Kocham każdą roślinkę:) Zakątek Annes 77 cz3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
terlica
500p
500p
Posty: 761
Od: 24 mar 2013, o 07:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Kocham każdą roślinkę:) Zakątek Annes 77 cz3

Post »

Się wpisuję!
Pozdrawiam-Ewa
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11703
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Kocham każdą roślinkę:) Zakątek Annes 77 cz3

Post »

Od rana straszyli w tv deszczami....na razie się nie zanosi,ale może wieczorkiem zagrzmi ;:224 Może jutro uda mi się wyrwać choćby na 2 godzinki,aby zobaczyć czy pozostałe tulipany pokazały kolorki...
Ostróżkę hiacyntową porozsadzałam,bo z kuwetki wyłaziła,chucham na nią i dmucham,bardzo chciałabym,żeby tak jak u majki411 wyrosła ;:224

Moni ciekawe czy Twoje zakwitły...mnie tez ciekawość zżera,a szczególnie na Abigail...w sumie pąk miały zielono-fioletowy,więc może wreszcie doczekam się pełnych tulipanów...Ice Cream to totalna pomyłka ;:124

Ewcia ja tez kupię więcej jak tylko je dorwę,nie wiedziałam,że z B takie wyrywne cebule ;:306 Ciekawe jak Twoje tulipanki:)

Gosiu tak to pąki tegoroczne,ale tylko na tej jednej piwonii,reszta też ma dopiero czerwone liście.

Madziu klapa z domniemanym rarytasem ;:185 Będę nadal szperała na jesień i kupię u prawdziwego hodowcy i się doczekam,nie popuszczę ;:215 Rh widziałam u Ciebie...masz może zdjęcie całego krzaczka? Musimy coś poradzić na niego,szkoda każdego rh...

Martuś witaj u mnie:) Zapraszam częściej...

Alana witaj u mnie:) Róże oczywiście to moja miłość i nie tylko,kolczatki zajmują u mnie najwięcej miejsca to fakt ;:333

Wiewióreczko witaj serdecznie:)Czytam,że i Ty nie doczekałaś się Ice Cream...gdzie kupowałaś? ja na jarmarku we wrześniu...
Korony bardzo się obawiałam,ale udało się :tan W wątku o roślinach cebulowych i jednorocznych jest o koronach cały temat,poczytaj sobie w wolnej chwili,ja tak zrobiłam...:)
Niezapominajki rosną u mnie w cieniu może stąd tak ładnie kwitną...

Sabinko znalazłam nazwę żółtych z czerwonym paskiem,to Washington,mam plakietkę ze zdjęciem,jak je spotkam to dokupię,cebule kupowałam kilka lat temu w Castoramie...

Terlica ciesze się,że i Ty wstąpiłaś do mnie ;:108

Tulipanki

Obrazek

Obrazek

Szałwia nn...kupiłam ją dwa lata temu na giełdzie ...

Obrazek

Miłego dzionka i wieczorku:)
x-S-l
---
Posty: 2085
Od: 2 sie 2011, o 15:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Kocham każdą roślinkę:) Zakątek Annes 77 cz3

Post »

Aniu hej hej ;:196
no postraszyli tymi deszczami i burzami a pogoda od rana była wręcz wymarzona.......przed 10 już byłam z mamą na działce a wróciłyśmy.....przed godziną ;:306 mama za Chiny nie chciała iść do domu ale to jej pierwszy taki dłuższy wypad od listopada więc pomału :D
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Kocham każdą roślinkę:) Zakątek Annes 77 cz3

Post »

Za to u nas przetoczyły sie burze Superowe te pełne tulipanki .Czy one są z nasadzeń jesiennych czy masz je już dłużej .U mnie z całej wielkiej kępy zakwitł tylko 1
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Kocham każdą roślinkę:) Zakątek Annes 77 cz3

Post »

Tulipanki piękne i taki fajny kolorek mają te pełne. ;:333
Korona w kwiatkach, moja w tym roku strajkuje.
W zeszłym kwitła jak szalona i to bardzo długo a w tym pewno odpoczywa i nabiera sił na następny sezon.
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
nena08
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2648
Od: 8 lut 2012, o 10:06
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Kocham każdą roślinkę:) Zakątek Annes 77 cz3

Post »

:wit
Aniu melduję się w nowej odsłonie Twojego królestwa.
Tulipany dopisały w tym roku u Ciebie. Czy to w większości jesienne nasadzenia :?: U mnie też są pomyłki...... Orange princess okazał się żółty z czerwonymi paskami :twisted:
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Kocham każdą roślinkę:) Zakątek Annes 77 cz3

Post »

:wit i ja Aniu się melduję ;:168
Pięknie jest już u Ciebie, a jak róże dobrze sobie radzą ;:173
Bardzo lubię tulipany, masz śliczne odmiany. ;:138
Wysiałam szałwie trójbarwną, jest już tak duża, że musiałam jej dać podpory z
patyczków do szaszłyków ;:306 ... powiedz mi czy przed 15 maja mogę ja posadzić do gruntu ;:173
Awatar użytkownika
imwsz
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5120
Od: 22 lip 2011, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kocham każdą roślinkę:) Zakątek Annes 77 cz3

Post »

Aniu i ja wpisuję się do Twego wąteczka bo wiem, że zawsze coś ciekawego się przeczyta. Tak właśnie było teraz z koroną cesarską.
Teraz się dowiedziałam, że trzeba sadzić po skosie a mi mówiono, że "normalnie". Ale najważniejsze, że zakwitła
Tulipany z B. robią w tym roku kolorową furorę :D
kwik24
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 38
Od: 6 kwie 2012, o 07:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Kocham każdą roślinkę:) Zakątek Annes 77 cz3

Post »

jak można to i ja się wpiszę, śliczna wiosna u Ciebie :D zaglądnęłam również do wcześniejszych wątków a tam same cudności jak dla mnie..czyli róże. Koniecznie muszę dokładniej przestudiować
pozdrawiam :wit
pozdrawiam serdecznie, Monika
Ogród nie tylko różany
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Kocham każdą roślinkę:) Zakątek Annes 77 cz3

Post »

Też mam Galaxy i normalnie.., w końcu zakwitła :shock:
Po tylu latach pokazała mi kilka dni temu dwa pąki, aż o mały włos nie zemdlałam z wrażenia :;230
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11703
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Kocham każdą roślinkę:) Zakątek Annes 77 cz3

Post »

Zajechałam dziś do Leroy Merlin po korę ...tylko po korę ;:oj To nie moja wina,że wystawili właśnie dziś nową ofertę i nie było miejsca,aby przejść między sektorami.Tak sobie chadzałam aż ujrzałam stanowisko z magnoliami,zaczęłam przebierać między plakietkami i znalazłam całkiem przypadkowo Aleksandrinę,która w wątku Moni vertigo mnie zaintrygowała ;:224 Zawołałam męża,zrobiłam słodkie oczy Shreka,opowiedziałam krótką historię o tym,że mam dla niej wspaniałą miejscówkę na miejsce innej,która była małym patyczkiem i się nie przyjęła...no i udało się,wylądowała w koszyku :tan Dokupiliśmy jeszcze borówkę amerykańską i torf,aby nowe nabytki miały dobry start.

Martuś prognozy swoje,a pogoda swoje ;:224 Jutro mam zamiar pojechać na działkę,sprawdziłam na pogodynce i deszczu nie widać :tan Żałuję,że wczoraj nie udało mi się pojechać,dziś nie byłam,czekałam na kuriera z roślinkami od Stasi ;:108

Jadziu pełne tulipanki są z ostatniej jesieni,warto je kupić,są naprawdę ciekawe ...

Grażynko fajnie jakby się rozmnożyły korony,jestem taka happy,że zakwitły.Gdyby tak się nie stało,pewnie szybko zniechęciłabym się do nich...tak już mam ;:224

Nena tulipanki z jesieni 2013,na jesień dosadzę więcej ;:333 Mają teraz swój czas i królują na rabatkach...

Maju fajnie,że już jesteś ;:168 Brakowało mi Ciebie ;:108
Szałwię możesz spokojnie wysadzić do gruntu,ja swoją mam popikowaną w kubeczkach.
A Ty tulipanków nie posiadasz?

Iwonko na wszelki wypadek posadziłam na ukos,bałam się,że zgnije ;:224 Posadziłam 5 sztuk,ale wyszły tylko 3,może za rok się pokażą?Tulipany z B wymiatają ;:303

Kwik24 jak miło,że jesteś:) Tym bardziej,że róże są Twoją pasją ;:333
Zapraszam częściej :wit

Aniu to wspaniała wiadomość,pamiętam jak pisałaś,że nie chce Ci kwitnąć,mam nadzieję,że ją obcykałaś :uszy

Niestety aktualnych fotek z działki nie mam,ale za to z mojego balkoniku coś pokażę...

Dziś przyjechała paczka z roślinkami dorodnymi od naszej Stasi :tan Mój piesio bada nowego przybysza ;:306

Obrazek

W tym roku postawiłam na zioła i pomidorki koktailowe...

Obrazek

Lobelia z własnego siewu w nogach Inconnent Blush

Obrazek

Obrazek

Tegoroczna nowość Kaiser...szybki jest ;:333

Obrazek

Obrazek

Rozchodnik od Stasi

Obrazek

W pustym do tej pory dzbanku zagościła lawenda...

Obrazek

Tabliczki do ziół sama malowałam,zastanawiam się jak zrobić napis,żeby było ładnie ...
Myślałam jeszcze nad farbą kredową do tablic,najpierw miałam właśnie taki zamysł,ale jak zobaczyłam cenę to nie skorzystałam...za 0,5 l 57 zł :shock:

Obrazek

Pozdrawiam wszystkich i życzę dobrej nocy i jutrzejszego dzionka ;:3
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16062
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Kocham każdą roślinkę:) Zakątek Annes 77 cz3

Post »

Ależ u ciebie nowości! Widać Aniu, że tryskasz tej wiosny energią. I nowe zakupy, i nowe pomysły, i tabliczki, dzbanki. Aż się chce żyć :D
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Kocham każdą roślinkę:) Zakątek Annes 77 cz3

Post »

Kupiłaś Aleksandrinę ;:oj Ja ją poszukiwałam od 2 lat. Kiedyś upatrzyłam gdzieś pod Katowicami w szkółce i M jak wracał z delegacji to nadrabiał 50 km żeby mi przywieźć ;:306 Okazało się że to jednak jakieś drapaki, które ktoś z patyczków próbował sobie ukorzenić.
Zdradzisz jak duża jest i ile kosztowała.
No byłam wczoraj w LM i do ogrodniczego nie zajrzałam. Zgroza. M mnie jakoś zmanewrował i podstępem wyprowadził innym wyjściem :;230
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”