Przebudowa domu "kostki"

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
ODPOWIEDZ
gosia m.
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 37
Od: 15 sie 2006, o 13:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Przebudowa domu "kostki"

Post »

Witam.
Jak w temacie - pytanie - czy ktoś z obecnych forumowiczów miał doświaczenie w przebudowywaniu takiego domu?
Pozdrawiam.
Fallenangelv
---
Posty: 1821
Od: 5 sty 2009, o 10:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Przebudowa domu "kostki"

Post »

http://gazetadom.pl/Ladny-Dom/1,62805,2545502.html
Nie wiem czy jest sens?Być może względy sentymentalne są ważniejsze niż pieniądze.
Ale sporo drożej mogą kosztować te przebudowy,wszystko zależy od tego ile chcemy zachować ze starego no i oczywiście jak duża jest nasza kostka.
Nie wiem co ja bym zrobił osobiście na pewno bym się dobrze zastanowił a póżniej działał.
Większośc osób które znam co mieszkają w takich dużych domach ociepliły go tylko z zewnątrz styropianem i dały kolor,zmienił się tylko wizualnie.Ewentualnie zmieniała się liczba okien i balkonów ale rzadko.
Wszystko zalezy od tego(niestety) jakim funduszem operacyjnym możesz zarządzać.No i w mniejszym stopniu od wizji na wygląd domu(ale i w tym może pomóc Ci architekt tylko tu znowu kasa :( ).
Pomyśl,popytaj jakie będą przybliżone koszty itp. Architekt może zrobić projekty jakie można wykonać(bo nie wszystko jest możliwe,często radykalne zmiany odpadają z różnych względów).
Pozdrawiam i życzę powodzenia. :D
gosia m.
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 37
Od: 15 sie 2006, o 13:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Przebudowa domu "kostki"

Post »

...i cierpliwości.... Okazuje się, żę muszę mieć pozwolenie na budowę i stosy dokumentów :roll: /począwszy od mapek geodezyjnych, dokumentów z gminy, inwentaryzacji, projektu i dokumentacji od konstruktora/ Pewnie o czymś zapomniałam :roll: Eternit na dachu to jedna wielka pomyłka.....
Pozdrawiam.
gosia
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”