cyma2704- Soniu
Hortensje są cudne. Od lata kwitną.
Jeszcze myślę koło garażu zmienić rabatę . Mam tam jagody kamczackie i chcę przesadzić blizej stawu tam inna ziemia i będzie im lepiej. A w miejsce jagód posadzić hortensje. Tylko czy dadzą radę. Bo świerki od sąsiada wchodzą mi na siatkę i z mojej strony tnę. ale korzenie pewnie u mnie siedzą. Jagody rosły od 10lat. To jakoś żyły. Świerki były małe. I Miskanty olbrzymi też mam od sąsiada na siatce. I tam nie bardzo coś mi chce rosnąć. A muszę zmienić coś, bo to okna z kuchni i ciągle patrzę na to coś nie wiadomo jakie.
Rozplenic mam już kilka. Może nie jest dużo traw u mnie. Ale z czasem myślę ich dodać.
Klip Daggę mam pierwszy raz. Dostałam na wiosnę sadzonkę. Mała była. a taka wielka urosła. Chyba na wiosnę trzeba ją ponownie wysiać . Ale może gdzieś na innej rabacie.
Muszę poczytać, bo nie mam pojęcia jaki co z nią się robi dokładnie.
Dziękuję, już teraz jestem po różnych wystawach, jubileuszach ,spotkaniach to będę miała luźniej. Tylko bółe kręgosłupa ostatnio mocno dokuczają i na zastrzykach jestem.
To pomalutku. Z pracami jeszcze nie wiele.
Dobrego tygodnia
