Ewelino dobrze by było obniżyć mu
temperaturę otoczenia i uszczykiwać
wierzchołek wzrostu dla lepszego rozkrzewienia.
Czy tona pewno będzie ta roślinka,
jeżeli jest taka duża różnice we wschodach
Mam teraz mało czasu na czytanie forum, więc niektóre pytania do mnie są bez odpowiedzi...
Co do pokrzywki- wysiałam 1 marca.../ taki termin wysiewu był na opakowaniu, luty-marzec/
Heliotrop też 1 marca- już wyłazi ..
Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby... St.J.Lec
przeczytałem cały wątek.. i chyba przeoczyłem uwagi, by siać zgodnie z rytmem kalendarza biodynamicznego. Naprawdę warto. a kalendarz BIODYNAMICZNY kosztuje chyba 7PLN na najpopularniejszej stronie z aukcjami.
Witajcie, wiem że byc może to nie najlepsze miejsce na takie pytanie ale potrzebuję rady. Planuję sianie GĘSIÓWKI - proszę o jakieś rady. To mój pierwszy raz z tymi kwiatuszkami, a robie to na prośbę męża - haha. w ogóle pierwszy sezon odgródkowo działkowy. Mam meeega tremę.
Gęsiówkę rozmnaża się z nasion wysiewanych wiosną. Rozsadę wysadza się na miejsce stałe jesienią lub wiosną następnego roku, w rozstawie co 25?30 cm. Dorosłe rośliny przycięte po kwitnieniu do jesieni silnie się rozrastają. Jest łatwa w uprawie, więc nie powinno być z nią żadnego kłopotu.