Jakoś,ani mi,ani ojcu,
paznokci nikt nie wyrywał.
W ten sposób nie mów, bo nie wiesz, co ludzie przezyli
Komu sie udało, to sie udało, ale niech Bóg Broni i zachowa, żeby kiedykolwiek miało sie cos podobnego powtórzyć!
Blues w kaktusach cz.aktualna Do części 1-2-3 trafisz tędy,
Zielona bonanza - różne zielone.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7616
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W sieci 6000 na tak, 325 na nie. A jak Ty ? Polka na emigracji - szczerze...

Post »

Oby nigdy tamten czas nie powrócił. Dlatego dobrze potomkowie ich są usuwani, by już więcej nigdy nie wpływali na Polskę i Polaków. Chyba wiesz kogo mam na myśli.. Jak nie , to poczytaj informacje / fakty podawane na Tweeterze. Dlatego tak rękami i nogami się bronią przed usunięciem, manipulując informacjami. Niestety wielu się łapie na kłamstwa w telewizorni nadawane. Trzeba mieć swój rozum i nie przyjmowac wszystkiego co nadają bezkrytycznie i czytać, czytać i jeszcze raz czytać , najlepiej internet - bo jego ciężko im zmanipulować.
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
onectica
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7899
Od: 16 sie 2012, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław/skraj zachodni

Re: W sieci 6000 na tak, 325 na nie. A jak Ty ? Polka na emigracji - szczerze...

Post »

Administrator pisze: Dlatego dobrze potomkowie ich są usuwani, by już więcej nigdy nie wpływali na Polskę i Polaków.
Nie wolno ludzi kategoryzować tylko ze względu na ich przodków! To jest bardzo niesprawiedliwe i bardzo niewłaściwe podejsćie do sprawy.
Blues w kaktusach cz.aktualna Do części 1-2-3 trafisz tędy,
Zielona bonanza - różne zielone.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7616
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W sieci 6000 na tak, 325 na nie. A jak Ty ? Polka na emigracji - szczerze...

Post »

OK ale jak był ktoś w PZPR i działał aktywnie z najbardziej okrutnymi ręka w rękę - to dla mnie ma powiązania i absolutnie nie powinien mieć nic do powiedzenia w Polsce naszej, wolnej.. Powinien być dawnooo "out". To może tyle...
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
-Iwona-
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 4030
Od: 4 lut 2011, o 13:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: W sieci 6000 na tak, 325 na nie. A jak Ty ? Polka na emigracji - szczerze...

Post »

Onectica wolno a nawet trzeba bo rodzice, dziadkowie maja olbrzymi wpływ na kształtowanie młodego człowieka...
Admin bardzo ładnie napisał, nie będę powtarzać.

Posłuchaj tego https://www.youtube.com/watch?v=MhWLyT-VF9U
Awatar użytkownika
onectica
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7899
Od: 16 sie 2012, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław/skraj zachodni

Re: W sieci 6000 na tak, 325 na nie. A jak Ty ? Polka na emigracji - szczerze...

Post »

-Iwona- pisze:Onectica wolno a nawet trzeba bo rodzice, dziadkowie maja olbrzymi wpływ na kształtowanie młodego człowieka...
To prawda, ale - jak to mówią - w jednej rodzinie i ksiądz i złodziej. Z tych samych rodziców.
Nie wolno nikogo skreślać z powodu grzechów przodków, każdy sam powinien pracować na swoją opinię.
Wychowanie ma wielkie znaczenie, ale niech mówią fakty, a nie przesłanki.
Blues w kaktusach cz.aktualna Do części 1-2-3 trafisz tędy,
Zielona bonanza - różne zielone.
mirzan
---
Posty: 4279
Od: 23 maja 2005, o 06:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W sieci 6000 na tak, 325 na nie. A jak Ty ? Polka na emigracji - szczerze...

Post »

onectica pisze:
Administrator pisze: Dlatego dobrze potomkowie ich są usuwani, by już więcej nigdy nie wpływali na Polskę i Polaków.
Nie wolno ludzi kategoryzować tylko ze względu na ich przodków! To jest bardzo niesprawiedliwe i bardzo niewłaściwe podejsćie do sprawy.
Historyczny precedens:
Lot,po wyjściu z miasta,udał się z córkami w góry. Chłopów tam nie było,więc córki spoiły winem starego,
i go wykorzystały. Powstało z tego kilka pokoleń,a w siódmym pokoleniu,Szef się wkurzył i ukarał,ludzi,
z tego pokolenia,które nawet nie słyszało o Locie i jego córkach. I to jest sprawiedliwe.{?}

Dodatkowe pytanie: Co rząd powinien zrobić,w roku 1949,kiedy kraj w odbudowie,praca na cały gwizdek,stolica już się z gruzów otrzepuje,powstały zakłady i uczelnie,a w lasach siedzą zgraje
bojowników,strzelają do Polaków,rabują chłopom żarcie i twierdzą,że z komuną walczą?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”