ziemia zwałowana
na to nawóz( nie jesienny
a na nawóz 50% więcej nasion niż poleca producent ( jeśli jescze nie kupiłaś trawki polecam gorąco barenburg golf)
zwałuj ( albo przydepcz)
na to ciut ziemi
podlewaj
teraz to po jakiś 8 dniach się zieleni

W telewizji mówiligagawi pisze:Skąd wiesz, że październik będzie ciepły? Ja też mam w planie posianie trawki przed domem na małym placyku.
Zaraz sobie zanotuję nazwę trawki od Tesski

Mariolu!

A ja przez lata nie wyrywałem podagrycznika, bo miał takie ładne liście, że myślałem, iż jest kwiatemcoma95 pisze:Na razie nie odważę się niczego usuwać, chociaż przez pomyłkę traktując je jak chwasty - wyrwałam kilka kwiatów![]()

Mariolu idę na pewno tylko nie wiem kiedy reszta naszych chce iść bo jutro jest dzień działkowca a pojutrze chciałabym być cały dzień na działcecoma95 pisze:Na kiermasz na pewno idę ale jestem trochę zależna od reszty rodziny - też się wybiera
Tylko że oni będą oglądać zwierzatka a ja roślinki![]()
Ty też idziesz ?
Może jakoś wspólnie byśmy się spotkali o określonej godzinie ????