Moja zielona miłość - aanula2 cz.3/ r.2o1o/2011

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
onka37
1000p
1000p
Posty: 1363
Od: 13 sie 2007, o 20:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Moja zielona miłość - aanula2 cz.3/ r.2o1o/

Post »

Ach jak dobrze że wróciłaś... oczy można nacieszyć :D , zdjęcia tulipków todzieła sztuki, ogólne widoczki jak zwykle niczego a i fajny prezent!
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Moja zielona miłość - aanula2 cz.3/ r.2o1o/

Post »

jollla500 ... Joluś, też w ub roku ich nie miałam, ale tak mi się podobały, że musiałam w tym roku mieć :D i żałuję, że tak mało kupiłam, ale przecież następne wiosny są i nastepne tulipany też będą :tan

mirdem ... Mireczko, te moje iglaki to przecież możesz osobiście sprawdzić czy są śliczne czy nie :lol: Jak będziesz w Białymstoku to zapraszam na kawusie i nie tylko ;:136

Monia68 ... Monisiu ;:196 Sama jestem zaskoczona tulipanami, że tak pięknie mi w tym roku kwitną. Nigdy jeszcze tak nie kwitły :shock: Co roku wykopywałam cebule, przechowywałam w piwniczce i potem na jesień sadziłam. Roboty miałam z nimi strasznie dużo a one i tak były mizerne :wink: Teraz zostały przez cały sezon w ziemi i odwdzięczyły mi się takim pięknym kwitnieniem :heja

kogra ... Grażynko, trawka po zimie jeszcze jest brzydka, ale tydzień, dwa i doprowadzę ją do stanu trawnika a nie łączki ;:224 a chwasty niestety są :roll:

onka37 ... Iwonko, dzięki ;:196
Jeszcze jeden fajny kwiatowy prezent dostała ale jeszcze nie posadzony ... begonie :heja

Obrazek
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Moja zielona miłość - aanula2 cz.3/ r.2o1o/

Post »

Mam straszną plagę ślimaków na działce :evil: Pod prawie każdym krzaczkiem mam setki ślimaków ;:223 Wysypałam już całe duże opakowanie ślimakolu i nic :evil:

Obrazek

Obrazek

Przecież mi one wszystko zjedzą ;:98
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Re: Moja zielona miłość - aanula2 cz.3/ r.2o1o/

Post »

Qrczę! U Ciebie ślimaki a u mnie mszyce się zadomowiły na wrzosowisku. Okropny widok!
Awatar użytkownika
mirdem
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3035
Od: 26 sty 2010, o 11:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Moja zielona miłość - aanula2 cz.3/ r.2o1o/

Post »

Anulka ja w Białymstoku jestem notorycznie,ja tam pracuję :;230 :;230 :;230
stokrotka6
200p
200p
Posty: 462
Od: 24 sie 2009, o 21:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Moja zielona miłość - aanula2 cz.3/ r.2o1o/

Post »

Cudny jest Twój ogród.Piękne kształty i kolory roślin.Dziękuję za umieszcze nie wiersza oddającego piękno tej pory roku.
Awatar użytkownika
gawronka
200p
200p
Posty: 290
Od: 10 kwie 2010, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Moja zielona miłość - aanula2 cz.3/ r.2o1o/

Post »

Witaj Aniu :wit
Tulipanki cuuuudne ;:138 O trawniku nie wspomnę ;:108
Zapraszam do mnie : http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=41729" onclick="window.open(this.href);return false;
Marta
x-ja
---
Posty: 4936
Od: 11 wrz 2008, o 19:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moja zielona miłość - aanula2 cz.3/ r.2o1o/

Post »

Anuś cieszę się że u Ciebie wszystko ok ;:196 widzę że tym przebrzydłym ślimarom przypadł do gustu Twój ogród , takich ilości pod jednym krzaczkiem jeszcze nie widziałam chociaż ja na ich braki też nie narzekam . Do niedawna zbierałam i wynosiłam na łąkę teraz stosuję inną metodę :pogon .
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Moja zielona miłość - aanula2 cz.3/ r.2o1o/

Post »

Wiecie co...?? Jednak maniak ogrodowy to ciężka choroba ;:223
Siedzę teraz na działce, zimno jak diabli, sama wrócić do domu nie mam jak, bo przecież o kulach jeszcze chodzę :? i muszę czekać na transport, i zastanawiam się po jakiego ;:224 ja tu jechałam ... ;:151

tu.ja...Iza, mszyce u mnie też już są :evil: ale nie mam jak na razie pryskać, bo codziennie pada deszcz ... :(

stokrotka6... witaj Krysiu. Cieszę się, że podoba Ci się u mnie :D


gawronka... witam kolejną Podlasiankę :wit i to z samego Białegostoku.
Z jakiej części miasta jesteś? Może gdzieś blisko mnie...? :D

tija...Eluś ;:196 pomalutku dochodzę do formy :wink: jeszcze parę dni i dojdę :lol:
Na te wstrętne ślimore to już nie mam siły :evil: Zbieranie nic nie pomaga...wracają diabły wstrętne :roll: Ślimakol chętnie jedzą, ale są jakieś żywotne i ... ;:155 Ręce i nogi już mi opadają z bezsilności ... ;:164
Awatar użytkownika
onka37
1000p
1000p
Posty: 1363
Od: 13 sie 2007, o 20:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Moja zielona miłość - aanula2 cz.3/ r.2o1o/

Post »

No Aniu faktycznie ślin\morów masz zatrzęsienie- ja też ale aż tyle widzę pierwszy raz. jak sobie pomysle że ponoc padać ma do 19 tego maja to mię trzęsie
Awatar użytkownika
neil
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 44
Od: 5 kwie 2010, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Moja zielona miłość - aanula2 cz.3/ r.2o1o/

Post »

Mam ten sam problem ze ślimakami.Poradzono mi porozstawiać kubeczki z piwem .. na początku myślałam że to nie działa ale wczoraj aż się zdziwiłam ile tam ich było. Także jutro stawiam nową partię kubeczków z piwem ;:138 . Jeszcze ponoć popiół drzewny jest dobry także jutro rozsypię w miejsca gdzie ich jest najwięcej i zobaczymy. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
gawronka
200p
200p
Posty: 290
Od: 10 kwie 2010, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Moja zielona miłość - aanula2 cz.3/ r.2o1o/

Post »

Ja też stawiałam kubeczki z piwem i dookoła obsypywałam płatkami owsianymi (ktoś mi tak doradził ;:14 ). Piwo wypiły, płatki zżarły a na deser skubały roślinki :evil:
Aniu, jak nie miałaś jak wracać to trzeba było walić do mnie jak w dym ;:108
P.S. jestem z Nowego Miasta :tan
Zapraszam do mnie : http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=41729" onclick="window.open(this.href);return false;
Marta
Awatar użytkownika
[Iza]
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1847
Od: 26 paź 2009, o 17:47
Lokalizacja: Poznań

Re: Moja zielona miłość - aanula2 cz.3/ r.2o1o/

Post »

Piękny ogród :D :D jestem zachwycona twoimi wielkimi tujami. Wyglądają jak niedżwiedzie :D Czy to brabanty czy szmaragdy? Ile mają lat?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”