Moje róże i nie tylko

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Moje róże i nie tylko

Post »

Aniu, masz bardzo bogatą kolekcję pięknych róż! Z ogromnym zainteresowaniem przeczytałabym ich alfabetyczny spis z opisem :D .
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Re: Moje róże i nie tylko

Post »

Coś rzadko zaglądasz do swego wątku i mało pokazujesz te swoje piękności... Mam nadzieję, że wszystko ok i to tylko brak czasu. A ja wpadłam z podziękowaniami ;:196 Ta nominacja jest dla mnie ogromną niespodzianką i prezentem. Dzięki!
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12953
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Moje róże i nie tylko

Post »

Kochani napisałam się dwukrotnie i dałam sobie spokój wcięło, cos na pewno kliknęłam, do trzech razy sztuka ;:224 Będę pisać na raty, ale procentów nie płacę hahaha

tu.ja Izuniu zagladam ale jakoś nie zostawiam śladu, wstyd wiem.
W tym roku posiałam maczki tak na chybił trafil i jak nigdy zaskoczyły mnie mile i chetnie się z Wami podzielę, już niektóre makówki zasychają, drugie dopiero będą kwitły.

Maska Marysiu przypomnijcie mi dziewczyny bo moja makówka to SKS a o Wisterię proszę.

ewka36jj Ewuniu gapa ze mnie, ale naprawdę będą aktualne teraz szykuje się drugie kwitnienie.

JAKUCH Jadziu u mnie tez w tym sezonie róże były mocno przycięte i to im wyszło tez na dobre, nie wyrabiam qurcze te zakręty ;:196
Bajazzo szaleje amant dobiera się do Ireny.

dorotka350 Dorotko uwielbiam potworki, zresztą wszystkie je uwielbiamy, tylko szkoda że nie powtarza kwitnienia.

koziorozec Martuś cos w tym jest u mnie jedna z Edenek też padła, ale ma już następczynię ona straciła niech żałuje.

kania Kasiu pieknie dziękuję za miłe slowa a alfabet już się dziś rozpocznie, będę prosic o ocenę co poprawić, Wasze uwagi, porównania.

W ogrodzie, zawitała Telimena jako wyrzucony manekin pewnie ktoś się znudził albo była niegrzeczna, nie miała nawet majteczek - ubrałam, uczesałam i przedstawiam

Obrazek

Buziaczki Kochani




Zapraszam do następnego wątku tutaj
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”