Prezentowy od Braciaka:



Mamuśka zrzuciła wszystkie kwiatki.Ale za to maluszek rośnie w korzonki



I krówka:






Od tego aktora?kamikami26 pisze:Prezentowy od Braciaka:
kamikami26 pisze:Dzisiaj mój M. powiedział że ma dla mnie niespodziankeWsiadł w samochód i pojechał...Myślałam,że przytarga mi jakiegoś pięknego storczyka a przyciągnął coś zupełnie innego

Dziękujękamikami26 pisze:Może i Ty niedługo będziesz miała taką niespodzianke czego Ci życzę z całego serca![]()

Mój sąsiad tak robi, albo kupuje koniki zaniedbane (głównie z Niemiec), wychudzone i ratuje i opiekuje się, a później sprzedaje i robi miejsce na nowego konikaMagdzia pisze:Dziękujękamikami26 pisze:Może i Ty niedługo będziesz miała taką niespodzianke czego Ci życzę z całego serca![]()
Niestety ja teraz mieszkam w bloku i nie mam ani warunków, ani pieniędzy, żeby spełniać swoją miłość do koni. Jedyne co robię to od czasu do czasu pomagam troszeczkę 3 fundacjom, które ratują konie i wykupują od handlarzy sprzedających je na rzeź itp.





