Zakątki na Dębowym 4

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Zakątki na Dębowym 4

Post »

Ten ogród taki okazały,w przepięknych kolorach cały,a ja ci niosę życzenia z okazji Bożego Narodzenia.

Niech Ci się dobrze powodzi a ,w planach nic nie zaszkodzi.
Święta niech będą radosne,ciepłe jak słoneczko na wiosnę.W gronie kochanych osób,niech to na życie będzie sposób ,
by w Nowym Roku, zawsze ktoś był u Twego boku
na kogo liczyć możesz a jak trzeba to Jemu pomożesz. ;:168 ;:167
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16980
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Zakątki na Dębowym 4

Post »

Witajcie kochani ;:196
Ostatnio nie zaglądałam tutaj, bo jakoś czas szybko leci. Parę wystaw moich koleżanek miałam. sporo malowałam, robiłam bombki.
Potem czas przedświąteczny, świąteczny i teraz już spokojniej. Aczkolwiek zamierzam w zimie kilka obrazów namalować , bo szykuje się do wystawy malarskiej indywidualnej :D :D
Ale póki co to troszkę odpowiem ;:108

Była zima, była dość obfita. Odśnieżania było.
Taka zima była u mnie na początku grudnia.
ale przed świętami niestety wszystko znikło
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Beaby - Bęatko Czasami już tak jest , że jakieś rośliny nam w ogrodzie wypadną. Ale w mig drugie zastępują. I ogród deko się zmienia, żyje i wciąż nas cieszy. Hibiskusy bylinowe jeszcze mi się nigdy nie wysiały.
Na parapetach już mam pełno koleusów.
Dziękuję za informacje i rady co do smagliczki. chyba kupie nasiona fioletowej i wysieję. Najlepiej to na wiosnę ?? Do doniczek ?
Oj ptaszki dokarmiam, dokarmiam i coraz je widzę. Fantastyczny widok tych różnych ptaszków :)

sikoreczki
Obrazek
Obrazek

Soniu Oj tak, tak ten różowy złocień jest cudny. Późno kwitnie , nie boi się małych przymrozków i ten kolorek z daleka widoczny jak już w ogrodzie mało jest kolorów to najbardziej cieszy. ;:108 ;:108
2 klony jeszcze jesienią kupiłam i na dalszym terenie ogrodu posadziłam. :D
Bardzo dziękuję za pochwałę moich zdjęć ptaszkowych ;:173 ;:196

jarha- Halinko, plocczanka- Lucynko A dziękuję bardzo ;:196
Codziennie widzę buszujace za oknami różne ptaszki. Fantastyczny widok. ;:167
co kilka dni coś im zawieszę i do karmika sypnę. Ale jak śniegu nie mam to więcej gdzieś latają, bo mniej ich wówczas przy stanowiskach z karami.
Dziękuje i wam zdróweczka życzę. ;:196
Dziękuję bardzo i życzę Aby ten Nowy Rok obfitował w zdrowie i radości różne. Ogrodowe też. ;:196

Mazurki
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16980
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Zakątki na Dębowym 4

Post »

ewita44- Ewuś To prawda, fajnie móc obserwować różne ptaszki z kuchennych okien. I tak blisko je widzieć i słyszeć w ogrodzie.
Dziękuje za pochwałę moich zdjęć. ;:196
Bufo-bufo - Olu Dokładnie tak. W żywopłocie mam jałowce Skyrocket z tują (zieloną. Teraz już inaczej posadzałabym. ale jest jak jest. Może kiedyś zmienię.
Ptaszki są fantastyczne nawet zimą. Mazurków mam duzo. Zadomowiły mi się w kilku budkach na domku.
any57- Andrzeju zima jest. Wcześniej ze śniegiem teraz bez śniegu. Ale co raz ptaszkom coś podrzucam.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

cyma2704- Soniu, lojka 63- Jolu Dziękuję dziewczyny za piękne życzenia. Wybacz, nie zaglądałam tutaj. Ale wszystkiego najlepszego na Nowy 2024 rok ci życzę. ;:196 Zdrowia, miłości , spokoju w rodzinie i wokół was i dużo wszelakich radości ;:196 ;:167 ;:167

Sójka też do mnie i jak widać do karmnika też lubi zaglądać :D
Obrazek
Obrazek
gil zwyczajny
Obrazek
Obrazek
ciemiernik kwitnie.
Obrazek
Obrazek
Nie wiem co to mam za sosnę na pniu. Ale zimą fantastycznie się przebarwia na zółtawy kolorek .
Ma dopiero 2 latka u mnie. Jeszcze nie wielka. Szczepiona na pniu. Ale z roku na rok będzie ładniejsza i bardziej widoczna w ogrodzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Igala
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2603
Od: 11 gru 2012, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Zakątki na Dębowym 4

Post »

Najazd krasnali :D zdjecia ptaków przeurocze!!! Fajnie ubrałas choinkę; u nas takie wichury były że się nie dało...
Życzę ci dobrej weny i passy twórczej i dużo radości tworzenia!!! Mam nadzieję że nam pokażesz coś... :D
Zapraszam serdecznie! Iga
Kontrolowana dzikość cz.2
Awatar użytkownika
Locutus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12111
Od: 17 kwie 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Romilly-sur-Seine
Kontakt:

Re: Zakątki na Dębowym 4

Post »

Och, łał… Ciemiernik już kwitnie… Jak pięknie. No i ten festiwal ptaszków. Żona od paru lat też w sezonie zimowym wystawia karmnik, więc często sobie patrzę na te skrzydlate balety. Największy kiedyś ubaw miałem jak przyleciała sikorka modraszka, zaczęła jeść, przyleciał wróbel, zdzielił sikorkę przez łeb skrzydłem, płosząc ją, ale sam nic nie zdążył dziobnąć, bo nadleciał kos i niemalże wrąbał mu się pazurami w kuper, płosząc i jego… I dopiero kos sobie spokojnie siedział i podjadał, nieniepkokojony już przez nikogo.

Pozdrawiam!
LOKI
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Zakątki na Dębowym 4

Post »

Piękny świąteczny ogród ;:215
Jak widać ptaszkom też się podoba.
Aniu, kiedykolwiek wysiejesz smagliczkę to będzie dobrze. Można wprost do gruntu już nawet w marcu. A jak wysiejesz na parapety to będzie po prostu szybciej kwitła. Sama zobaczysz jaka to super roślina do samodzielnego wysiewu.
Indywidualna wystawa obrazów ;:215 Powodzenia, Aniu! ;:168
Awatar użytkownika
kuneg
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1218
Od: 29 sty 2021, o 08:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław / okolice Trzebnicy

Re: Zakątki na Dębowym 4

Post »

Aniu, piękne fotki ptaków. Do mnie na balkon też czasem zaglądają. Wystawiłam pojemnik z nasionami konopi, do których wlazły mi mole i jak były śniegi, to sikorki się częstowały. Teraz ptaszki mają jedzenie gdzie indziej i nie zaglądają do mnie, a konopie dalej stoją na parapecie.
Trzymam kciuki za wystawę!

P.S. Skompletowałam nasiona dyń wreszcie :)
halinkab
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 812
Od: 15 maja 2015, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Zakątki na Dębowym 4

Post »

Witaj! Pięknie i kolorowo u Ciebie! Już niedługo wiosną, więc znów festiwal barw. Widzę u Ciebie piękne okazy traw. Ja dopiero zaprosiłam je do siebie u ciekawa jestem czy im się spodoba.
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16588
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Zakątki na Dębowym 4

Post »

Jak idzie malowanie, Aniu?
Wierzę w Twój talent i pracowitość, zatem wystawa z pewnością przyciągnie oczy zwiedzających, którzy nie będą szczędzili pochwał i zachwytów, czego życzę Ci z całego serca. ;:167
Wszystkiego najlepszego w nowym roku. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11531
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Zakątki na Dębowym 4

Post »

Aniu ptaszki mogę u Ciebie oglądać codziennie, piękne zdjęcia. ;:138
Ciemiernik śliczny, ;:oj u mnie nawet pąków za bardzo nie widać.
Życzę zdrowia i wielu pomysłów na wspaniałe obrazy, na własny wernisaż. ;:196
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Zakątki na Dębowym 4

Post »

Aniu, zima u Ciebie piękna, u mnie też szybko śnieg zniknął a tak było biało wokół i komu to przeszkadzało :wink: Fajny pomysł z czapeczkami, zrobił się prawdziwie świąteczny nastrój, mam nadzieję, że nie odfrunęły przy ostatnich wichurach.
Teraz już zrobiło się bardzo wiosennie, oby już tak zostało. Zima zdecydowanie za długo u nas trwa.
Zdjęcia skrzydlatych przyjaciół śliczne ;:138
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
Bufo-bufo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4561
Od: 26 lip 2009, o 20:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Pomorze Gdańskie

Re: Zakątki na Dębowym 4

Post »

W moich okolicach pogoda się szybko zmienia, codziennie inna. W zeszłym tygodniu był jeden ciepły dzień więc popracowałam w ogrodzie. Potem zaczęło mocno wiać, przyszedł deszcz typu mżawka :D . A dzisiaj nieco poniżej 0 a właściwie nie ma minus 1 stopni Cel. śnieg leży i wymaga odśnieżania, na drogach jest ślisko.
Pozdrawiam, Sandra

Ogród pod jodłą cz. 4
Awatar użytkownika
Lesna Dusza
50p
50p
Posty: 58
Od: 7 sty 2023, o 18:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Zakątki na Dębowym 4

Post »

Aniu witam serdecznie w Nowym Roku, nowy sezon przed nami mam nadzieję,że piękny z odpowiednią ilością słońca i deszczu :D pozdrawiam.
Lena
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”