Sukulenty i kaktusik :)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maria2008
100p
100p
Posty: 187
Od: 8 sie 2008, o 22:27
Lokalizacja: Jaworzno

Post »

2.CEREUS PERUWIANUS MONSTOSA
Obrazek
Basia k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 1160
Od: 2 maja 2007, o 16:58
Lokalizacja: podlaskie

Post »

k-arolka pisze:Z allegro tlyko i wyłącznie u Pawła Nalaskowskiego:) kaktusy tanie, zdrowe i cudowne:)
Nie tylko P.Nalaskowki warte polecenia jest również (tylko nie wiem czy nie poprzekręcam nazw) tytus, turbiniak, piotrek ,od nich też są zdrowe roślinki tylko cenowo troszkę droższe
Awatar użytkownika
miaaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1498
Od: 12 lut 2008, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post »

Ja też na takiego cereusika od dawna choruję :D widziałam gdzieś takiego ostatnio , ale nie mogę sobie przypomniec gdzie :lol:
Basia k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 1160
Od: 2 maja 2007, o 16:58
Lokalizacja: podlaskie

Post »

Bebeszek pisze:Ale ładny cereusik, gdzie go kupiłeś?, nigdzie nie mogę takiego znaleźć :twisted:


P. Nala...wystawia na swoich aukcjach :wink:
Awatar użytkownika
Maria2008
100p
100p
Posty: 187
Od: 8 sie 2008, o 22:27
Lokalizacja: Jaworzno

Post »

miaaa pisze:Marysiu piękna kolekcja :D i jak szybko się powiększa :P skądś to znam , bo mam ta samą kaktusową chorobę 8) gdy tylko się pojawię w ogrodniczym, jakimś hipermarkecie budowlanym lub w kwiaciarni od razu ciągnie mnie w stronę kaktusików 8) mam też chorobę storczykową :twisted: ale kaktusy tańsze i częsciej mogę sobie na nie pozwolić 8) sklep internetowy państwa Hinzów a także aukcje pana Nalaskowskiego też często odwiedzam, chociażby żeby sobie popatrzeć :lol: :lol: :lol:
Widzę, że mamy wiele podobnych gatunków :D bardzo podoba mi się Twój kaktusik szczepiony - śliczne ubarwienie :P hamatocactus pięknie Ci zakwitł :P i jaki piękny Echinopsis subdenudata - taki dorodny. Też mam ten gatunek, tylko o wiele mniejszy jest, bardzo ładnie kwitnie 8) mój miał w tym roku 4 kwiaty, niestety widziałam je tylko na zdjęciu z komórki , bo w domku mnie przez wakacje nie było :?
Czekam na nowe fotki , na pewno jeszcze Cię odwiedzę :P jestem ciekawa co tam nakupowałaś ;)
Pozdrawiam ;:3
Miaaa miło że wpadłaś pooglądać moje cudaki :lol: nie wiem co mi przyszło do głowy że zaczełam kupować :roll: aaaaa już wiem pojechałam kiedyś do castoramy i przypadkiem zaczełam oglądać roślinki. Czekałam na swojego i tak to trwało więc z nudów poszłam oglądać a do środka nie mogłam wejść ponieważ byliśmy z sunią :P (psem)
i ujrzałam sukulenta tak mi się spodobał że wziełam aż 3 i od tego się zaczeło :P
Teraz jak tylko gdzieś jade np. castorama lub ogrodniczy to nie ma mowy żeby nie wyszła z jakimś cudakiem czy to będzie kaktus czy inna roślinka :wink: ale coś musi być :D
Mam też dwa storczyki :lol: ale tylko dwa na razie tak jak własnie napisałaś tylko dwa bo to już większy koszt zaś kaktusik są nieco tańsze :D
Kiedyś było nie dopomyślenia jaaaaa i roślinki :wink:
No na razie mi zakwitł tylko jeden kaktusik zobaczymy co będzie dalej :lol:
Awatar użytkownika
Maria2008
100p
100p
Posty: 187
Od: 8 sie 2008, o 22:27
Lokalizacja: Jaworzno

Post »

Maria2008 pisze:2.CEREUS PERUWIANUS MONSTOSA
Obrazek
tego kupiłam w Tesco :wink:
Awatar użytkownika
k-arolka
1000p
1000p
Posty: 1279
Od: 1 sie 2007, o 21:54
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post »

Basia k pisze:
k-arolka pisze:Z allegro tlyko i wyłącznie u Pawła Nalaskowskiego:) kaktusy tanie, zdrowe i cudowne:)
Nie tylko P.Nalaskowki warte polecenia jest również (tylko nie wiem czy nie poprzekręcam nazw) tytus, turbiniak, piotrek ,od nich też są zdrowe roślinki tylko cenowo troszkę droższe
Zapamiętam:) Zawsze kupuje tutaj. Teraz zrobiłam większe zakupy bo przesyłka droga niestety to się naskładałam z ludzmi:) Nie moge sie doczekac kiedy będą:)
Basia k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 1160
Od: 2 maja 2007, o 16:58
Lokalizacja: podlaskie

Post »

Bebeszek pisze:Basiu, widziałem cereusa, ale wysyłka wychodzi drożej niż kaktus,.
Hym w marketach możesz popatrzeć ,
Awatar użytkownika
k-arolka
1000p
1000p
Posty: 1279
Od: 1 sie 2007, o 21:54
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post »

Ja tez chora ale musialam zakupy porobic. Babski kolejny nałóg;)
Awatar użytkownika
miaaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1498
Od: 12 lut 2008, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post »

Uuuuuuuuuu :? Michałku - to współczucie :roll: życzymy szybkiego powrotu do zdrówka :P
Basia k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 1160
Od: 2 maja 2007, o 16:58
Lokalizacja: podlaskie

Post »

Bebeszek pisze:Jak wyzdrowieję to od razu lecę, na razie nie mogę, bo mam świnkę (chorobę) i jestem cały spuchnięty :( :evil: :oops:

Wyrazy współczucia ,,dobrzej nam tu szybciej :wink:
Awatar użytkownika
Maria2008
100p
100p
Posty: 187
Od: 8 sie 2008, o 22:27
Lokalizacja: Jaworzno

Post »

co jest nie tak z tą roślinką :?:
Obrazek
Obrazek

mam też drugą z tym że ona kwitnie mi bardzo ładnie :wink:
sami zobaczcie i porównajcie :roll: czego tej pierwsze brakuje :?:

Obrazek Obrazek

a tutaj moja eszewierka już w innej donicy :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Maria2008
100p
100p
Posty: 187
Od: 8 sie 2008, o 22:27
Lokalizacja: Jaworzno

Post »

przelane raczej nie :) może suche powietrze :roll: powinnam ją zraszać? dziewczyny ratunku :!: :!: :!:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje kaktusy i inne sukulenty !”