Mój ogród wśród łąk cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9815
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Niesprawiedliwość się szerzy! ;:306 Ja mam dynię wielkości 50gr. :evil: Idę podlać potwory ;:192

Ja chcę taka białą lilię! Gdzie kupić?
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Awatar użytkownika
trzynastka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12861
Od: 8 paź 2009, o 18:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Ależ szczeniaczki urosły i jakie śliczne są ;:oj
Ogród pełen barw i kwiatów , prezentuje się niczym z bajki, ja kocham słoneczniki uwodzą mnie :) hortensje ładnie kwitną ale i dojrzałam cynie :) kiedyś miałam ich duzo posianych teraz nie mam gdzie :(
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Witaj Małgosiu,nadrobiłam zaległości,ogród promienieje dobra energią, ja czuję się w nim wspaniale dalie i mieczyki to też moje ulubione,widzę ,że i u ciebie piękne,te rude kwiatuszki ode mnie to Dzielżan ogrodowy (helenium),pieski już takie duże i bardzo samodzielne,pozdrawiam ;:168
Awatar użytkownika
Ivona44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1208
Od: 31 mar 2013, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Ale te przetaczniki piękne, prawie jak Twoje maluchy :tan , słoneczniki już straszą ;:131 , pozdrawiam Gosia ;:196
Pozdrawiam, Iwona.
x-sz-i
---
Posty: 795
Od: 24 lut 2014, o 10:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

To dobudowałaś sobie salon, fajnie. Jaka piękna ruda kulka w roślinkach słodziaczek. Ja też mam już dosyć tych upałów wczoraj to już jakaś tragedia była nie dało się na dwór wyjść.
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7104
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Kochani, wracałam z pracy ( g.15) i miałam na termometrze 34,5 stopnia. Wczoraj było 34....czyli będzie coraz cieplej. :D A znajomi wylecieli wczoraj do Egiptu, ja się pytam po jakiego grzyba przepłacają :;230 . U nas taka sama temperatura.
U mnie sucho, deszczu nie widać, burz nie ma. Jak już wspominałam mieszkam w przedziwnym miejscu, zwłaszcza, że kilka kilometrów stąd padało. ;:145

Becia - Wczoraj dwa urwisy poszły do ludzi. ;:145 Zuza była dzielniejsza ode mnie...łezki się zakręciły, nie ma co, zżyłam się z nimi. Teraz mam ich pięcioro i też dają w kość. Zwłaszcza w nocy. Bo cwaniaczki w dzień się wyśpią, bo gorąco,a w nocy latają wokół domu i płaczą za matką, która śpi w budzie.
Kiedy pokażesz co u Ciebie nowego? Czekam na wątek... ;:cm



Marysiu - Dzielżan skradł moje serducho, kiedy go ujrzałam u Marty Koziorożec. Ona ma taki wypasiony szpaler dzielżanowy. Piękne kwiaty. A remont, a raczej ta grubsza część dzisiaj się skończył. Panowie posprzątali, zakończyli. Teraz wykończeniówka i sprzątanie. W takie upały, po całym dniu pracy zakończę sprzątać ....z końcem lata. ;:108 :D


Monia - Dzięki, super że zaglądasz. :wit

Pati - Zwierzyniec w dzień śpi, a po nocy szaleje. :wit


Miłka - Dynia rośnie na kopcu. Nigdy jej nie podlewałam, ale z racji jej zamieszkania też nie jest przeznaczona jako spożywcza. Moje dyńki w warzywniaku też maleńkie.Sucho, za sucho.
Białe lilie zakupiła mi znajoma na targu. Podobno nazywa się Casablanca, ale mi nie ufaj w temacie imion dla roślinek. A jak pachnie...bosko. :wit


Celinko - Dziękuję. A cynie zawsze się zmieszczą. Zachwycam się nimi. I tak jak astry, muszą być koniecznie co roku w moim ogrodzie.


Martuś - Mam nadzieję, że wypoczęłaś na wakacjach. Pogodę miałaś wspaniałą. Wymarzony urlop nad morzem. A kwiatki od Ciebie świetnie sobie radzą, dzielżan jest cudowny.


Iwonko - W przetacznikach się zakochałam, są wspaniałe i w dodatku to ich pierwszy sezon. Muszę jeszcze zdobyć inne odmiany.Czym Cię straszą słoneczniki? Jesienią? E tam, zanim dojrzeją to jeszcze potrwa. Teraz są piękne, potem będą smaczne.


Anitko - Taki salon zawsze mi się marzył, a wiadomo, marzenia trzeba realizować. Dzisiaj już go objęłam we władanie, bo pracownicy skończyli. A jak podjadę ochłodzić ciało i umysł nad jezioro ,to potem troszkę zacznę ogarniać, czyli sprzątać. Oj nie lubię tego, oj bardzo nie lubię. ;:185

Miłego popołudnia :wit
Awatar użytkownika
Madziagos
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 4351
Od: 10 kwie 2012, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sobącz/Kaszuby

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Małgosiu,

wszystko, co pokazałaś na fotkach jest śliczne, ale przetacznik ;:333 Jest to jedna z roślin, której jeszcze nie mam - chyba nastał czas, aby to zmienić.
Z pozdrowieniami, Magda
Moje wątki Moje drogi... Aktualny
e-babcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8537
Od: 31 paź 2011, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ŁÓDZKIE

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Małgosiu - pięknie dziś pokazałaś rosliny ;:oj ;:138

Cudowny pokaz.Dyni Tobie zazdroszczę.Ja chyba w tym roku żadnej się nie doczekam.

Pieski to dzieciaczki PEPSI - pewnie.Bardzo słodkie .Kocham pieski te małe pyszczki :wit
Awatar użytkownika
Ivona44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1208
Od: 31 mar 2013, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Małgosia, zapomniałam o ścianie salonowej napisać, że cudna, brak słów - i za nią będzie taras?
Pozdrawiam, Iwona.
Eda_S
500p
500p
Posty: 591
Od: 20 lis 2013, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

U mnie wszystko umęczone upałami: my, zwierzaki i rośliny. Jak Twoje dorodne słoneczniki znoszą brak deszczu? Wczoraj gdzieś błyskało, jakby w Twoich stronach, ale u nas ledwie pokapało przez parę minut.
Dalie to Ty masz dziewczyno bombowe. A salon w cegle pięknie się prezentuje.
Zaniepokoiło mnie nieszczęście Twojej Mikusi. Rana dobrze się goi? Czytam o pierwszych rozstaniach ze szczeniaczkami. Szybciutko jakoś ;:168
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42148
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Małgosiu pracowałaś pewnie nad Julcią, żeby nie tęskniła za pieskami i nad sobą zapomniałaś :wink: Najsmutniej będzie jak ostatni będzie odchodził :cry:
Jak Mikusia? a moje dzielżany jeszcze zielone ... i dobrze, bo dzielżan zawsze kwitnie jesienią ;:223
x-sz-i
---
Posty: 795
Od: 24 lut 2014, o 10:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Małgosiu ja też mam już dosyć tych upałów aż się żyć nie chce :? niech już jesień przyjdzie czekam na nią z utęsknieniem.
Najważniejsze, że twoje marzenie się spełniło ja też mam kilka marzeń i mam nadzieje, że niebawem jedno się spełni.
Marzenka79
1000p
1000p
Posty: 5038
Od: 27 lis 2011, o 22:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Ogród piękny-zaprzeczyć się nie da ale najpiękniejsze kwiatuszki to te kudłatki :wit
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”