Moje róże i nie tylko

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Moje róże i nie tylko

Post »

Aniu ;:168
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12953
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Moje róże i nie tylko

Post »

Witam - czy mnie jeszcze pamiętacie? no to jestem i powiem przepraszam, wpadałam, podglądałam ale............. ;:196 ;:167
U mnie ten rok raczej zaliczam za b.słaby, a teraz ta zimowa jesień to pewnie będą straty - stanowczo za dużo wody.
Nie mam fotek jednak noworoczne postanowienie: być na forum i deptać Wasze ogródki obiecuję.
Powolutku trzeba będzie robić plany co gdzie i dlaczego posiać, posadzić, wywalić. Tęsknie za gimnastyka ogrodową, a niech boli aby tylko była pogoda i rosło.
Jesienią nasadziłam sporo cebulowych nie wiem czy coś z tego będzie bo wody u mnie aż nadto. Róże pewnie tez dostaną po piórach.
Jedynie nie zawodzi u mnie na działce kret i prawie oswojony Kos.
Chłopaki nieco "przemeblowali" działkę, jesienią będą stawiali szklarnie, tunel foliowy niewypał - kupiliśmy chyba drugi albo trzeci sezon ale b.słabe zamki błyskawiczne, rzepy. Pamiętam M robił ze zwykłej grubej folii, z kawałków desek czy jak to zwał i była ok, zachciało się nowości i mam co mam.
Nieco wspomnień


Obrazek

Obrazek

Obrazek[/u
rl]
[url=https://www.fotosik.pl/zdjecie/3be80fd73045ed61]Obrazek
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
x - e-1
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 2594
Od: 17 lut 2015, o 20:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje róże i nie tylko

Post »

Witaj Aniu!
Czyli co, pomidorki będą skoro szklarnia w planach? ;:138
Ten rok jest wyjątkowo mokry, u mnie woda nie stoi, ale za to w domu to odczuwamy-mury mokre i wilgoć wszechobecna. :twisted:
Wspomnieniowe fotki piękne, róże masz pięknie rozrośnięte, mam nadzieje na takie widoki kiedyś.
Pozdrawiam i życzę Ci udanego sezonu ogrodowego w Nowym Roku i zdrowia, żebys tego wszystkiego dopilnowała. :wit
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Moje róże i nie tylko

Post »

Aniu dobrze, że jest OK ;:333 i masz chęci na planowanie wiosny... choć jeszcze zimy nie widać ;:306 ....
Życzę Ci, by ten nowy rok był dla Ciebie unikalny, naprawdę magiczny. Obfitujący w wiele pięknych chwil, które z czasem staną się cudownymi wspomnieniami. Spełnienia marzeń, zdrówka. Bądź szczęśliwa tak ty, jak i Twoi bliscy
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Moje róże i nie tylko

Post »

Pamiętamy, pamiętamy ;:196 oby jednak nie było dużych strat u Ciebie, mimo że faktycznie, ładną jesień mamy tej zimy ;:222
Wspominki piękne ;:333 ;:167
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Moje róże i nie tylko

Post »

Hej Aniu :wit zobaczyłem Twój post i pomyślałem, że gdzieś Cie zgubiłem, a okazuje się, że to Ty się schowałaś :) róże piękne ;:138 jak zawsze z resztą :) oby tak dalej :)
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moje róże i nie tylko

Post »

Witaj Aniu! pewnie że Cię pamiętam :D
Ty tunel masz nie trafiony, a ja kupiłam na swój nowe pokrycie i klnę na czym świat stoi. Przysłano mi kompletny niewypał, a odesłać nie mogłam bo wyjeżdżałam. No i męczę się z fruwającą folią ;:223
Życzę, żeby cebulowe pięknie na wiosnę rozkwitły i żeby stanęła użyteczna szklarnia, poza tym zdrowia i spełnienia marzeń na Nowy Rok ;:196
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Moje róże i nie tylko

Post »

Aniu, fakt, że Cię długo nie było, ale jakże mi zapomnieć o Twoich pięknych różach. Dobrze, że jesteś. ;:196 Zima, a właściwie trwająca kilka dłuuuugich miesięcy jesień nie zapewnia nam, ogrodnikom komfortu. Ja też cierpię, bo paluchy swędzą, ale trzeba przeczekać, jak co roku. Jeszcze momencik ;:108
Dużo dobrego na 2018 ;:196 :wit
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12953
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Moje róże i nie tylko

Post »

ela151pięknie dziękuję za wizytę, życzenia masz rację plany wielkie ale ta pogoda dramat.
Liliowce nic sobie nie robią z zimy? oby tylko nie kwitły bo przecież może jeszcze przymrozić.


Obrazek

ewarost Ewuniu plany sobie a życie sobie, ale nasze ogródki sa tego warte. Byłam dziś na działce a tam błoto, woda ale rośliny w pełnej gotowości kwitnienia lub startowej, szok - pozdrawiam

Obrazek

Blueberry Natalko miło, że pamiętasz a dla Ciebie dzisiejsze kwitnące laki


Obrazek

Obrazek

maniolek Mariuszku tak trochę się schowałam ale mnie trudno się pozbyć już jestem i będę deptać Wasze ogródki i zapraszam do mojego.

Po dzisiejszej wizycie na działce to jestem nieco w szoku część róż jeszcze kwitnie, sporo pąków, inne rośliny np.tulipany, żonkile, irysy wystawiają noski co to będzie, co to będzie jak przyjdzie w końcu zima strach pomyśleć ale co tam koń ma dużą głowę niech się martwi z góry przepraszam konia :heja


Obrazek

Obrazek

Maska Marysiu od początku ta folia była pechowa, dali zamki błyskawiczne i rzepy wszystko psu na budę nic nie warte. Uznaliśmy, że stawiamy szklarnie bo innej opcji nie ma, trudno jak się coś chce mieć trzeba zainwestować. Rh widać sporo pąków,

Obrazek

Obrazek

PEPSI Gosiu łapki i kości domagają się już gimnastyki jedno dla zdrowotności a drugie dla ukochanych roślinek, oby tylko było więcej pododnych dni a deszcz dziękujemy.
:Puccini obłędnie wygląda z owocami jak z koralikami.

Obrazek

Choć nie jestem idealną amatorką storczyków to je bardzo lubię oto dowód:

Obrazek

Obrazek


pozdrawiam serdecznie i zapraszam biegnę do ogródków bo zaległości mam ooooooooo i jeszcze trochę :wit
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Moje róże i nie tylko

Post »

Aniu ten Twój lak, to coś nieprawdopodobnego jak by nie data na fotce to pomyślałabym że coś ci się pokręciło ;:306 U mnie też cebulowe wyłażą hurtem... aż strach pomyśleć jak przymrozi bezśnieznie :oops: Samych dobroci w Nowym Roku ;:168
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12953
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Moje róże i nie tylko

Post »

Ewuniu fotki storczyków to faktycznie sprzed lat, ale powyższe to z dnia dzisiejszego, prawie wiosna.
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Moje róże i nie tylko

Post »

Aniu, u Ciebie przedwiośnie ;:oj jednak w Wielkopolsce jest cieplej, u mnie teraz poda śnieg z deszczem, w nocy temperatury minusowe .
Zimy nie ma, jest w miarę ciepło a ja różom zrobiłam chochoły i teraz się boję aby pod agrowłókniną nie rozwinęły się choroby grzybowe ;:202
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moje róże i nie tylko

Post »

Aniu wysłałam Ci wiadomość na pw odebrałaś ale nic nie napisałaś więc czekam ;:168
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”