Mój ogród wśród łąk część 7

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16977
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Małgosiu :wit
To piękne miejsca zwiedzilas ,tyle cudnych roślin i kwiatów . Nigdy w żadnym z tych miejsc nie byłam. Za daleko ode mnie.
Jorku piękne. I te drzwi z murkiem świetnie skomponowane.
Nawet telefonem zdjęcia wyszły ;:215

Wszystkiego najlepszego Małgosiu .!!
Dużo radości życiowej i ogrodowej ;:196
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Wojsławice obłędne! ;:167 Szkoda, że tak daleko ode mnie.
Mam nadzieję, że deszcze już padają u Ciebie regularnie i zalały dół suszowy! ;:333
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Małgosiu słoneczniki zawładnęły sporym kawałkiem ogrodu. ;:oj Z palmami też z pewnościa dobrze się komponują. :wink: U mnie jeden i to przylepiony do hortensji na pniu. Nie wolno ruszać, bo Karol biega stale do niego i krzyczy"mój" :D
Wyprawa do tak pieknych zakątków wyjątkowo miła. ;:215
U mnie też lawenda już w szafach i komodach. :)
Pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5991
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Małgosiu, piękne letni klimaty teraz zagościły. Te wszystkie floksy, jeżówki czy rudbekie, nie wyobrażam sobie bez nich lata ;:167
Wycieczka do Wojsławic wspaniała. Ja jeszcze nigdy tam nie byłam, to szmat drogi ode mnie, ale kto wie. Może kiedyś będzie okazja. :D
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Witajcie Kochani :wit

W ogrodzie zapanowała soczysta zieleń, a to za sprawą kilkudniowych opadów deszczu. Napadało sporo, ale wyschnięta ziemia szybko sobie z tymi opadami poradziła.Od jutra pogoda ma się poprawić, zapowiadają słoneczko, więc chwasty będę musiała chyba maczetą potraktować. Ale to za jakiś czas, bo jutro jeszcze pracunia, ale wyszarpałam jeden tydzień urlopu i jedziemy z rodzinką na tygodniowe wakacje :heja A ogród zostawiam w rękach Teściowej, która absolutnie nie posiada za grosz wiedzy o roślinkach, ale za to warzywa zaprawia jak nikt inny. I jak przyjadę,to będą zagospodarowane ogóreczki, buraczki, fasolka ;:224 Grunt to się dobrze ustawić :lol:

Mariusz- Polecam Wojsławice, przy najbliższej okazji musisz ten cudny ogród zobaczyć. Masz rację, czuć powoli jak lato powoli zamienia się w jesień. Ja jednak wolę określenie,późne lato. :lol:

Aniu - Ja też nie mam blisko do Wojsławic, ale nadarzyła się okazja,to czmychnęłam.A przy okazji ustaliłam z eMem, że mało znamy tamtejsze okolice, więc przy kolejnej okazji zwiedzimy te tereny dogłębniej.

Basiu - Deszcze były i to jakie ;:202 Dawno takich nie widziałam i nie słyszałam, bo jak przedwczoraj w nocy padało, to myślałam że jakiś armagedon.

Soniu - Słoneczniki u mnie to must have corocznych nasadzeń. Ich widok działa na mnie wyjątkowo. A masz rację....z palmami komponują się idealnie. :lol:

Violka- Ja marzyłam od kilku lat, żeby tam pojechać i w końcu się udało. Bardzo się cieszę, że są takie miejsca, a kilka jeszcze mam na swoje liście do odwiedzenia. ;:196





Niezastąpiony do suchych bukietów zatrwian.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jedyna taka w ogrodzie, ale jak ona pachnie ;:173

Obrazek

Na białym floksie takie pojedyncze płatki zauważyłam. Może będzie dwukolorowy ;:224

Obrazek

Cleome najładniejsze, jak się samo posieje. I kosmos. Dorzucę jeszcze werbenę patagońską, która już się rozgościła na wszystkich rabatach i tworzę żelazną trójcę w moim ogrodzie :D

Obrazek

Anabelki rosną w różnych miejscach, ją chyba najbardziej lubię z wszystkich hortensji.

Obrazek

:wit
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12953
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Gosiu te kolorowe płatki na floksie to pewnie wiatr zapylił, gdzie rośnie coś czerwonego, różowego\/ u mnie biała hortensja ogrodowa ma nalot różu, obok są dwie różowe hortensje.
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11687
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Hej Gosiu :wit

Zatrwian oglądam,jak on mi się podoba,ale próby wyhodowania spełzły na niczym ;:224 No nic jak spotkam na ryneczku to od pań kupię i też się nim nacieszę ;:306 Też lubię swoje Annabelki,pierwsze kwitną i zdobią swoimi baldachami ;:108
Czytam,że wyjeżdżacie z rodzinką...życzę udanej pogody,słoneczka ;:3
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Małgosiu, wypoczywaj dobrze i nie martw się ogrodem... Teściowa na pewno dobrze zajmie się ogrodem, ale na wszelki wypadek niech nie podcina ;:333 Warzywka na pewno nie stracą pod jej okiem :)
U mnie już pięknie...
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

U Ciebie niezmiennie pięknie i Twoja cudna Pepsi ;:167
Piękną miałaś wycieczkę ;:333 Przypomniałaś mi, że powinnam ściąć lawendę - to ostatni dzwonek ;:303
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16977
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Małgosiu :wit
Pięknie prezentują się Hortki. ;:167
Ale i dalie u Ciebie piękne. Jezowkowe kepki spore i dzięki temu piękniejsze ;:173
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5991
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Małgoś świetnie prezentuje się ta żelazna trójca ;:215 Nigdy nie miałam tylko cleome. Jakoś tak zawsze wiosną zapominam o niej.
Ładny kolor zatrwianu. Siałaś konkretny kolor czy mieszankę. Pytam, bo ja posiałam mieszankę i teraz, gdy zaczął zakwitać okazuje się że z 70 % to biały, który najmniej mi się podoba. Wygląda jak brudny :roll:
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Witaj Małgosiu :wit . Nadrabiam, nadrabiam i nadrobić coś nie mogę :oops: . Na szczęście już jestem i u Ciebie ;:196 . Zazdroszczę Ci tej wizyty w Wojsławicach ;:224 . Może kiedyś się wybiorę ;:131 . Soczysta zieleń to chyba jedyny plus tej pogody bo jak dla mnie cały lipiec był okropny ;:222 . Nawet moje dziecko zastanawiało się czy to lato czy jesień ;:306 . Mam nadzieję, że Twoja teściowa da sobie radę z ogrodem ;:224 . Zatrwianu nie znam ;:185 ale znając mnie i moje wysiewy to kupię paczkę ale nie wysieję albo nie wyjdzie mi :;230 . W tym roku jedyny wysiew jaki mi wyszedł to szałwia trójbarwna , która absolutnie podbiła moje serce ;:167 . Oby tylko wysiała się bo nie wiem czy w przyszłym roku powtórzę to szaleństwo rozsadowe ;:306 . Pozdrawiam i udanych wakacji życzę ;:196 .
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Witaj Gosiu,w ogrodzie śliczne kwitnienia ,Cleome jest przepiękną rośliną ,a z kosmosami bardzo im do twarzy ,jedne małe skromne ,a Cleome duże kule ,uzupełniają sie rewelacyjnie ,słoneczniki też uwielbiam w ogrodach i Ty to wszystko masz ,a o rzędzie hortensji już pisałam ,przepięknie wygląda ,wycieczkę mieliście super ,temat taki jak lubimy wiec miło się oglądało,pozdrawiam ;:196
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”