Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Zdjęcia naszych ogrodów.
JOWA
500p
500p
Posty: 883
Od: 29 mar 2011, o 09:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: DOLNYŚLĄSK

Re: Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Post »

Witam i ja nastepną uzależnioną.Pozrawiam Jowita.
Nasz mały raj na ziemi.
http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=42921" onclick="window.open(this.href);return false;
martulak
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 17
Od: 9 maja 2011, o 10:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: warmia i mazury...okolice Olsztyna

Re: Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Post »

Dziękuję Jowitko za przywitania i witam w moim małym wąteczku:)

A teraz parę obrazków z mojego skromnego ogródka:)

komarzyce
Obrazek

azalie
Obrazek Obrazek

nowe nabytki
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

nasz mały niszczyciel:) Obrazek

czosnki, tulipan, krzewuszka
[/url] Obrazek Obrazek

Obrazek
Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie. http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 5#p2250905" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
paola1a
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1089
Od: 10 paź 2010, o 22:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Post »

Witam. Widzę, że coraz ładniej u Ciebie Nabytki świetne, zwłaszcza modrzew, od dawna mi się taki marzy A co to za odmiana hortensji?
Paulina
JOWA
500p
500p
Posty: 883
Od: 29 mar 2011, o 09:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: DOLNYŚLĄSK

Re: Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Post »

Tulpany jeszcze się u ciebie trzymają? ;:138 A Ta kompozycja kwiatowa piętrowa świetna. ;:63
Nasz mały raj na ziemi.
http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=42921" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Jagusia
1000p
1000p
Posty: 3198
Od: 24 lis 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Post »

Widzę u Ciebie bardzo dużo zielonego :wink: ..... jak pobędziesz z nami dłużej, z przyjemnością będę oglądać jak go ubywa ;:224 ;:224 ;:224 - początki ubywania niezłe ;:138
pozdrawiam
Nie traktuj życia serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy!
Wątek Jagusi w 2015 r tradycyjnie niezupełnie ogrodowy - zapraszam Wszystkie moje linki
Awatar użytkownika
Aancyk
1000p
1000p
Posty: 1155
Od: 20 lis 2010, o 17:21
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Post »

Witaj :wit , śliczne nowe nabytki i mnóstwo miejsca do sadzenia. Zazdroszczę pięknie wytyczonych ścieżek z kostki i eleganckiego ogrodzenia.
martulak
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 17
Od: 9 maja 2011, o 10:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: warmia i mazury...okolice Olsztyna

Re: Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Post »

Aancyk pisze:Witaj :wit , śliczne nowe nabytki i mnóstwo miejsca do sadzenia. Zazdroszczę pięknie wytyczonych ścieżek z kostki i eleganckiego ogrodzenia.
Witam serdecznie! Miejsca jest sporo do sadzenia ale tata zawzięcie broni trawnika ;:223 ale my i tak robimy swoje. Choć wszystko pomalutku bo skarbonka czasami nie wyrabia. Ścieżki pięknie wytyczone tylko z przodu domu. A ogrodzenie istny miszmasz...z przodu kute przęsła, od strony południowej i od sąsiadów płot drewniany, od drogi i drugiego sąsiada siatka...Istne pomieszanie z poplątaniem:) ;:14

Jagusia tak zielonego dużo ale powolutku ubywa...i witam serdecznie w moim skromnym wąteczku ;:138

JOWA Już został tylko jeden wytrwały :tan witam ;:7
paola1a pisze:Witam. Widzę, że coraz ładniej u Ciebie Nabytki świetne, zwłaszcza modrzew, od dawna mi się taki marzy A co to za odmiana hortensji?
Powolutku walczę i zdobywam nowe roślinki...jakby ktoś miał jakieś nadwyżki z chęcią przyjmę. Modrzew istny spontan zakupowy cała rodzinka zakochała się w nim gdy zobaczyliśmy go na targach ogrodniczych i postanowiliśmy że musimy go mieć i koniec. Jeśli chodzi o hortensję to sama próbuje dojść co to za odmiana ;:14 Mama dostała na imieniny i w sumie wszyscy w ferworze zamieszania nie pamiętliśmy by się zapytać ;:223 ale chyba wybiorę się do ogrodniczego w którym została zakupiona bo to wiem i się spytam...

Pozdrawiam wszystkich
Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie. http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 5#p2250905" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
gawronka
200p
200p
Posty: 290
Od: 10 kwie 2010, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Post »

Jezusicku, jak szalejesz :shock: tatę na urlop i można jeszcze bardziej szaleć :wink:
Komarzyca naprawdę pomaga na komary? :roll:
A "szkodnik" SUPERAŚNY :uszy
Zapraszam do mnie : http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=41729" onclick="window.open(this.href);return false;
Marta
martulak
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 17
Od: 9 maja 2011, o 10:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: warmia i mazury...okolice Olsztyna

Re: Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Post »

Szczerze mówiąc nie wiem czy pomaga się komarów może w niewielkim stopniu...ale wygląda fajnie.... Tata na urlopie...może jakiś jeden tydzień się uda...Szkodnik jest extra...pomaga trawę kosić...pieli też ale najczęsciej myli chwasty z dobrymi roślinkami ;:223 :;230 i tym najlepsze jest to że jak już zrobię porządek na rabtce..młody siada na uporządkowane miejsce i patrzy tym swoim wzrokiem
Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie. http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 5#p2250905" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
joannakr0508
500p
500p
Posty: 784
Od: 8 kwie 2011, o 10:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Post »

Piękne te Twoje nabytki mi modrzew też bardzo się podoba i ten dziwny wazon jest odlotowy
Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy. :)
Joanna http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=53393" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
megi1402
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2149
Od: 1 lis 2010, o 00:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Köln

Re: Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Post »

Witaj :wit
Masz już sporo ładnych roślin. Zapowiada się ciekawy ogródek, życzę powodzenia w urządzaniu.
Bardzo fajnie wygląda dwupoziomowa donica, komarzyca na pieńku też ładnie się prezentuje. Lubię takie oryginalne kompozycje.
Będę podglądać, jak kurczy ci się trawnik i jak popadasz w manię zakupów ogrodniczych :wink:
Awatar użytkownika
[Iza]
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1847
Od: 26 paź 2009, o 17:47
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Post »

Widzę na zdjęciach fragmenty ślicznego domku :D A ogródekpięknie się zapowiada. Z każdym rokiem bedzie coraz piękniej :D
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9926
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Post »

Witaj ale masz pole do popisu nic tylko siedzieć i planować nasadzenia :wit :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”