Mój jest ten kawałek trawnika - Logan Cale

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Logan Cale
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 18
Od: 14 sie 2008, o 21:18
Lokalizacja: Toruń

Mój jest ten kawałek trawnika - Logan Cale

Post »

Na wstępie chciałbym się ze wszystkimi przywitać jako, że jestem tu nowicjuszem.
Liczę na wasze dobre rady i sugestię. Jestem posiadaczem ogródka działkowego od niedawna i jeszcze wszystkiego nie ogarnąłem po poprzednich właścicielach, ale jak to mówią " nie od razu Kraków zbudowano " :wink:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
giga45
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4110
Od: 28 lut 2008, o 12:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Legnica

Post »

Logan witaj. bardzo ladnie zapowiada sie twoja działka. Altana murowana to juz jest cos, a wszystko inne zielone to juz wedle Twojego upodobania. msz dużo drzew i to jest ważne a nasadzenia to sobie porobisz jak chcesz. pozdrawiam i witam jeszcze raz na forum
Moje Gigulinki
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - GIGA
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

No to witaj serdecznie na forum. Widać że pracy przed Tobą jest wiele. Forum jest chętne do pomocy i udzielania rad. :)
Proponuję abyś zastanowiła się nad tym co zostawić a co nie, co ci się podoba a co nie bardzo. Podejrzewam że ja bym zajął się tym wystającym pieńkiem po jakimś owocowym drzewie i popracowałbym nad tą ławką a tylko dlatego że mile jest sobie posiedzieć we własnym kącie na czystej i ładnej ławeczce :lol: Jeśli masz problem z identyfikacją roślin wystarczą fotki a odpowiedzi masz prawie natychmiast :) Powodzenia :lol:
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Post »

Witaj na forum! Sądząc po zdjęciach wcale nie jest tak źle. Moja działka wyglądała znacznie gorzej. Nawet teraz nie jest jeszcze dobrze. Wystarczą dobre chęci , zamiłowanie i czas by działkę zamienić w kawałeczek raju na ziemi. Życzę sukcesów i obiecuję zaglądać. :lol:
Awatar użytkownika
Logan Cale
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 18
Od: 14 sie 2008, o 21:18
Lokalizacja: Toruń

Post »

krzysiek86 z pieńka mam zamiar zrobić sobie stoliczek (obciąć go trochę i dorobić okrągły blat do którego po okręgu będą przymocowane jeszcze drewniane płatki tak żeby całość przypomniała kwiat) , a co do ławki to jakoś nie mogę się ostatnio pogodzić ze swoją szczotką drucianą, ale i to będzie zrobione myślę że do końca tego miesiąca :D
Dziękuję wam też za miłe słowo :wink:
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

No pomysły super :)
x-T-s
---
Posty: 5698
Od: 15 cze 2008, o 20:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

ja pieniek obsadziłabym fajnymi skalniakami :lol: :lol:
Awatar użytkownika
milka100
100p
100p
Posty: 178
Od: 27 lip 2008, o 09:08
Lokalizacja: małopolska

:)

Post »

piekna działka, niewiele jej potrzeba by cała toneła w kwiatach, tylko pare ruchów łopatką :wink:
Awatar użytkownika
rochrza
200p
200p
Posty: 306
Od: 5 kwie 2008, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

Witaj Logan! Dobrze , że Twoja działka jest "taka prawie gotowa" , bo do ogarnięcia nie będzie tak wiele . Masz tam tak pięknie zielono, sporo drzew i krzewów , że na początek raczej prace porządkowe zajmą Ci trochę czasu. Podoba mi się pnącze na ogrodzeniu, co to jest? Życzę miłej pracy w ogrodzie i zrealizowania własnych planów. Z chęcią zawitam tutaj znowu, bo na pewno już "za chwilkę" będzie bardzo magicznie . Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Logan Cale
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 18
Od: 14 sie 2008, o 21:18
Lokalizacja: Toruń

Post »

Uhhh dawno mnie tu nie było, ale to wszystko przez ogrom pracy :wink:

Nowe okna już zamontowane
Obrazek Obrazek

Skrzydła do okiennic też już przygotowane
Obrazek

Miejsce pod skalniak przerzedzone i nawet już jakiś materiał się zbiera powoli :D
Obrazek Obrazek




W chwili obecnej wszystkie okiennice są już zamontowane, a cały domek ocieplony styropianem i czeka na obrzutkę oraz krystek 8)
Awatar użytkownika
Iwcia&Patyrek
500p
500p
Posty: 770
Od: 5 sie 2007, o 20:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

A tu praca aż wre. Zyczę powodzenia i dużo zaparcia. Najgorzej jest zacząc, bo potem to już samo się robi:) Dużo też masz już zrobione. To ogrodzenie robi bardzo duże wrażenie.
Pozdrawiam. Iwona
do szczęscia dużo nie potrzeba
Iwcia&Patyrek zapraszają
Awatar użytkownika
gulek
200p
200p
Posty: 311
Od: 16 mar 2008, o 18:29
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

faktycznie jest sporo do zrobienia, ale myśle że już pod koniec wiosny pochwalisz sie zdjęciami z pięknej i zadbanej działki :)
PS. Zacznij od ławaki ;)
Awatar użytkownika
bishop
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5191
Od: 4 cze 2008, o 22:54
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ze wsi/prawie środek Polski
Kontakt:

Post »

Skoro zacząłeś od parafrazy, to ja też się posłużę piosenką:
masz wszystko, czego może chcieć uczciwy człowiek :lol:
Fajnie tam u Ciebie i odniosłem wrażenie, że zacząłeś w odpowiedniej kolejności - najpierw architektura i elementy trwale, potem zieleń. Chyba, że bardziej Cię ciągnie do majsterkowania, niż do grzebania w ziemii :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam - Krzysiek
Mój czasopożeracz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”