Oaza Spokoju

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Oaza Spokoju

Post »

Witaj Krysiu,cudowne piwoniowe obrazy pokazujesz,aż chce się siedzieć długo ,ileż te piwonie mają wdzięku i urody i dostojności i delikatności ,po prostu zachwycają chyba każdego kto je ogląda ,nie można od nich oderwać oczu ,ja chcę,żeby były z nami jak najdłużej ,pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Oaza Spokoju

Post »

Krysiu kochanie Do tell przecudnej urody ;:167 z tymi kolorowymi pręcikami , inne piwonie też warte posadzenia ,chociaż 3 z nich mam Duchesse ,Sarę Bernhard i Karla Rosenvielda inne również mnie urzekły .Różano piwoniowe szaleństwo ,więc chwilo trwaj ;:167 ;:167 Wreszcie powoli odrabiam zaległości ,jednak powoli mi to jakoś idzie, bo wciąż czekają inne sprawy i Amelka ;:196 ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Oaza Spokoju

Post »

I jak tu nie powtórzyć po poprzednikach, kiedy te w piwonie naprawdę są takie piękne ;:oj Widzę że to rzeczywiście Twoja kolejna miłość, bo masz ich już sporą gromadkę :tan Do Tell (ach, te pręciki) i Sorbet, te dwie najbardziej mnie urzekły ;:oj Kogucik na Sorbecie po prostu uroczy. Róże w tej chwili, to królowe naszych ogrodów, chociaż wiadomo, że nie każdy pała do nich taką samą miłością.
Na kilka dni upały odpuściły, ale nadchodzi nowa fala, chociaż jest przy tym nadzieja na deszcz ;:108 Przynajmniej u mnie.
Chwili odpoczynku i pogody jakiej chcesz ;:196
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Oaza Spokoju

Post »

:wit


Iwonko i u mnie chłodniej, ale deszczyk by się przydał, u Ciebie czytam burze z deszczami ;:202 w sumie to nie wiem co lepsze... Piwoniowy zawrót głowy miałam, faktycznie kolekcja dość spora w tym roku jeszcze trzy przybyły i chyba na razie zastopuję. Do Tell to prawdziwa piękność nawet jak się starzeje, Sorbet zaś jeszcze dziś piękny bukiet trzyma, jutro powędruje do dziewczynki sypiącej kwiaty na Boże Ciało, zapachy urocze przebywałabym tylko w ogrodzie 24h jakby to było możliwe. Pozdrawiam ;:196

Jadziu cieszę się ,że znalazłaś chwilkę aby do mnie zaglądnąć, kwiaty tak szybko przekwitają, dobrze,że mamy aparaty aby je uwiecznić, Do Tell to cudowna Piwonia nawet jak się starzeje, pięknie wygląda. Pozdrawiam ;:196

Martusiu szkoda,że już ten Piwoniowy czas przemija, jest pięknie;te zapachy, kolory i faktury kwiatów, każdy inny i niepowtarzalny, chciałoby się tylko wśród nich przebywać :D Pozdrawiam ;:196

Aniu nazbierałam trochę odmian, jeszcze tej wiosny wsadziłam trzy, ale takie przypadkowo kupione, więc jestem ciekawa czy odmianowo będą sie zgadzać, jak do tej pory dość nie miałam pomyłki. Piękne to roślinki jest co podziwiać i co wąchać :D Pozdrawiam ;:196

Zapomniałam wczoraj o dwóch Piwoniach które jeszcze u mnie kwitną, pierwsza to młoda sadzonka;posadzona w tamtym roku

Piwonia Krystyna


Obrazek

Piwonia Ewelina ;:167 ;:167



Obrazek



Obrazek

Róze też buchnęły kwieciem, jestem zachwycona Doctorkiem


Obrazek


Obrazek

Eden Rose


Obrazek

James Galway


Obrazek

Graham Thomas




Obrazek

Hot Chocolate z Kocimiętką ;:167


Obrazek

Lavender Ice




Obrazek

Schloss Eutin ;:167


Obrazek

Jaśminowiec Snowbelle


Obrazek



Obrazek

taki wróbelek zawitał do ogrodu :tan


Obrazek

A że już po północy i bliżej ranka to zapraszam na kawkę z ciasteczkiem z kamczatką ;:304


Obrazek ;:100
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Oaza Spokoju

Post »

Krysiu zestaw kawowy piękny w moim ulubionym kolorze.
Też masz dużą kolekcję piwonii, szkoda że ich kwitnienie tak szybko tego roku się kończy.
Deszczyk nam potrzebny może będzie w końcu czym oddychać i upały pójdą precz.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Oaza Spokoju

Post »

Krysiu ciastem nigdy nie pogardzę uwielbiam słodkości .Ciekawe czy popadało u mnie zaledwie parę kropel i to wszystko.Doktorek cudnie kwitnie mój już do ścięcia Edenka uwielbia słoneczko , James również cudny mocno napakowany facet.Czyli i u Ciebie rozpoczął sie juz sezon różany Miłego weekendu ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Oaza Spokoju

Post »

:wit

U mnie dziś trochę popadało i wczoraj też tak,że roślinki się napiły i nie trzeba z konewką latać. Jeszcze kwitną niektóre Piwonie, a róże co dzień więcej pąków rozwijają. Eden rose jest wspaniała ma takie wielkie kwiaty, Boscobel pięknie pachnie, Bouquet Parfait ma bardzo dużo bukiecików z pąkami, zapachy są cudowne w ogrodzie, jest pięknie ;:167

Dorotko ten zestawik kupiłam sobie po urodzeniu trzeciego dziecka i na przeprowadzkę z miasta na wieś :D bardzo go lubię, w ogóle lubię ładną porcelankę. Piwonie kwitną jeszcze ale ich czas już się kończy, nazbierałam ich trochę, bo bardzo je lubię choć trzeba podwiązywać bo kwiaty ciężkie, np; Sarah Bernhardt ma olbrzymie i Alexander Fleming, muszę im dobre podpory wymyślić aby kwiat reprezentował się ładnie.

Eden Rose
Obrazek



Obrazek



Obrazek

Ghita Renaissance


Obrazek

Boscobel


Obrazek

Acropolis



Obrazek

Bouquet Parfait



Obrazek

Pillu ;:167


Obrazek



Obrazek

wszędobylskie Dzwonki



Obrazek

Widzę,że fotosik nie pokazuje zdjęć więc nie wkładam więcej :(

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających :wit
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Oaza Spokoju

Post »

Krysiu masz fajnie ,że podlało ogródek a ja dalej uprawiam wężowy aerobic a od rana zanosi się na deszcz .Ciekawe może nocą spadnie jakaś zbłąkana kropelka .Limit prac na dzień dzisiejszy wykonany, wczorajszy dzień też mogę zaliczyć do pracowitych .No trochę te ścieżki już po ludzku wyglądają .Edenka uwielbia słoneczko, więc przy takiej pogodzie czuje sie jak ryba w wodzie a błękit lobelii w skrzynkach dodają jej uroku .Szkoda ,ze fotki otwierają sie w zwolnionym tempie .Miłej niedzieli kochana ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2920
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Oaza Spokoju

Post »

Krysiu, piwonie ustępują miejsca królowym ogrodu! Masz piękne róże ;:215 Co jakiś czas otwiera się jakieś zdjęcie! Miejmy nadzieję, że to się zmieni i można będzie podziwiać wszystkie bez przeszkód!
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42145
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Oaza Spokoju

Post »

Krysiu fotosik już łaskawy i pokazuje zdjęcia...a jest co! Cudowne róże, a dzwonki i u mnie się wszędzie sieją, a kiedyś nawet roku nie chciały zostać :D Pozdrawiam! ;:168
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Oaza Spokoju

Post »

Witajcie Kochani

Widzę,ze fotosik działa, super bo przecież ten dział jest właśnie przeznaczony na pokazywanie piękna naszych roślin na zdjęciach :D
Mam trochę zaległych z ostatnich dni, więc dziś je wstawię;


Bodziszki rozbuchały się na całego, choć jest i taki który jeszcze się ociąga, ale pączuszki ma i pewnie pomalutku będzie je otwierał :)

Obrazek


Obrazek


Obrazek



Obrazek

Tu Summer Skies nieśmiało zaczyna



Obrazekcdn
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Oaza Spokoju

Post »

Jadziu ;:196 Tak już w tamtym roku przekonałam się,ze Eden lubi słońce, bo pierwsze jej kwitnienie było w ogóle pozbawione rumieńca, w tym roku ma śliczne muśnięcie różem, a do tego kwiaty są olbrzymie, ma też dobrą miejscówkę, dalej na tej samej rabacie mam posadzoną Jubile Celebration i choć jeszcze mała widzę ze wyprodukowała dużo kwiatów, ale na razie pojedyńcze rozwija :D jest boska, tylko te mszyce dalej atakują, chyba to będzie rok tego szkodnika ;:222 Pozdrawiam ;:196

Obrazek

Martusiu ;:196 Piwonie idą już w odstawkę znowu cały rok trzeba czekać na ich kwiaty, ale za to następne zaczynają swój pokaz :D mam trochę różyczek, więc i pocieszyć jest się czym,ale też podziwiam w tym roku Bodziszki jak pięknie i długo niektóre trzymają kwiaty ;:108 Pozdrawiam ;:3



Obrazek

Marysiu ;:196 te dzwonki są takie urocze, pozwoliłam im się trochę rozpanoszyć w moim ogródeczku, ale jakby nie jak takie wdzięczne i ten błękit,biel, są ;:167 Dobrze,że fotosik działa, przecież to nam sprawia tyle radości; oglądanie i dzielenie się zdjęciami naszych pięknych roślin :D Pozdrawiam ;:168



Obrazek
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Oaza Spokoju

Post »

;:1


Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek

Gizelka
Obrazek

Boscobel



Obrazek



Obrazek


Obrazek

RU

Obrazek


Obrazek



Obrazek


Obrazek



Obrazek

malutka sadzonka Żylistka z B zakwitła


Obrazek :wit
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”