Ogród, moja życiowa pasja

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mireczek1965
200p
200p
Posty: 384
Od: 3 sie 2011, o 12:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stanisławów

Re: Ogród, moja życiowa pasja

Post »

sangwinaria witaj miło, że do mnie zajrzałaś. Mój ogród to faktycznie ostoja spokoju i relaksu, tutaj można odpocząć.

mika181 witaj, masz rację też nienawidzę zawiści wśród ludzi. Tak mówiąc szczerze mamy z żoną dom, działkę jednak to wszystko jest na kredyt, praktycznie własność banku, więc dziwię się ludziom tej zazdrości. Reszta co znajduje się na działce to efekt bardzo ciężkiej pracy aby na piasku rosło coś innego niż tylko sosny. Tyle, że sąsiedzi o tym nie wiedzą. Moje sąsiadki wiedzą ile wnoszę siatek z zakupami, o której gaszę światło, o której żona jedzie do pracy, a to że dziecko chyba mamy kalekie bo rzadko płacze i takie inne śmieszne historie. :;230
Awatar użytkownika
grazka2211
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2820
Od: 14 paź 2008, o 11:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: MILICZ-CAVAN-IRLANDIA

Re: Ogród, moja życiowa pasja

Post »

Mirku czytam o Twoich perypetiach z sąsiadami - najlepiej mieć ich w przysłowiowym nosie ,A że widać nie mają co robić to interesują się takimi "odmieńcami" jak Twoja rodzina (oczywiście nikogo nie chcę obrazić.).
Dziękuję za odwiedziny w moim skromnym ogródku.
doniczkowe , prace mojej córki ZAPRASZAM.
Przepraszam za błędy w tekstach .Winą jest sprzęt z którego korzystam .
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród, moja życiowa pasja

Post »

Witam :wit Musisz teraz dbać o siebie, bo po zapaleniu płóc możesz mieć kłopoty z dojściem do zdrowia. Osłabienie będzię Cię trzymać jeszcze jakiś czas i teraz będziesz bardziej poddatny na choroby. Oby córcia Wam nie podłapała choróbska, mi dzieci zawsze szkoda jak chrują. Człowiek jest w tedy taki bezradny :(
Ogród niech poczeka w kolejce, bo teraz to Ty jesteś ważniejszy :lol:
Sąsiadow zazdrosnych to ja też nie lubię :twisted: trzeba ich ignorować, najlepsze wyjście ;:108
W raju jak teraz nie zdążysz wszystkiego zrobić, to zrobisz na wiosnę ;:108 nic się nie stanie.
Mój mąż ma dzisiaj urodziny i imieniny, ale imprezę zrobię mu jutro ;:167
Pozdrowienia dla małżonki i całuski dla córuni ;:196
justysp26
50p
50p
Posty: 64
Od: 27 cze 2011, o 19:29
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Ogród, moja życiowa pasja

Post »

Mirku Przepiekny ogród i bliziutko lasu.Cieszę się że bedę mogła zobaczyć go na żywo:)
Awatar użytkownika
Mireczek1965
200p
200p
Posty: 384
Od: 3 sie 2011, o 12:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stanisławów

Re: Ogród, moja życiowa pasja

Post »

justysp26 również bardzo się cieszę, że będę mógł Cię u siebie gościć. Pomimo, że idzie zima i ogród staje się ponury, wierzę, że na pewno Ci się spodoba.
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród, moja życiowa pasja

Post »

Mirku gdzie się podziałeś? :wit
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”