Świat Beci

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
leda16
200p
200p
Posty: 492
Od: 28 lut 2007, o 16:14
Lokalizacja: Kraków

Post »

Bardzo interesujące aranżacje Beciu. Ale...czyżbyś w tym garnuszku posadziła waigelę "Monet"? :roll:
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

Beciu- w jednym sezonie stworzyłaś ładne "zręby" ogrodu. Nic się nie martw , już w przyszłym roku będzie lepiej, roślinki się rozrosną, a przy Twojej pomysłowości możemy liczyć na jeszcze wiele ciekawych aranżacji( ta z glinianym garnkiem jest świetna !)
* Mój Ogród - cz.7 (aktualna)
Wizytówkai inne moje wątki
"Mam śródziemnomorskie poczucie czasu..."
Awatar użytkownika
bogusia177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5556
Od: 14 wrz 2007, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzislaw Śląski

Post »

Witam Beatkę czytałam że się rozkręcasz ,ale jak na pierwszy rok to kapitalnie.Ja sama nie znam nazw kwiatów,ale biorę wszystko co gdzieś dostanę zasdzę, przesadzam i cieszę oczy Powodzenia
Awatar użytkownika
Becia
1000p
1000p
Posty: 1789
Od: 9 lip 2007, o 16:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Sląsk

Post »

Witam Was wszystkich!!!dziękuję wszystkim za miłe słowa, aż mi głupio :oops: :oops: :oops: ale to miło, że komuś się podoba moja praca a raczej jej efekty..z "garnka" jestem bardzo zadowolona, bo sama to wymyśliłam, a zrobiła moja druga połowa. Rośnie tam rozchodnik kaukaski, pięknie kwitnie na różowo.
Awatar użytkownika
Raczek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3478
Od: 31 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Post »

Jest już na co popatrzeć na twojej działce:sklaniaczek,iglaczki,nowe rabatki, nawet dwupoziomowa.
Najbardziej jednak zainteresował mnie ten odwrócony garnek.
Widzę,że jest gliniany.Czy nie masz problemu z rozchodnikem tam rosnącym ,szczególnie po deszczu ?
Ja w tym roku posadziłam dalie w gliniaku i niestety mam z nią kłopot.
Po deszczu [a było go w tym roku bardzo dużo] kwiatek stał dosłownie w błocie.Mój garnek nie ma u dołu dziurki i nadmiar wody nie jest odprowadzany.
Pozdrawiam Ania
Ogródek Raczka 7
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Post »

Beciu ... czy paczka z roślinkami już dotarła do Ciebie??
Awatar użytkownika
Becia
1000p
1000p
Posty: 1789
Od: 9 lip 2007, o 16:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Sląsk

Post »

jeszcze nie :( a do Ciebie?
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Post »

Nie, Beciu, nie mam :( Swoją wysłałam 25 ... priorytetem ... więc powinna już być u Ciebie :?
Awatar użytkownika
Becia
1000p
1000p
Posty: 1789
Od: 9 lip 2007, o 16:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Sląsk

Post »

Po czekaniu na przesyłkę Dawida, nic mnie już nie zdziwi, dziś założyli nam nowe piękne skrzynki na listy, ale kilku listonoszy sie zwolniło, więc może nie ma kto doręczyć???, wejdę na pocztę zapytać!!
tengel27
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1838
Od: 6 sie 2007, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Becia pisze:Po czekaniu na przesyłkę Dawida, nic mnie już nie zdziwi, dziś założyli nam nowe piękne skrzynki na listy, ale kilku listonoszy się zwolniło, więc może nie ma kto doręczyć???, wejdę na pocztę zapytać!!
Beciu - pobili tym wszelkie rekordy - 2 tygodnie przesyłka priorytetowa :evil: Dobrze, że to były cebulki, bo inne roślinki już dawno by padły.
Dawid
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4276
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Post »

Do mnie też długo idą przesyłki najdłużej czekałam 8 dni ,ale to była zwykła.Priorytetowa powinna dojść chyba w ciągu 3 dni ,jak idzie dłużej to nadawca powinien reklamować. :roll:
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
Awatar użytkownika
Becia
1000p
1000p
Posty: 1789
Od: 9 lip 2007, o 16:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Sląsk

Post »

Raczek pisze:Jest już na co popatrzeć na twojej działce:sklaniaczek,iglaczki,nowe rabatki, nawet dwupoziomowa.
Najbardziej jednak zainteresował mnie ten odwrócony garnek.
Widzę,że jest gliniany.Czy nie masz problemu z rozchodnikiem tam rosnącym ,szczególnie po deszczu ?
Ja w tym roku posadziłam dalie w gliniaku i niestety mam z nią kłopot.
Po deszczu [a było go w tym roku bardzo dużo] kwiatek stał dosłownie w błocie.Mój garnek nie ma u dołu dziurki i nadmiar wody nie jest odprowadzany.
Nie miałam dotąd żadnych problemów z rozchodnikiem, jest tak ustawiony, że deszcz praktycznie tam nie wpada, wręcz muszę go dodatkowo podlewać :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Becia
1000p
1000p
Posty: 1789
Od: 9 lip 2007, o 16:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Sląsk

Post »

Dziś byłam na działce, grabiłam liście...cóż czuć już jesienią, nowa trawa rośnie jak szalona. Stwierdziłam, że nie mam już gdzie sadzić nowych roślin, zrobiłam porządek i okazało się że kupiłam ponad 80 roślin (ups!)- obliczyłam na podstawie pustych doniczek!!!zobaczymy wiosną jak wszystko będzie wyglądało, wsadziłam ogromną liczbę cebulek więc powinno być ładnie, jeśli nornice wszystkiego nie zjedzą! ;:pozdrawiam jesiennie3 ;:3 ;:3 :roll:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”