Hyhy przed chwia założyłam temat gdzie prosiłam o identyfikację mojego kaktusa, a teraz zobaczyłam , że cos sie z nim dzieje i pomyślałam , że założe nowy, bo tam temat jest trochę mylący , heh zakręcona jestem No więc chciałabym wiedzieć czy mój kaktus zaczyna gnić? Na tych zdjęciach niestety mało widać..Poprzedni niestety zgnił i musiałam go wyrzucić, nie chcę żeby ten skończył tak samo
Już wiem, że przyczyną może być nieodpowiednia ziemia- po zakupie nie przesadziłam kaktusa, nie ma na dnie żwirku, nie dodałam też piasku, własciwie nie zrobiłam nic. Zaraz lecę do sklepu na zakupy, tylko czy to da się jeszcze odkręcić?
jestem już po zakupach:) nie wiedziałam jaki żwir wybrać- czy to ma znaczenie? zastnanawiam się czy mogę go już przesadzić czy poczekać aż ziemia całkiem wyschnie(dzisiaj był podlewany)