Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Witam wszystkich serdecznie :wit
Nadszedł ten czas by otworzyć kolejną część wątku, poprzednia część tutaj ---> Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Przypomnę na początku jak to wszystko się rozpoczęło :) działkę mam już 3 lata, wizja początkowa była taka, że mam być na niej mało pracy a dużo relaksu :) niestety rzeczywistość okazała się całkiem inna, częściowo przez Forum mój pogląd się zmienił i rozpocząłem swoją wizję ogrodu z kwiatami, krzewami i całą resztą :) Nie żałuję, ogród cieszy oko, a wszystko staram się tak planować, żeby mimo wszystko za bardzo się nie przemęczać :)
Przez te 3 lata moja 400 metrowa działeczka sporo się zmieniła, jeszcze dużo jej brakuje, ale staram się po woli małymi krokami zrobić z niej ideał, mam nadzieję, że się uda i będę mógł się cieszyć swoimi poczynaniami. Zawsze są jakieś założenia, ale nie zawsze idzie wszystko po mojej myśli, bo albo brak czasu albo inne rzeczy, głównie muszę uporządkować swoją altanę wewnątrz, bo wejść się nie da ;:306 przecież wszystko jest potrzebne ;:224
No nic nie zanudzam Was i zapraszam do mojej drugiej części wątku, poniżej kilka moich wiosennych zdjątek:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Witaj Mariusz w nowym wątku.
Jak na 3 lata działkowania, to sporo zrobiłeś. Widać efekty i super masz kwitnienia. Działka to nie tylko ciągła praca w niej ale ma też służyć odpoczynkowi. ;:108 Niestety forum tu nie pomaga, bo chciało by sadzić wszystko co mają inni. Zgadzasz się ze mną. ;:7
Zyczę udanego sezonu, jak najmniej pracy a pięknych kwitnień. Miłej niedzieli i odpoczynku. :wit
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Witaj Mariuszku w nowej części swoich marzeń ,ogród ładnie się rozwija to tak wciąga i ja to wiem ,ponieważ mam większy areał to sobie tak pozwoliłam na rozwój ,że teraz nie wyrabiam na zakręcie ,a jak mi zwracano uwagą ,to pyskowałam ,że co oni wiedzą ;:306 ,ale Tobie to nie grozi ,masz już dużo i pięknie zagospodarowany ogród to teraz juz tylko trzeba odpoczywać i się w nim relaksować,pozdrawiam i miłej niedzieli :wit
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Witaj Mariuszu :wit . Piękny czas na rozpoczęcie nowej części wątku ;:138 . Cudne wiosenne fotki pokazałeś, z przyjemnością będę kibicowała w Twoich ogrodowych zmaganiach ;:215 . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
gosia_lublin
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 43
Od: 12 mar 2018, o 10:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Witaj :wit
Uśmiechałam się czytając twój opis bo pamiętam jak kupowalismy działkę i mówiliśmy: relaks relaks relaks i minimalna praca jakis jeden rodzaj kwiatków i tyle a teraz po pracy na działkę i praca praca a tłumaczymy sobie : jeszcze tylko to. I mówisz ze nie kończy się to tłumaczenie? ;:223
Ale efekty u ciebie piękne warto było popracować zamiast leżakowania na kocyku. :D najbardziej podobają mi się te postrzepione tulipany- zachwycają. Dużo czasu wolnego życzę na rozkoszowanie się tym pięknem.
Gosia
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Piękna kolekcja tulipanków Mariuszu ;:138 ;:138
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12455
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Piękne tulipany Mariusz :wit
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Coraz więcej kwitnień na działeczce, coraz barwniej robi się na rabatkach ;:108 Masz ciekawe tulipany, te pełne są super ;:63 I widać, że murarki pracują już w pocie czoła, starają się jak mogą. U mnie jeszcze kilka rurek jest zamkniętych, może z nich nie wylecą?
I u mnie altana jeszcze nie do końca sprzątnięta, nie mam na to czasu. Najpierw trzeba zająć się ogrodem, a dopiero potem domkiem :wit
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Jestem i ja :D Ciekawe co rozumiesz przez "ideał", bo ja póki co zdałam sobie sprawę, że do dojście do tego wymarzonego ideału jest niemożliwe, a to z bardzo prostego powodu - co roku ten ideał się u mnie zmienia ;:223 Trzymam jednak kciuki za ciebie, aby u ciebie było inaczej ;:333 Obecnie masz idealną wiosnę z przepięknymi tulipanami ;:215
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11680
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Witaj Mariusz :wit

Piękne tulipany ;:215 Strzępiaste uwielbiam,też mam kilka. Widzę,że powojniki ładnie pną się po siatce.
Moje jak zwykle słabo,ale coś się rusza ;:224

Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Mariusz, ja również się melduję, choć z braku czasu nie zawsze zostawiam ślad, to często kibicuję Twoim poczynaniom. ;:215
Masz wzorowy porządek i jesteś świetnym gospodarzem, to widać w dbałości o każdy szczegół. ;:433 ;:433
U nas kwitną agresty i owocowe drzewa a pszczółek nie ma wcale, tylko kilka trzmieli. Dobrze że chociaż wiaterek zapyli co poniektóry kwiatuszek, ale szału nie będzie. ;:185 Czy murarki potrafią zastąpić pszczoły. :?: :?:
Pozdrawiam i wytrwałości w kolejnych poczynaniach życzę. ;:168 :wit
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Witaj Mariusz w nowym wątku. Wciąż zachwycam się Twoją działeczką a zwłaszcza porządkiem tam panującym. Zauważyłam, że jedne tulipany mamy takie same. Mnie bardzo spodobały się te pełne fioletowe.

Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
Rodusik
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1131
Od: 21 sty 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Mariusz witam w nowym wątku.
Ladnie i kolorowo u Ciebie.
Pozdrawiam, Mariola
Ogród Rodusika
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”