Zapraszam do siebie-darla80

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
darla80
1000p
1000p
Posty: 1299
Od: 29 sie 2008, o 10:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sokółka/podlaskie

Post »

To jeszcze coś wrzucę:moje ulubione fuksje "Bella rosea"(znam nazwę właśnie dzięki forum)
Datury(bielunie) jednoroczne.Na ich miejscu(tam gdzie canny) są już posadzone szafirki,krokusy i tulipany(część od dewuki).Już nie mogę doczekać się wiosny :roll: Cebulki w ogrodzie też muszą być :!: a datur już nie planuję sadzić.Przekopałam je do drugiej części ogrodu za róże-jeśli się nasieją to zostaną,choć przyznam,że ładnie pachniały :D
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
darla80
1000p
1000p
Posty: 1299
Od: 29 sie 2008, o 10:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sokółka/podlaskie

Post »

To wersja-"tło" dla mojej córci Oliwki (za miesiąc- 01.03- skończy 2 latka, jak ten czas szybko leci :roll: )
Obrazek Obrazek
Oczku też miną 2 lata w czerwcu :wink:
Tuje były przesadzane 3 lata temu(jako 2-metrowe)-na szczęście ładnie się przyjęły.Tego lata przesadzaliśmy tego srebrzystego wielkoluda(nie wiem dokładnie jak sie nazywa-mąż jest od iglastych,ja jestem od liściastych :wink: )obok bluszczu i niestety choruje :(
Awatar użytkownika
Andziax007
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10079
Od: 20 gru 2008, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kielce woj. Świętokrzyskie
Kontakt:

Post »

Jeju ogród jak marzenie :lol: :lol:
Awatar użytkownika
moni;)
1000p
1000p
Posty: 1422
Od: 21 sty 2009, o 22:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Niemcy

Post »

Jestem zauroczona Daturami :shock: :shock: :shock:
Corcia przeslodka ;:2
A pieseczki...to moje marzenie od dawna... :( Twoje sa sliczne!!!
NL16
Pozdrawiam, Monia ;) --> Dzien bez kawy jest malo ciekawy...
Storczyki moni
eryba
200p
200p
Posty: 254
Od: 4 sty 2009, o 19:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Witam :D
Piękny masz ogródek i jaki zadbany. :lol:
Ja też od 3 lat siedzę w domu, ale na razie skupiłam się na sadzeniu nowych kwiatów, bo planować nic nie mogę domek jest jeszcze w trakcie budowy.
Pozdrawiam :wink:
Awatar użytkownika
darla80
1000p
1000p
Posty: 1299
Od: 29 sie 2008, o 10:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sokółka/podlaskie

Post »

Ja niestety nie miałam za dużego wyboru :? Po ślubie do męża(no bo on do mnie?w dodatku do Białegostoku do bloku :twisted: zwariowałby tam z braku zajęcia i ta duuuma "prymaka" :lol: )
Tak więc od ponad 8 lat mieszkam w domu(bliźniak,teściowa za ścianą :roll: ) i za nic nie wrócę do bloku :evil:
W koło jest jak na przedmieściach,na sąsiedniej ulicy to nawet krowy,kury,króliki hodują a mam piechotką do centum 5 minut-tak to jest w małych miasteczkach.
Co do psiaków-mam ich aż 5 :shock: 3 yoreczki,spanielkę,która miała tydzień temu operację oraz rottveilera w kojcu na podwórku.
...a oprócz córci-synka-Dawida(na wiosnę 6-latka).

Tak na marginesie to chciałabym oficjalnie podziękować za wymiany jeszcze Paniom-podlasiankom: maria55 oraz qrystyna216 gdyby kiedyś tu do mnie wpadły ;:180

Ooo...właśnie leci "Maja w ogrodzie"-uwielbiam oglądać takie programy :P
Awatar użytkownika
inag1
500p
500p
Posty: 973
Od: 1 lis 2007, o 14:42
Lokalizacja: poznańskie

Post »

Jestem zauroczona Twoim ogrodem.Masz po prostu ślicznie.
Awatar użytkownika
aledra7
1000p
1000p
Posty: 1659
Od: 21 paź 2008, o 14:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post »

Darla Twój ogród jest śliczny, taki zadbany :oops: tylko pozazdrościć. No i córeczka śliczna
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13455
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Twoja fuksja - to moje marzenie ;:87

Niestety nie widziałam takiej w żadnym ogrodniczym :(

Ale w tym roku poszperam aż znajdę :P
Awatar użytkownika
darla80
1000p
1000p
Posty: 1299
Od: 29 sie 2008, o 10:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sokółka/podlaskie

Post »

coma95 pisze:Twoja fuksja - to moje marzenie ;:87

Niestety nie widziałam takiej w żadnym ogrodniczym :(

Ale w tym roku poszperam aż znajdę :P
Otworzyłam Twój wątek-ale na 66 stron :!: musi poczekać,aż mąż będzie miał nockę :lol:
Jeśli Ci się nie uda z fuksją to daj znać na wiosnę-jakaś sadzoneczka na pewno się znajdzie :wink:
Awatar użytkownika
darla80
1000p
1000p
Posty: 1299
Od: 29 sie 2008, o 10:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sokółka/podlaskie

Post »

aledra7 pisze:Darla Twój ogród jest śliczny, taki zadbany :oops: tylko pozazdrościć. No i córeczka śliczna
Ślicznie dziękuję w imieniu Oliwci(w kapelusiku wygląda słodko,jednak bez niego ma mały kompleksik-króciutkie włoski,które ledwo zwiążę w malutki kucyk z tyłu,z przodu jeszcze gorzej-krócej :wink: )
Wierz mi,że ogródek już jestem w stanie pokazać publicznie :wink: za to w domku kwiatki w zasadzie jakiś czas temu można było policzyć na palcach rąk(małe dzieci+psy :roll: ),jednak od jesieni sukcesywnie i tam mi coś przybywa(także dzięki Tobie-hoje ;:180 ).
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13455
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Darlo - fuksje nie są moja mocną stroną, dopiero się uczę.
Zakupiłam nasionka w nadziei że może się uda ....?

Ale na takie cudeńko zachorowałam już latem - jeśli nie uda się zdobyć to się uśmiechnę :P

U nas w botaniku to istne drzewka fuksjowe rosną !
Nie wiem jakim cudem ale widziałam na własne oczy :D:D:D
maria55
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 41
Od: 9 kwie 2008, o 09:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podlaskie
Kontakt:

Post »

Oficjalnie dziękuję za oficjalne podziękowanie :lol: Oczywiście, że wpadam i podziwiam. Śliczny, wypieszczony ogródek - teraz się będę wstydziła zaprosić Cię na wiosnę :oops: Pstrokata daturka ma się dobrze, zaczyna już intensywniej przyrastać - podziwiałam te cuda w Twoim wątku i chyba znowu zaraziłam się daturomanią, chociaż zarzekałam się , że już nic w pojemnikach :wink: - to forum niestety ma silne działanie infekcyjne :) Mam nadzieję, że lagerstroemie też przeżyły - moje trochę za późno zabrałam z podwórka i przez całą zimę wyglądały jak martwe, ale zaczynają puszczać maluśkie zielone pączuszki - czyli będą żyły. Pozdrawiam serdecznie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”