Moja wielka improwizacja Fleur 78 - cz.2/2008/

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Reposit-10
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 8491
Od: 22 sty 2006, o 11:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Wpadłam Aluś z rewizytą, ale i tu Fotosik mnie dopadł ... nie otwiera się połowa Twoich pięknych róż ;:125 .
O matko ! Gdzie mam się przed nim schować ? ;:60
Te co zobaczyłam są wspaniałe ... i nawet tu czuję ten aromat :lol: . No, ale to nic nadzwyczajnego - u Królowej róż nie może być inaczej ;:2

Na moje jestem obrażona, bo tak pięknie zapowiadały się w maju i czerwcu, a potem nie oparły się czarnej plamistości ... mięczaki jedne :twisted: . Broń chemiczna już przygotowana i od wiosny będę walczyć ;:44 .

Wpadnę jeszcze, jak łaskawca fotosik wróci do normy.

Pozdrowionka z Poznania ;:100
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Alu obejrzałam Twój przecudny ogród, i wprost brakuje mi słów.......te róże........nie mogłam się napatrzeć, taka różnorodność, odmiany, kolory, piękne ,zdrowe, dorodne......szok. Już nic nie piszę, bo naprawdę zaniemówiłam....cuda :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

Aluś ten wątek ogląda się jak album różany.
Wspaniałe opisy a kolory to już mnie powaliły na kolana, szczególnie te moje ulubione różowo pomarańczowe.
Aż dech zapiera.
Prawie czuję ich zapach.
Wklej jeszcze trochę fotek ogródka jak wszystkie kwitły - to będzie uczta dla oczu w te ponure u mnie dni.
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
Fleur 78
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2209
Od: 17 lip 2007, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Yvelines, Francja

Post »

Isiu, Bogusiu, Cynamonku, Aneczko, Agness(ko) :D , Grażynko, oraz Wszyscy Goście Niewidzialni... :D , serdecznie dziękuję za odwiedziny!
Mnie rownież fotosik doprowadza już do szału! :twisted: Nie po to siedzę pół dnia i ładuję dla Was zdjęcia, żeby potem połowa się nie otwierała! Nie po to chodzę do Waszych ogrodów, żeby czytać jakie to piękne rzeczy widać na niewidzialnych zdjęciach... :twisted: :twisted: :twisted:
W ramach strajku, zamieszczę teraz zdjęcia poprzez TinyPic (dzięki Koteczko! ;:196 )
Grażynko, wszystkich na raz nie widać, ale wkleję trochę widoków ogólnych. (Jeśli zdjęcia są zbyt duże, powiedzcie, to na przyszłość będę wklejała mniejsze).






Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Alu no naprawdę brakuje mi słów gdy oglądam Twoje zdjęcia, masz naprawdę przepiękny, wspaniały ogródek, raj na ziemi :shock:
eMZet
1000p
1000p
Posty: 1349
Od: 7 lip 2006, o 22:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

Alu, zamieszczonymi przed chwilą zdjęciami swego ogrodu, zwaliłaś mnie z nóg. Nie dziwię się już, że znikasz z Forum na całe tygodnie. Doprowadzanie ogrodu do takiego stanu musi wymagać od Ciebie ogromnego, czasochłonnego wysiłku.
Gratuluję!
Mietek.
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

Oj rany :shock: :shock: :shock: - ale widoki. :!: :!: :!:
Aż serce do gardła podskoczyło z radości na takie obrazki.
To jak pejzaże z botanika.
Alutka - masz cudnie ;:111
Buziaki dla Ciebie za te zdjęcia i wielkie dzięki. ;:180 ;:180 ;:180
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
k-c
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2285
Od: 3 wrz 2007, o 15:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

wow ...cudny ten Twój ogród ... wcześniej wydawał mi się jakiś mniejszy - tymi fotkami jednak sprawiłaś że widać iż taki mały nie jest.. cudo...
pozdrawiam, Karol
moje wątki
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Alutka! Ja nie mogę wyjść! Co słowo napiszę, to wracam na poprzednie strony, bo nie mogę oczu oderwac od tych bajkowych scenerii, które nam pokazałaś. Zaczarowane obrazki...?

Wielkość zdjęć chyba w sam raz (przedostatnia opcja?). Są duże, ale strona się nie rozjeżdża, czyli jest ok.
Buziaki!
Awatar użytkownika
Fleur 78
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2209
Od: 17 lip 2007, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Yvelines, Francja

Post »

Agness, Mietku, Grażynko, Karolku, Kociaczku, Kochani jesteście! ;:4 Pobiegłam tylko na (spóźnioną ;:198 ) kolację , a po powrocie zastałam w ogródku tyle miłych osób i "usłyszałam" tyle miłych słów! Bardzo dziękuję! Muszę się już jednak dzisiaj wylogować, bo siedzę przy komputerze prawie od rana i już mi oczy płaczą...
Miłej nocki dla wszystkich! ;:100 ;:41
Awatar użytkownika
Cynamon
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2400
Od: 24 mar 2008, o 19:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Mazowsze zach.

Post »

Alusiu, przyszłam do Ciebie na poranny spacer i ... po raz kolejny oniemiałam z zachwytu, na tych zdjęciach nareszcie widać "szersze" kadry :) Całość fantastycznie się komponuje z bryłą i barwami domu.

Jesteś Mistrzynią ... i tytanem pracy !!!
cilla77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 763
Od: 3 lis 2006, o 18:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

Alu po prostu brak słów! Dla mnie jesteś prawdziwą artystką! :D Cieszę się że właśnie teraz serwujesz Nam takie widoki! Dziękuje!
A czy mogłabyś podać nazwy róż z fotki 5 i 7 licząc od dołu?!
Serdecznie pozdrawiam!
Reposit-10
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 8491
Od: 22 sty 2006, o 11:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Wróciłam, Alu, bo fotosik przestraszył się chyba konkurencji i wszystko wreszcie mi pokazał ;:333 .

I cóż tu pisać ? Po prostu jestem zachwycona ! ;:111 . Nawet nie wyobrażam sobie piękniejszych róż,
a kolejne zdjęcia całościowe Twej posiadłości przenoszą widza w iście bajkowy , romantyczny świat.
Dom z niebieskimi okiennicami zatopiony w morzu przecudnych kwiatów wywiera bardzo ciepłe wrażenie .
Te naturalne, trawiaste ciągi komunikacyjne są w moim guście ;:18 ... można biegać po nich bosą nóżką, po rosie ...
Gdybym kiedyś miała szansę urządzać swój kawałek ziemi od początku, to z całą pewnością wyeliminowałabym betonowe, kostkowe i kamienne ścieżki , i zostawiłabym takie zielone. Są bliższe naturze ...
(tych innych mam przesyt
mieszkając w blokowisku :evil: )


Widać ogromne zmiany in plus , które zaszły od ubiegłego roku . Gratuluję Alu ;:138

Jeszcze pytanko ... może już było, ale wybacz, nie pamiętam :oops: ... co to za krzew, tak pięknie fioletowo kwitnący na skarpie ?

Uściski Królowo Róż z Bajkowej Krainy :D ;:168
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”