Ogródek AGNESS cz. 10

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
dez_old1
1000p
1000p
Posty: 1759
Od: 10 maja 2009, o 08:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ...

Re: Ogródek AGNESS cz. 10

Post »

Agnieszko pięknymi widokami zaczęłaś kolejny wątek :uszy
Awatar użytkownika
Beata T
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2386
Od: 18 sie 2007, o 18:40
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogródek AGNESS cz. 10

Post »

Cudny widoczek hortensji - ciekawe czy ona też się przebarwi i kiedy hihi zimą :D

Języczka też cudna i wrzosy pięknie się w komponowały :wit
Ann-ka72
1000p
1000p
Posty: 1012
Od: 1 paź 2009, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz. 10

Post »

Agness, przyszłam się przywitać w nowym wątku,żeby mi nie uciekł ;:196
Pięknie, kolorowo, super!!!
Ja też lubię języczkę, też rozrasta sie,więc i kwiatów dużo- lubię popatrzeć na ten pomarańcz przez okno w kuchni- rano czasami jeszcze tak ponuro,ale ten kolorek fajnie przyciąga wzrok... :)
;:196
Awatar użytkownika
Tajka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11413
Od: 23 sty 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Ogródek AGNESS cz. 10

Post »

Agniesiu witaj. :wit
Melduję się w nowym wątku. ;:196
Gości dużo w Twoim cudnym ogrodzie i piękne fotki.
Wrzesień powitał nas wspaniałą pogodą. :)
x-S-l
---
Posty: 2085
Od: 2 sie 2011, o 15:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek AGNESS cz. 10

Post »

hejka no i ja też przydreptałam do nowego wątku.......piękny mamy początek września.....cieplutki, u mnie zaś gorący - dziś było 28 stopni i bezchmurne niebo- - oby tak jeszcze trochę było ;:108

pięknie u Ciebie ;:138
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz. 10

Post »

Geniu :wit , u mnie susza niesamowita, muszę podlewać ogród , bo roślinki mdleją z gorąca i braku wody...
Widzę, że kupiłaś kolejne chryzantemki.....podejrzewam, że na pewno odmiany zimujące, zeby kolekcja wspaniale się rozrastała ;:138

Joluś witaj ;:196

Jolu u mnie listki na krzewach i drzewach soczyście zielone, ale przez takie chłodne noce już lada chwila zaczną żółknać...

Małgosiu jakie stare, jakie stare ;:196 Cieszę się, ze jesteś :D

Aniu jak dla mnie języczki to rewelacja, uwielbiam je za przepiękne intensywne w barwie kwiaty i za długo czas kwitnienia....ale nawet jak nie kwitną, to te wielkie liściory są wspaniałe :D

Witaj Maju :wit
Różyczka o którą pytasz to Chopin....jak dla mnie bezapelacyjnie nr 1 w tym roku....jest wspaniała. Sadzona tej wiosny, a wygląda jak wieloletni dojrzały krzew....i tak kwitnie..... i pierwsze i drugie kwitnienia miała wspaniałe :D

Grzesiu ja te miesiące uwielbiam....i wrzesień i październik.....jeśli tylko nie leje to moim zdaniem są to najbardziej kolorowe miesiące w roku 8-) :lol: I to wszystko moje ukochane barwy ;:138

Grażynko i u mnie pojawiają się jakieś pojedyncze listeczki na trawie....ale to naprawdę sporadycznie....jeszcze wciąż piękne zielone lato :D
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz. 10

Post »

Jagódko teraz kolorków będzie z każdym dniem więcej....już lada chwila zaczną kwitnąć jesienne kwiaty- zimowity, chryzantemy, rozchodniki, coraz więcej wrzosów.....no i liście.......wszystkie drzewa i krzewy przybiorą bajeczne płonące barwy ;:138

Aniu :wit Języczka jest teraz faktycznie najbardziej przyciągającą wzrok roślinką......taka masa wysokich pomarańczowych kwitów z daleka woła,, spójrz na mnie,, 8-)

Witaj Andrzejku :wit

I kolejny Andrzejek :D witaj :wit

Wiesiu Ciebie również serdecznie witam ;:196

Aguś dziękuję ;:196

Beatko większość moich hortensji już przebarwiona, jedynie Limelight trzyma biały kolorek....a niektóre młodziutkie wiechy kwiatów jeszcze seledynkowe :D

Aniu ja też uwielbiam widok języczki....to wspaniała intensywna barwna plama wśród zieloności schyłku lata. Aż żałuję, że nie bardzo mam miejsce w innej części ogrodu, żeby ja też posadzic, aby rozweselała ogródek swoją wesołą barwą ...

Witaj Tajeczko ;:196
Pogoda jest faktycznie przepiękna....aż nie chce się wchodzić do domu....najchętniej całe dnie spędzałabym w ogródku....aż żałuję, że popołudnia muszę być w pracy.....tu siedzę, a marzy mi się herbatka na huśtawce wśród zieloności 8-) :lol:

Martuś i u mnie gorąco.....oby taka wspaniała pogoda była jeszcze dłuuuugo :D
Awatar użytkownika
evikc
500p
500p
Posty: 872
Od: 18 lis 2010, o 00:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Irlandia, Waterford

Re: Ogródek AGNESS cz. 10

Post »

Ja też latam i podlewam niestety na drugiej górce ciśnienie nie pociśnie wody i nie mogę podlać malin (mam małą plantację :lol: ), zdrobniały i zrobiło się ich dużo mniej, jednak są teraz niesamowicie słodkie. Kocham wiosnę, lato i jesień nie przepadam za zimą. Lubię kolorowe liście na drzewach i grzybki, a teraz sucho i grzybów nie ma :( Podziwiałam twoje róże coraz przychylniej o nich myślę, zobaczę jak będą się sprawować moje tegoroczne nabytki jak na razie jestem nimi oczarowana, choć niewiele kwitły bądź jeszcze kwitną, na razie kwitną mi te co przesadziłam w tamtym roku bo szkoda mi było ich wyrzucić, były beznadziejne i o dziwo na nowym miejscu rosną świetnie.
Zapraszam do siebie. Ewa
Mój wątekNadwyżki
Już Ireland!! Jak ja tęsknię za ogrodem!!
Awatar użytkownika
gosia07
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4583
Od: 1 gru 2009, o 20:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Ogródek AGNESS cz. 10

Post »

Aguś pięknie u ciebie jak zwykle miło pospacerować po takim ogrodzie ;:138
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Ogródek AGNESS cz. 10

Post »

Aga, ;:100 Chopin - wspaniała sadzonka róży, a z niej piękna róża.
Zawsze mówię, że to jaką różę mamy zależ od tego jaką sadzonkę kupimy, a idąc dalej jak była ona zaszczepiona.
Gdzie kupiłaś to cudo, bo taką to każdy by chciał. ;:108
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16028
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Ogródek AGNESS cz. 10

Post »

To ja, to ja...
A ja na szczeście w tym roku nie podlewałam ogrodu ani razu. Jeszcze do tej pory stoi u mnie deszczowa woda w różnych doniczkach i podstawkach :?
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Ogródek AGNESS cz. 10

Post »

Piękne wejście w nowy wątek. ;:224
Nie wiem czy szyszki by pomogły bo one zmieniają pH gleby a nie wiem czy chryzantemy przepadają za kwasem w glebie. :?
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
lucy09
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3562
Od: 14 sie 2008, o 15:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Ogródek AGNESS cz. 10

Post »

...chciałabym móc was częściej odwiedzać ale nie wyrabiam... ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”