Mój świat... ogród warzywno-owocowy. Zapraszam!! Sebastian13

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
agape
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2127
Od: 23 lip 2008, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

Witaj,
No, co słychać u Ciebie?
Gdybys nie napisł ile masz lat, to pewnie każdy myślałby, ze to ogród kogoś już dorosłego, kto od lat uprawia ziemię.
Fajnie mieć pasję. Ciekawe kim chcesz zostać w przyszłości z zawodu? Czy to bedzie związane z ogrodnictwem? Może będziesz kiedyś w przyszłości jakimś bossem na Akademii Roliczej i bedziesz zarażał swoją pasją i wiedzą innych?
Awatar użytkownika
sebastian13
50p
50p
Posty: 74
Od: 1 maja 2007, o 19:49
Lokalizacja: Wieruszów

Re: Mój świat... ogród warzywno-owocowy. Zapraszam!! Sebastian13

Post »

WITAJCIE PO.... DŁUGIEJ PRZERWIE:):)!!!! KOCHANI FORUMOWICZE!!!
Duuuuuuuuuuuuuuużo się dzieje.... nawet nie wiem jak to możliwe, ale minęło 2 lata od ostatnich słów. Jednak pragnę potwierdzić, że ogród nie był zaniedbany w tym czasie rzecz jasna...:):) Cały czas był uprawiany. Tylko ten czas..... Leci nieubłagalnie, nawet na działce:) Chociaż szczerze mówiąc właśnie tam wydaje się płynąć choć trochę wolniej:) Dużo ostatnio dzieje się w moim życiu (jak zawsze) i natłok spraw spowodował, iż właśnie na forum nie zaglądałem. Teraz spróbuję trochę to nadrobić w miarę możliwości oczywiście. Kochani, już posadziłem sałatę pod folią 9 kwietnia i rośnie póki co znakomicie. Warunki ma dobre z tego wynika. Dodatkowo posadziłęm parę selerów korzeniowych i parę pory, tak żeby ten smak mieć troszkę szybciej a nie czekać do maja:) teraz w tą sobotę planuję kupić 6 krzeczków pomidorów i je wsadzę. W tamtym roku pięknie moje pomidory rosły już pod folią, miały pączki i zalążki małych owoców, a tu niestety powódź przyszła i zalała wszystko doszczętnie (okres początku maja). Jednak się nie poddałem i poczekawszy na osuszenie się ziemi takie, żeby można było coś posadzić (koniec czerwca) wziąłem się za nasadzenia raz jeszcze. Tym razem wszystko się udało bez zbędnych efektów specjalnych:) I nawet szczerze mówiąc zebrałem dosyć spore plony:):) Teraz także w gruncie posadziłem już też kapustę wczesną średniowczesną, modrą i duuużo pysznej kalarepy. Posiałem rzodkieweczkę z nadzieją na parę chociaż, bo trzeba zawsze przy nasadzeniach i siewach myśleć również o "przyjacielu naszym" TURKUCIU:):) Dodatkowo posadziłem także białą cebulę i zwykłą dymkę. Żeby nie był to suchy opis, to postaram się zamieścić kilka zdjęć z ubiegłego roku i z tego również. Zapraszam do odwiedzin i wędrówek po moim ogródku:):) Dodam również, że moja grusza "Konferencja", która ma 3,5 roku będzie w tym roku po raz pierwszy kwitła:):)!!!! To jest niesamowite uczucie, kiedy przez siebie posadzone drzewo zaczyna kwitnąć i potem w konsekwencji wydawać owoce!! W tym moim całym natłoku zajęć w Technikum i Szkole Muzycznej staram się bywać jak najczęściej na mojej jedynej oazie spokoju i wyciszenia, aczkolwiek muszę powiedzieć, że moje rośliny uwielbiają wręcz muzykę poważna, ale o tym napiszę szezrej trochę później, gdyż przeprowadziłem pewne włąsne obserwacje. Trochę się rozpisałem. Wystarczy na razie. Pozdrawiam Was gorąco!!!! Do usłyszenia!!!!!
Sebastian:):)- Wasz przyjaciel- ogrodnik, muzyk i logistyk:) ;:4
Najkrótszą drogą do zdrowia jest droga do OGRODU!! Zapraszam serdecznie do mnie
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=5103
Awatar użytkownika
sebastian13
50p
50p
Posty: 74
Od: 1 maja 2007, o 19:49
Lokalizacja: Wieruszów

Re: Mój świat... ogród warzywno-owocowy. Zapraszam!! Sebastian13

Post »

KOCHANI!!! Zgodnie z zapowiedzią przesyłam zdjęcia. Najpierw z tamtego roku. Są to nasadzenia z początku lipca, gdyż jak wspomniałem wcześniej zalało nasze działki. Na zdjęciach pomidory, swoje cukinie, kapusta, trochę selery, beczka na najlepszą wodę dla roślin czyli deszczówkę. Zapraszam do komentowania i dzielenia się opiniami. !!!!:)
Pozdrawiam - Sebastian:)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Najkrótszą drogą do zdrowia jest droga do OGRODU!! Zapraszam serdecznie do mnie
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=5103
Awatar użytkownika
sebastian13
50p
50p
Posty: 74
Od: 1 maja 2007, o 19:49
Lokalizacja: Wieruszów

Re: Mój świat... ogród warzywno-owocowy. Zapraszam!! Sebastian13

Post »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Najkrótszą drogą do zdrowia jest droga do OGRODU!! Zapraszam serdecznie do mnie
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=5103
Awatar użytkownika
sebastian13
50p
50p
Posty: 74
Od: 1 maja 2007, o 19:49
Lokalizacja: Wieruszów

Re: Mój świat... ogród warzywno-owocowy. Zapraszam!! Sebastian13

Post »

Tutaj przesyłam najświeższe zdjęcia z tegorocznego sezony:) Zapraszam na spacer!!!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Najkrótszą drogą do zdrowia jest droga do OGRODU!! Zapraszam serdecznie do mnie
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=5103
andrzejek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2777
Od: 17 sie 2010, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kwidzyn

Re: Mój świat... ogród warzywno-owocowy. Zapraszam!! Sebastian13

Post »

Wpadłem z rewizytą.Witam po długiej przerwie ;:7 .Widzę i warzywka sa i trochę kwiatków .Prosze tylko o większe fotki i zapraszam do mnie w wolnych chwilach.
Awatar użytkownika
sebastian13
50p
50p
Posty: 74
Od: 1 maja 2007, o 19:49
Lokalizacja: Wieruszów

Re: Mój świat... ogród warzywno-owocowy. Zapraszam!! Sebastian13

Post »

Kolejne..........

Obrazek
Obrazek
Najkrótszą drogą do zdrowia jest droga do OGRODU!! Zapraszam serdecznie do mnie
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=5103
andrzejek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2777
Od: 17 sie 2010, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kwidzyn

Re: Mój świat... ogród warzywno-owocowy. Zapraszam!! Sebastian13

Post »

Dziękuję od razu się lepiej ogląda .Fajne pierwiosnki.
Awatar użytkownika
sebastian13
50p
50p
Posty: 74
Od: 1 maja 2007, o 19:49
Lokalizacja: Wieruszów

Re: Mój świat... ogród warzywno-owocowy. Zapraszam!! Sebastian13

Post »

nie ma za co:) teraz rozgryzłem jak dodaje się te zdjęcia duże, dlatego teraz takie są:):) ciepło pozdrawiam:)
Najkrótszą drogą do zdrowia jest droga do OGRODU!! Zapraszam serdecznie do mnie
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=5103
x-p-k
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 3303
Od: 3 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój świat... ogród warzywno-owocowy. Zapraszam!! Sebastian13

Post »

Sebek - a jak tam Twoja figa po zimie? :wit
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Mój świat... ogród warzywno-owocowy. Zapraszam!! Sebastian13

Post »

Witaj Sebastianie :wit
Przszłam z rewizytą i od razu na wstępie jestem zachwycona Twoją ogrodniczą pasją :shock: Taki młody człowiek, a takie dojrzałe i pożyteczne hobby :D Własne warzywka i owoce to coś najlepszego....widzę, ze na tym nie poprzestajesz, bo i piękne kolorowe kwity mieszkają w Twoim ogródku :D
Serdecznie pozdrawiam i z przyjemnością będę zaglądać i śledzić co u Ciebie w trawie piszczy :D :wit
Awatar użytkownika
bodzia3012
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5400
Od: 10 wrz 2009, o 08:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Toruń

Re: Mój świat... ogród warzywno-owocowy. Zapraszam!! Sebastian13

Post »

Sebastian ;:138 ;:138 ogród wysprzątany, kwiatki pięknie kwitną i warzywko swoje rośnie ;:138 ;:138 :wit :wit
Awatar użytkownika
sebastian13
50p
50p
Posty: 74
Od: 1 maja 2007, o 19:49
Lokalizacja: Wieruszów

Re: Mój świat... ogród warzywno-owocowy. Zapraszam!! Sebastian13

Post »

witam:) cieszę się, że zaglądacie i dziękuję za miłe słowa:) Piterek, niestety moja figa zmarzła mi:(:( i kurcze nie mogę dostać nigdzie jej nasionek żeby znów zacząć ją uprawiać. A Twoja jak? Może jakieś zdjęcia?:):)
Najkrótszą drogą do zdrowia jest droga do OGRODU!! Zapraszam serdecznie do mnie
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=5103
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”