Roślinki Ani cz.5

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Zablokowany
Awatar użytkownika
m@jk@
500p
500p
Posty: 828
Od: 9 wrz 2009, o 03:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Roślinki Ani cz.5

Post »

Pozazdroszczę tego spacerku, bo ja niedzielne popołudnie spędzam w pracy... A pogoda była dziś idealna na spacerki, po drodze do pracy w lesie widziałam stało wszędzie sporo samochodów... I tylko sobie westchnęłam na ten widok...
Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia?
Poszukuję Calatea crocata i Calathea wavestar, rufibarba
Zapraszam do mnie
Kermit40
ZBANOWANY
Posty: 564
Od: 19 wrz 2009, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Roślinki Ani cz.5

Post »

Ale ja zazdroszczę (pozytywnie) tego spacerku, ja dziś szykuje się bo jutro raniutko wyjazd.
Awatar użytkownika
Andziax007
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10079
Od: 20 gru 2008, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kielce woj. Świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Roślinki Ani cz.5

Post »

Asiu jeża przez przypadek zauważył M jak już wychodziliśmy z lasu....czymś się objadał a M robił mu sesję zdjęciową....mam kilka fotek ale to myślę że warte było obejrzenia :wink:

Maju ja wszędzie gdzie jadę zabieram ze sobą aparat....zawsze coś ciekawego się sfotografuje :wink: Ja też mało kiedy mogę sobie pozwolić na takie spacerki bo przeważnie M jest w pracy ale dzisiaj miał wolne a że taka fajna pogoda to trzeba korzystać póki nie zasypie nas śniegiem :D

Wiesiu to w takim razie życzę udanego i miłego wyjazdu :)
magi
500p
500p
Posty: 627
Od: 30 maja 2009, o 23:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Roślinki Ani cz.5

Post »

witaj Aniu :wit

padłam na widok twoich okien :shock: :shock: , są niesamowite, i w szoku jestem że twoj mąz z tym przeszedł do porządku dziennego :lol: :lol:

a zieleniatka to gąska ??, bo nie wypatrzyłam nic innego na tym zdjęciu z lasu a juz parę razy spotkałam się tu na forum z tym określeniem :wink:
Awatar użytkownika
Andziax007
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10079
Od: 20 gru 2008, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kielce woj. Świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Roślinki Ani cz.5

Post »

Witaj Madziu ;:7
Miło mi że mnie odwiedziłaś ;:196 Powiem Ci że M narzeka jak kupuję nowe kwiatki ale i czasami to On mi kupi także nie wiem o co Mu chodzi ale ja jestem zadowolona :wink: Przyzwyczaił się już do tej zieleninki ale czasami to Mu przeszkadza bo nie może dojść do okna albo choćby nawet otworzyć szafki....jak na razie jest dobrze :wink:
Zieleniatka to raczej nie gąska....to są całkiem inne grzyby :roll: Chociaż ja się nie znam, Teściowa zawsze na nie mówi zieleniatki :roll:
Awatar użytkownika
pingu
1000p
1000p
Posty: 1096
Od: 23 maja 2009, o 22:50
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: aktualnie łódzkie

Re: Roślinki Ani cz.5

Post »

:wit
Ale masz busz w pokoju. Suuuuper. ;:138 Piękny widok. ;:180 ;:180
Teraz jak ktoś zacznie mi stękać, że kwiatki stoją to pokażę to zdjęcie. I niech się przyzwyczajają, bo tak może być w przyszłości 8-) ;)
Patrycja Moje doniczkowce
"I have spread my dreams under your feet; Tread softly because you tread on my dreams."
"Rzuciłem rozpostarte sny pod twoje stopy; Stąpaj ostrożnie - depczesz moje sny." W.B.Yeats
Krystyna.F
ZBANOWANY
Posty: 3526
Od: 30 kwie 2009, o 20:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Roślinki Ani cz.5

Post »

W stolicy na te grzybki mówią: zielona gąska
Awatar użytkownika
AGA Z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3777
Od: 14 paź 2009, o 11:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Roślinki Ani cz.5

Post »

Aniu, super spędziliście dzień. Zazdroszczę. Ja siedzę w domu i czekam, aż choroba pójdzie sobie. ;:223
Milutki ten Twój pupilek. ;:138
Pozdrawiam Agnieszka
Spis treści
Awatar użytkownika
Andziax007
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10079
Od: 20 gru 2008, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kielce woj. Świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Roślinki Ani cz.5

Post »

Anetko dziękuję ;:196 Cieszę się że Ci się podoba :wink: To fajnie że kiedyś i Ty będziesz mieć taki busz ;:138

Krysiu możliwe ja się nie znam :oops:

Aguś ja wcześniej też przez cały tydzień musiałam siedzieć w domu bo byłam chora :( Ale teraz korzystam z każdej okazji jak tylko świeci ;:3
Krystyna.F
ZBANOWANY
Posty: 3526
Od: 30 kwie 2009, o 20:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Roślinki Ani cz.5

Post »

Anuś,ja też nie. Jedynie zapamiętałam grzybka i jego nazwę. Znajoma mi go kiedyś pokazywała i mówiła że jej nazwę łatwo zapamiętać,bo pochodzi od ptactwa gospodarskiego, czyli od gęsi. Do dziś nie zbieram grzybów z blaszkami,bo można je pomylić z trującymi grzybami. Strzeżonego Pan Bóg strzeże!!!
Awatar użytkownika
Andziax007
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10079
Od: 20 gru 2008, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kielce woj. Świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Roślinki Ani cz.5

Post »

Krysiu u mnie Teściowa jest zapalonym grzybiarzem od lat więc na pewno wie jakie grzyby zbierać itp. Ja zbieram tylko znane dla siebie grzyby ale też się czasami pomylę dlatego na grzyby zawsze jedziemy z Teściami :wink:
Krystyna.F
ZBANOWANY
Posty: 3526
Od: 30 kwie 2009, o 20:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Roślinki Ani cz.5

Post »

No,właśnie to miałam na myśli,że lepiej ze sobą zabierać kogoś,kto się na tym zna! ;:108
Awatar użytkownika
Andziax007
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10079
Od: 20 gru 2008, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kielce woj. Świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Roślinki Ani cz.5

Post »

Krysiu zobacz jak szybko puściła korzonki Jukka od Ciebie

Obrazek

Mam do was prośbę...doradźcie czy już ją mogę posadzić w ziemi czy jeszcze poczekać :roll:
Zablokowany

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”