W.o...Psach - 1cz.(06.06-06.12)

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21848
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

MOja psina

Post »

Masz rację, "każda mysz swój ogonek chwali" ale muszę dodać,że jest dobrą aktorką,nie daj się nabrać na jedną z wielu jej minek,tu akurat "smutas". :wink:


Obrazek
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Fajna psinka. A gdzie śpi?
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21848
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Jak to gdzie :?: W łóżku,na szczęście łóżku córek nie moim./zmiennie w ciagu jednej nocy/Normalka,mimo moich wrzasków!
Jako pierwszy duży pies w domu,po jamniczku ostatnio,otrzymała kosz z poduchą i swój kąt,bo nie wyobrażaliśmy sobie,że jak dorośnie,mogłaby leżeć w łóżkuOd szczeniaczka przyzwaczajana do porządku,ale wszystko wzięło w łeb.Przecież to takie slodkie.miłe,malutkie z kokardką czerwoną ....i w taki sposób została rozpuszczona jak d... bicz.
Tylko w ostatnie upalne noce zwiewała gdzie pieprz rosnie tzn. na klatke schodową lub balkon,bo tam było najchłodniej.

Obrazek
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
Zosia098
50p
50p
Posty: 87
Od: 24 kwie 2006, o 18:54
Lokalizacja: lubelskie

Post »

eMZet pisze:Wiesz, myślę że to nie tylko kwestia zwierzęcia. Lekarz, o którym pisałem poprzednio, uznawany jest w Warszawie za "wujka Wojtka" dla wszystkich psów i kotów. Widać jak on kocha zwierzęta a one odwdzięczają sie mu wzajemnością.
Z tym wujkiem to był kiedyś opublikowany wywiad w "Przyjaciel pies". B. sympatyczny lekarz - zwierzęta strasznie Go lubią.
Pozdrawiam Zosia
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21848
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

No jest piękna,a jak pozuje...
A moja właśnie wczoraj mi zwiała na ulicy,dostała smyczą w dupsko i wiesz co zrobiła w rewanżu :?: najnowszego,pięknego,błyszczącego złotem buciczka letniego jednego gdzieś wyniosła. :cry: :cry: :cry: Ponieważ mieszkam w domku,a raczej starym duzym domu,nie mogę tak szybko odnależć jej kryjówek.Jest złośliwa.Kiedy tęskniła za moją córką,też zabrała sięza jej but,ale ten trzymała w widocznym miejscu,nie gryzła tylko przytulała sie doń. :!:
A co zrobiła z moim butkiem ta jędza :?: Jestem zła na nią.
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
bobi
500p
500p
Posty: 768
Od: 12 maja 2006, o 09:00
Lokalizacja: Poznań

Post »

KaRo pisze: A moja właśnie wczoraj mi zwiała na ulicy,dostała smyczą w dupsko ...
KaRo, z całym szacunkiem, lecz postąpiłaś bezmyślnie :( Psy uczą się przez skojarzenia, a czas między "wyczynem" a karą (lub oczywiście nagrodą) nie może przekraczać 3 sekund aby zwierz połączył jedno z drugim ... ukarałaś swoją labcię za to że przyszła do Ciebie. Podważyłaś tym samym jej zaufanie do siebie.
Pozdrawiam, Baśka
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21848
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Wszystko to wiem,bo moja Reda nie jest pierwszym moim psem,ale mój stres i potem luz wzieły górę. Kiedy była około200-300m ode mnie i biegła dalej oglądając się co jakis czas ,w piersiach czułam ogromny ból,łzy lały mi się z oczu i myślam już,ze to koniec,że ją straciliśmy.Żałowałam,że jeszcze nie ma na szyi tabliczki z danymi do czego się przymierzamy od wiosny.Udało sie ja złapać tylko dzięki uprzejmości rowerzystki.Kiedy sie zbliżałam do niej ,Reda zaczęła sie kulić i w koncu położyła sie spoglądając na mnie spode łba.Przywołalam ją do pionu i dostała smyczą,tak na gorąco.To mądra psina i wielka aktorka jak już gdzieś pisałam.Jestem pewna,że wiedziała,że zrobiła nie tak.Wieczorem już byłyśmy w dobrej komitywie,z lizaniem włącznie.But znalazłam dzisiaj,zakopany w pryżmie żółtego piasku na podwórzu.Czy nadal twierdzisz ,że nie wiedziała za co dostała w dupsko ?
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
asia2
1000p
1000p
Posty: 2257
Od: 2 maja 2006, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

Te cwaniaki ( mówię o psach ) doskonale wiedzą, kiedy robią to, czego nie powinny. Moja mała jak coś zmaluje, staje się niezauważalna i to jeszcze przed odkryciem "zbrodni". Po zachowaniu psiny wiem, że coś jest nie tak, a jak odkrywam o co chodzi, to ona w niewyjaśniony sposób znika. Pojawia się jak duch po ok.30-40 min, kiedy cała złość na nią już mija. I co wy na to?
Awatar użytkownika
Zosia098
50p
50p
Posty: 87
Od: 24 kwie 2006, o 18:54
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Nasz piesek jest bardzo sympatyczny ale strasznie się boi odgłosów wiatru. Widzę, że jest gorzej niż np. rok temu. Trzęsie się jak galareta i chodzi za mną krok w krok - nawet do łazienki. Widzę, że gdy wieją silnę wiatry strasznie cierpi. Czy może podać mu jakieś środki ziołowe uspokajające. Waży około 8 kg.
Pozdrawiam Wszystkich Zosia
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3193
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post »

Jeny ja osobiscie znam Redę, piekny pies - Krysiu nie wiedziałam, że to Ty.
Tez przedstawie Wam swojego psicucha, bo chyba naumiałam się tych fotek.
Uwaga próbuje....
http://forumogrodnicze.info/up/agrazka2.jpg.jpg
http://forumogrodnicze.info/up/agrazka3,jpg.jpg
Jak sie uda to wkleje nidługo mój skromny ogród.
Sunia wabi się Tola, kocha jeździć na działkę, zawsze jest pierwsza przy drzwiach, nie psoci, posłuszna, tylko straszny żarłok... ta rasa podobno tak ma, żyja żeby jeść.
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21848
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Witam Grażynko!
Tola wygląda super na tle tej trawy.
Zmieniłam nicka,bo nie umiałam się tu zarejestrować pod starym,a po drugiej próbie udało się i tak zostało.
Napisz mi na priv,co z tym szpitalem,bardzo proszę!
Oczywiście pokaż szybko działkę,na pewno się już zmieniło tam u ciebie.Pa ;:79
Bardzo serdecznie pozdrawiam
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21848
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Moja REDA z prezentem z okazji ukończenia 4 października 2006 drugiego roku życia

Obrazek
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6962
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

Ładny piesek KaRo. :lol:
Pozdrawiam Andrzej.
Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”