Ogródek Przemka-cz.5

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2007
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Ogródek Przemka-cz.5

Post »

Witaj Przemku bardzo mi się podoba u ciebie uporządkowane rabaty i dorodne rośliny.Zauważyłam że masz szałwię błyszczącą w doniczkach to jest ta niska czy z wysokich na 60 cm.?ja mam z wysokich i w tamtym roku urosła prawie na 1m.widać ją było z daleka i kolor miała intensywnie czerwony,teraz niestety zapomniałam gdzie są nasiona i jak znalazłam to późno posiałam teraz dopiero dostają drugie listki jak myślisz zdołają jeszcze zakwitnąć?Ślimary wiedzą że u ciebie jest co jeść to całymi rodzinkami do ciebie z wizytą. :;230 Ale u mnie pojedyncze też robią czystkę,najbardziej szkoda mi pietruszki którą u mnie ciężko uchodować ,nie chce wschodzić a jak już wzejdzie to ślimaki,turkuć i mrówki :twisted: :pogon Dlatego wolę kwiaty bardziej dają sobie radę z tymi szkodnikami,ale warzywa teraz takie drogie... .Powodzenia Przemku.
przemek1136
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6708
Od: 10 mar 2008, o 18:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Za Lublinem, za Rzeszowem.. Lubartów

Re: Ogródek Przemka-cz.5

Post »

:wit Moje szałwie to typowo niskie odmiany natomiast Twoja powinna bez problemu zakwitnąć.
W oczekiwaniu na sadzenie pomidorów trwają dalsze prace porządkowe. Oczko wodne.
Obrazek
Żurawki czekają w kolejce.
Obrazek
przemek1136
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6708
Od: 10 mar 2008, o 18:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Za Lublinem, za Rzeszowem.. Lubartów

Re: Ogródek Przemka-cz.5

Post »

Rozpoczynam wysadzanie rozsad kwiatów jednorocznych. Na pierwszy ogień poszły aksamitki i szałwie oraz heliotropy. W tym roku lobelie wysadzę w bardziej zacienionych miejscach.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2007
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Ogródek Przemka-cz.5

Post »

Ale będzie pięknie ;:215 a rozsady masz takie dorodne,super.Aksamitki będą te jaśniejsze czy ciemne?Ach już widzę te kolorowe plamy kwiatów a jak pszczółki będą wzdychać do ciebie? :lol: Pewnie w pobliżu masz posadzone ogórki albo pomidory?wiesz to nie jest zły pomysł ,koło mojej skrzyni muszę wetknąć jakieś miododajne rośliny tylko nie wiem czy już nie za późno?
Jednego roku kwiat na ogórkach był ale zapylaczy zabrakło i zero ogórka było. ;:131 Powodzenia i gratulacje. ;:215
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”