Moja działka po rewolcie - giza/2007-8/

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
bogusia177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5556
Od: 14 wrz 2007, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzislaw Śląski

Post »

No to już jestem ,masz ładnie Gizniu ,tak jakoś wypadnie ---u kawka tam kawka i już sie więcej nie chce ale będę zaglądać ---powiedz co to masz za kwiatuszek w drugiej serii ,drugie zdjęcie :?: rojniki śliczne ,chciało by się mieć takie , u mnie jakoś słabo rośnie ,---mam tylko jednego :lol: :lol:
Awatar użytkownika
giza
1000p
1000p
Posty: 1718
Od: 1 paź 2007, o 00:40
Lokalizacja: Wrocław

Post »

:D Witam, witam :D jeżeli dobrze odliczyłam :wink: na drugim zdjęciu są tulipanki botaniczne wielokwiatowe /chyba :P / u mnie z identyfikacja rolinek kiepściutko, kupuję pod wpływem impulsu :P ,nie oznacze,nie zapiszę i róóóżnie pózniej bywa :?
Skalniakowatymi roslinkami chętnie sie podzielę, o dziwo pięknie się rozrosły / wydaje mi sie, że nawet zimą :lol: /
Pozdrawiam, giza vel Gabryśka:)

Rewolta – 05.2007r. C.d. 2009
Awatar użytkownika
jolciajci
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1588
Od: 26 lut 2007, o 13:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Ganić cię nie będę bo nie ma za co ;:87 , ale na piątym zdjęciu chciałabym wiedzieć co to jest ;:111 . Post 22 marca 21;46.
Gizuniu jak będzie cieplej to musimy się umówić i pozwiedzać swoje działki nawzajem ;:106 :heja
Jestem jaka jestem - pozdrawiam serdecznie Jola
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

giza pisze:Czy u mnie na działce jest jakas zaraza, nikt tu nie zagląda :wit
Nikt nie gani za kwitnące! chwasty :P Wezmę się za nie w sobotę :wink:
Witaj Gizuniu, nie masz tu żadnej zarazy a zaglądamy do Ciebie, tylko nie zawsze jest czas na wpisanie.
Ja tu już byłam kilka razy.
Ja tez chciałabym wiedzieć co to za samotny kwiatuszek ?
Awatar użytkownika
giza
1000p
1000p
Posty: 1718
Od: 1 paź 2007, o 00:40
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Jak mi miło:), dziewczyny mnie odwiedziły ;:63 . Ja również chodząc po forum nie zawsze zostawiam po sobie ślad, więc rozumiem :D

Gabi,ten samotny kwiatuszek to skalnica, ma kwiatki białe i rózowe. Sadzonki niedawno kupiłam. Niestety zimnica nie pozwala mu rozkwitnąc na całego, ale dzisiaj juz słoneczko we wrocku sie pojawiło :D

Jolu , koniecznie musimy się odwiedzic ;:26
Pozdrawiam, giza vel Gabryśka:)

Rewolta – 05.2007r. C.d. 2009
Awatar użytkownika
Małgoś59
50p
50p
Posty: 83
Od: 13 lut 2008, o 19:12
Lokalizacja: Wrocław

Post »

GIZUNIU teraz dopiero dokładnie zwiedziłam Twoją piękną działeczkę :oops: :oops: .Jest ciekawie zaprojektowana-olbrzymie gratulacje dla Twojego ,,mózgu architektonicznego".Masz cudne,rzadkie(przynajmniej dla mnie )roślinki.Bardzo podoba mi się Twoja działeczka,będę tu zaglądac w każdej wolnej chwili-jeśli pozwolisz. :lol: :lol:
Co mnie nie zabije- to mnie wzmocni.

Pozdrawiam Małgosia

zapraszam- http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=11234
Awatar użytkownika
Monika76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1434
Od: 10 wrz 2007, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Gizo, zaglądam do Ciebie często, sama wiesz najlepiej jak to jest z pozostawianiem śladów :)
Jeżeli można to zapisz mnie na kawałek rojników (zwłaszcza ten bordowy) :P
U Moniki - cz. 1, cz. 2
Gdy życie ofiaruje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę.
Awatar użytkownika
giza
1000p
1000p
Posty: 1718
Od: 1 paź 2007, o 00:40
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Małgosiu, zapraszam częsciej:) Ja do Ciebie też zaglądam a nie zawsze ... :wink:

Moniko, nie ma problemu :D , ja k troszke bardziej będzie sprzyjająca pogoda, zrobie wiecej fotek w przybliżeniu skalnikom i jak tylko jest jakiegos wiecej aniżeli 3 :P to chętnie sie podzielę. Ale uprzedzam,ze np ten bordowy nie jest tak ładnie wybarwiony cały czas, przechodzi metamorfozy :wink:
Pozdrawiam, giza vel Gabryśka:)

Rewolta – 05.2007r. C.d. 2009
Awatar użytkownika
k-c
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2285
Od: 3 wrz 2007, o 15:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Gizuniu - ja tu jestem ale tak na paluszkach przechodzę by Ci nie przeszkadzać :) a ganić nie ganię bo nie ma za co :P
pozdrawiam, Karol
moje wątki
Awatar użytkownika
giza
1000p
1000p
Posty: 1718
Od: 1 paź 2007, o 00:40
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Juz mi lepiej, nie czuje sie opuszczona :D

Karolu, dziekuje za odwiedziny, ale i tak mi podpadłeś straszliwie :twisted: Zgapiłam podany przez Ciebie przepis na ciasto chałwowe /zródło Jola? to wspólnie podpaliście :twisted: /. To ciacho jest tak obrzydliwie dobre, słooooodkie tak jak my lubimy i tak niewskazane w moim przypadku :evil: , że inaczej nie moge Was potraktować jak tylko opitolić :wink:
Pozdrawiam, giza vel Gabryśka:)

Rewolta – 05.2007r. C.d. 2009
Awatar użytkownika
jolciajci
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1588
Od: 26 lut 2007, o 13:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Gizuniu , prawda że pycha ;:79 :heja
Jestem jaka jestem - pozdrawiam serdecznie Jola
Awatar użytkownika
k-c
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2285
Od: 3 wrz 2007, o 15:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

giza pisze:
Karolu, dziekuje za odwiedziny, ale i tak mi podpadłeś straszliwie :twisted: Zgapiłam podany przez Ciebie przepis na ciasto chałwowe /zródło Jola? to wspólnie podpaliście :twisted: /. To ciacho jest tak obrzydliwie dobre, słooooodkie tak jak my lubimy i tak niewskazane w moim przypadku :evil: , że inaczej nie moge Was potraktować jak tylko opitolić :wink:
wielkie słodkości czyli coś co Karolki lubią najbardziej ;p

przepraszam - postaram się podać jakiś jeszcze ciekawy przepis ;p

a po świętach to do ogródka się wybierz to raz dwa stracisz :P co tam jedno takie ciasto z chałwą :P
pozdrawiam, Karol
moje wątki
Awatar użytkownika
giza
1000p
1000p
Posty: 1718
Od: 1 paź 2007, o 00:40
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Karolki to sobie moga pozwolic na wielkie słodkości ;:36 , ale jakby karolki miały moje lata i moje ....hmm, to by inaczej mówiły :P :P
Karolki mówia o wyjściu na działkę i niby po problemie :shock: to niech karolki wiedzą, że coponiektórym przeoranie własnymi ręcami całego pe-ge-eru nie pomoże ;:98 Ale co tam, czekam na kolejne karolkowe słodkości :P
Pozdrawiam, giza vel Gabryśka:)

Rewolta – 05.2007r. C.d. 2009
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”