Z kwiatowego dworku "M & M" cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
maria5
1000p
1000p
Posty: 2460
Od: 18 wrz 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław/okolice

Z kwiatowego dworku "M & M" cz.2

Post »

Kontynuacja wątku:
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=18680
KaRo
:idea:






Moja pierwsza rozkwitająca róża :lol: :lol:
Obrazek Obrazek Obrazek
Monia68
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11672
Od: 25 wrz 2007, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Marysiu, azalia cudna, wcale się nie dziwię, że wyprosiłaś :lol: :lol: Róża zapowiada się obiecująco :)
Mam prośbę :) Czy mogłabyś zrobić zdjęcie z bliska kwiatostanu tej hosty? Dziękuję :)
Serdecznie pozdrawiam, Monika
AFRYKA
Mój ogród.
gloriadei
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5636
Od: 25 sty 2009, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Kontakt:

Post »

ja też poprosze zblizenie tej hosty Antioch :wink:
Awatar użytkownika
maniusika
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5969
Od: 18 mar 2009, o 20:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Z kwiatowego dworkuM

Post »

ale kolorek , cudo azalia .też bym taka wybłagała ;; a rózyczka niedlugo pokaże swoją piekne kwiay , moje wszystkie przemarzły to na kwiaty poczekam do lata , a pnące pewnie zakwitną na jesieni .. u mnie kwitnie azalia czerwona -raczej pokazała kilka płatków .. a karłowate które dopiero kupiłam już przekwitają Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
zapraszam do mego ogrodu..Janka
Moje -marzenia-maniusika -IV
Mój album
Awatar użytkownika
maria5
1000p
1000p
Posty: 2460
Od: 18 wrz 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław/okolice

Post »

Monisiu , Ewo wróciłam dopiero z pracy i nie wiem czy mi zdjęcia wyszły dość dobre , jutro zrobię nowe , chyba będzie burza :roll: Obrazek Obrazek

Marysiu przykre że ci róże przemarzły a azalie masz piękne , ja jak w przyszłym roku będę je miała to będę się cieszyć nie lubią mnie, może chociaż dla mojej synowej urosną :?: :?:

A to następna hosta będzie kwitła ta ma jakiś dziwny kwiatostan z listkami. Obrazek
evluk
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3675
Od: 16 lis 2008, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Post »

Marysiu, Witaj, nie było mnie jakiś czas,ale w miarę możliwości odrabiam zaległości :)
Ślicznie u Ciebie: piękne hosty i róże-cud malinka :) Urocze oczko wodne.....
Przegapiłam Twoje urodziny-spóźnione życzenia ;:97 No i gratuluję złota moja droga :wink:
Miłego dnia
P.s na jednym zdjęciu była mała dzidzia śliczna 8)
gloriadei
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5636
Od: 25 sty 2009, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Kontakt:

Post »

maria5 pisze:Moja pierwsza rozkwitająca róża :lol: :lol:
Obrazek Obrazek Obrazek
Czy to Iceberg (Schneewittchen)?
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Marysiu przepiękne pąki na róży, lada chwila i otworzą się :D U mnie jeszcze różane maluszki, same listeczki, jedynie na jednej z pnących odkryłam małe pączuszki, ale też na kwitnienie trzeba będzie poczekac. Na razie bardzo mnie cieszą zakwitające piwonie, już się ich nie mogłam doczekac, ale już na każdym z krzaczków pootwierały się pojedyncze kwiatuszki :D
Monia68
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11672
Od: 25 wrz 2007, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Marysiu, bardzo dziękuję za zdjęcie :) Ostatecznie rozwiało ono moje wszelkie wątpliwości. Zamówiłam w szkółce słowackiej między innymi hostę Captain Kirk...liści nie widzę, jest za to pęd kwiatowy :shock: :shock: :shock: Nie wiem, jak to jest możliwe :shock: :shock: i co z tego będzie :?: :?:
Miłego dnia Ci życzę :)
Serdecznie pozdrawiam, Monika
AFRYKA
Mój ogród.
Awatar użytkownika
maria5
1000p
1000p
Posty: 2460
Od: 18 wrz 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław/okolice

Post »

Ewuś dziękuję za życzenia ja też nie mam teraz tak dużo czasu więc też zaniedbuje niektóre wątki , ale to nie mój wnuczek to Maniuśki a szkoda bardzo bym chciała

Ewo Gloriadej
nie wiem jak nazywa się ta róża możliwe że to Iceberg (Schneewittchen) , bardzo bym chciała kupiłam jako pnącą a okazała się mała do 1m mam ją już drugi rok i więcej nie urośnie.Ewuś ty znasz się na różach czy mogłabyś ponazywać moje róże bo mam ich ok 30 ale tylko dwie z nazwami proszę ;:180 ;:180

Agnieszko i u ciebie zakwitną a moje piwonie w tym roku nie zakwitną bo je przesadzałam i zastrajkowały będę oglądać u ciebie :lol: :lol:

Monisiu moja hosta też była NN ale została tak rozpoznana Antioch lub Albomarginata czy ten pęd kwiatowy jest podobny do twojej zamówionej :?: :?: Ja kupiłam na all.Golden Tiara a okazało się że to American Dream :!: :!:
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

maria5 pisze: Agnieszko i u ciebie zakwitną a moje piwonie w tym roku nie zakwitną bo je przesadzałam i zastrajkowały będę oglądać u ciebie :lol: :lol:

[b:!:
Marysiu serdecznie zapraszam :D
Awatar użytkownika
ewa 30
200p
200p
Posty: 263
Od: 29 mar 2009, o 14:52
Lokalizacja: Z POD WROCŁAWIA

Post »

Witam MARYSIU
następna azalia i jeszcze ładniejsza dobrze że synek dał się namówić na kupno :lol: :lol:
jakie róże mają już pączki lada dzień będą kwitły a o hastach już nawet nie wspomnę
pozdrawiam
Awatar użytkownika
maria5
1000p
1000p
Posty: 2460
Od: 18 wrz 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław/okolice

Post »

Agnieszko byłam już kilka razy bo jest co podziwiać :shock: :shock:

Ewuś to tylko ta jedna, bo rośnie koło domu reszta róż jeszcze w pąkach , cieszę się bo ciągle pada a roślinki będą nam rosły jak na drożdżach :lol: :lol: Hosty też już niektóre mają pąki zrobiłam im nową grządkę zamiast skalniaka :roll:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”