Ogród (z) PESTKI@

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Post »

Ja wsadzałam na jesieni ,ale przed wsadzeniem zamoczyłam na 2 godziny w BIOCHIKOLU(saszetka płynu rozcieńczona z wodą)przeciwko grzybom i robactwu.Dobrze by było gdybyś zrobiła to samo,bo srodek sprawdzony i nic nie zżarło cebulek,a miałam z tym problem.Wiesz co..jeśli chodzi o wysokość ,to moje tez są niskie,ale to dobrze ,bo przynajmniej przy silnych nawalnicach jakie mamy nie łamią się.Kiedy kupowałam te czosnki miałam do wyboru ,albo wysokie z małą główką ,albo niskie o wielkich kulach.Od wiosny podlewałam je rozcieńczonym krowieńcem.
To moje liatry..,na ktore chorowałam od dawna.Uwielbiam je za kolor i ta ozdobą kolbę.Biała liatra została wsadzona póżną wiosną.Kupiłam ją z przeceny w Biedronce.Myślalam ,ze nic z niej nie bedzie,ale jak widac nie dała się i dzielnie stara się zakwitnąć i to za caluśkie 20groszy :wink: Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Post »

..i troszke fotek z ogródka....Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Post »

Kwitnąca cytryna skierniewicka i balkonowe co nieco Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Post »

Obrazek
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Post »

...a teraz pokażę Wam coś co mnie kompletnie zaskoczyło i zupełnie zbiło z tropu.Po tym obrazku przestałam się dziwić ptakom ,które nie potrafią się zdecydować ...ODLECIEĆ? CZY MOŻE ZOSTAĆ???Zdjęcie robione dziś czyli 04.08.2009 Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Aldonko wspaniale prezentują się Twoje balkonowe cudowności :D i w ogrodku cudnie, prześliczne budlejki, zdjęcie z motylkiem śliczne :D a wiśnia zwariowała :lol: może w październiku będziesz miała świeże owocki :wink: :lol:
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Post »

Dziękuje AGNESSza odwiedzinki :P JUz myslałam ,ze do mnie nikt nie zaglada :? Co do wiśni to może będę zbierać mrozonki hihihi
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Aldonko, cudowna sprawa z tymi mrożonkam :wink: :lol: nie trzeba zapełniać zamrażarki, tylko z drzewka prosto do garnuszka :wink: :lol:
Twoje czosnki są olbrzymie :shock: piękne jak kwitną, ale i jako suszki rewelacja :D
Awatar użytkownika
JolantaG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9576
Od: 3 lis 2008, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ostrzeszów,Wielkopolska

Post »

U mnie też na którymś owocowym widziałam kwiaty ,ale nie pamiętam ,na którym .Tyle ich jest ,a pamięć już nie ta . :lol: :lol: :lol:
BALKONOWCE -cudne .
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Post »

DziękujęJOLUNIA
CiekaweAGNESSczy w przyszlym roku będa tej samej wielkości.Z tego co slyszałam holenderskie cebulki sa najpiekniejsze w pierwszym roku,a potem coraz to marniejsze...
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Aldonko mam nadzieję, że będą takie same, bo są naprawdę kosmiczne, chociaż nawet jak będą mniejsze to też będą cudne, bo teraz to giganty :shock: :lol:
Awatar użytkownika
g.kiecko
1000p
1000p
Posty: 1508
Od: 19 wrz 2007, o 23:19
Lokalizacja: Jasło

Post »

Witaj Aldonko.
Liatry faktycznie są urocze. Czy dobrze widzę, na zdjęciu z białą liatrą: w tle widać żywotnika japońskiego?
Pozdrawiam Gośka
Mój ogród
Awatar użytkownika
Katarynka
500p
500p
Posty: 643
Od: 1 kwie 2009, o 14:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Borucin k/Raciborza

Post »

:D Ślicznie i kolorowo u Ciebie, u mnie też wisienka juz straciła liście - może one tak mają?? Przecież to jeszcze nie jesień... :?
Katarzyna, zapraszam
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”