Ogród piofigla cz1.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13449
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogród piofigla cz1.

Post »

Nie spodziewałam się aż tak pięknego ogrodu :shock:
Ale mam całą zimę by się z nim zapoznać :P
Mam nadzieję że nie poskąpisz ani zdjęć ani informacji .....
Awatar użytkownika
JolantaG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9576
Od: 3 lis 2008, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ostrzeszów,Wielkopolska

Re: Ogród piofigla cz1.

Post »

WITAJ TOMKU . :wit
Jestem zauroczona Twoim przepięknym i już dojrzałym ogrodem :shock: ;:138 ;:138 ;:138
Szkółka pięknych rozmiarów ,jak na własne potrzeby ,a szklarenki ,to troszkę zazdraszczam .Też uprawiam własne warzywka,ale tylko w gruncie .Te ze szklarenki mniej chorują .Może kiedyś sobie sprawię . :P
Nie skąp nam fotek ,bardzo lubimy je oglądać ,zwłaszcza w większym rozmiarze . :P
Awatar użytkownika
iwonaxp
1000p
1000p
Posty: 1467
Od: 18 kwie 2008, o 10:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Krakowa

Re: Ogród piofigla cz1.

Post »

Ja również witam i dołączam się do pochwał poprzedników/czek.
Czekam na dalszy ciąg relacji i fotografii. Ciekawa jestem co ten twój ogród jeszcze kryje :)

Proponuję też byś w profilu w podpisie dołączył link do swojego wątka z ogrodem :) będzie nam łatwiej ciebie odnaleźć :)
Pozdrawiam - Iwona
Mój mały ogródek
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Ogród piofigla cz1.

Post »

Tomku proszę o więcej fotek z ogródka.
A dla mnie osobiscie największą przyjemnością jest oglądanie warzywniaków, jako że uwielbiam warzywa wszelkiego rodzaju i sama mam mini zakątek z nimi oraz małą szklarenkę.
Czy możewsz zdradzić jakie pomidory w swojej sadzisz ?
Masz własne nasiona czy kupujesz gotowe sadzonki?
Czy pomidory i ogórki dobrze razem rosną bo wiadomo, że nie przepadają za swoim towarzystwem.
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
piofigiel
1000p
1000p
Posty: 1495
Od: 11 lis 2009, o 17:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród piofigla cz1.

Post »

Ania Kropelka - ten jak nazwałaś zakątek, jest od południowej strony domu, przy dobrej pogodzie widać z tego miejsca Tatry. Częściowo jest zacieniony, przez wielką sosnę czarną. Zauważyłem że zaczynasz, wielką uprawę róż, my od niedawna też nabraliśmy ochoty na róże. Przyjrzę się Twoim dokładnie. Starsze egzemplarze super, a i nowe nieźle startują.

Jolanta Graj - byłem już w twoim ogrodzie, kilka razy, przy okazji zwiedzania forum. Podziwiam znajomość imion i nazw wielu roślin, ja mniejszą wagę do tego przywiązuję. Bardzo lubię rabaty kwiatowe, sadzone w rzędach ,tak jak u Ciebie dalie, tak po angielsku, wzdłuż których można się przechadzać. Widziałem piękne aranżacje z różnych roślin, to chyba świeże nasadzenia, bo rośliny jeszcze się nie stykają. Masz chyba wielki ogród, dowiem się jak obejrzę wszystko od początku. Piękne liliowce, uwielbiam te kwiaty.

coma95 - Mariolu żeby Twój wątek ogrodowy ogarnąć, to zejdzie mi chyba do Wielkanocy, gdzie spojrzę wszędzie piękne rośliny. W twoich opisach i zdjęciach, widać wielką miłość do nich i pasję.

Iwonaxp - Widziałem już kilka razy, Twój ogródek, bardzo prężnie się rozwija, będę bacznie śledził wzrost twoich roślin, zwłaszcza że jesteśmy sąsiadami ;:136

Kogra - Grażyno, nasza szklarnia ma 12x10 m, niestety jest już leciwa, nigdy nie remontowana. Pomidory i ogórki, muszą rosnąć razem, nie mają wyboru. Nie mamy ulubionych gatunków, lubimy pomidory żółte są wspaniałe, no i malinówki, czasem bawole serca. Sami oczywiście robimy sobie rozsadę.

To jest masz warzywnik, wczesną wiosną i z prawej strony kawalątek szklarni, pobielonej wapnem.

Obrazek

Pozdrawiam Wszystkich którzy zechcieli nas odwiedzić.
Awatar użytkownika
piofigiel
1000p
1000p
Posty: 1495
Od: 11 lis 2009, o 17:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród piofigla cz1.

Post »

Dzisiaj pokażę trochę wiosennych kwiatków, żeby nie było że same iglaki. Fotografuję wszystkie nawet najmniejsze kwiatki, ale widzę że wszyscy tak robią. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zdjęcia zauważyliście, nie są po kolei.
Na dzisiaj tyle, muszę jeszcze zobaczyć co w innych ogrodach.
Pozdrawiam Tomek piofigiel :D
Awatar użytkownika
grazynarosa22
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8499
Od: 16 mar 2009, o 12:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogród piofigla cz1.

Post »

Witaj....i ja tu dotarłam :wit
Podziwiam piękny ogró,masę iglaków i pięknych kwiatów....i widze spory areał....jest pole do popisu ;:138
Bardzo mi się podoba....będę zaglądać- jeśli pozwolicie :D :wit
Pozdrowionka...Grażyna
Moje wątki. aktualny
Moje rękodzieło
Awatar użytkownika
piofigiel
1000p
1000p
Posty: 1495
Od: 11 lis 2009, o 17:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród piofigla cz1.

Post »

Dziękujemy za wizytę Grażynko , areał działki duży, ale ogród jeszcze nie jest na całości, pole do popisu będzie w przyszłości :D


Pozdrawiam Tomek piofigiel :wit
Awatar użytkownika
HalinaK
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9423
Od: 12 paź 2008, o 11:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Ogród piofigla cz1.

Post »

Tomku, zdjęcia Twoich kwitnących ogrodowych śliczne ;:138 ;:138 ;:138

Ja mam bzika na punkcie żółtego, dlatego proszę powiedz, co to za kwiatuszek :roll:

Obrazek
Cieplutko pozdrawiam, Halina ;:194
W moim ogródeczku :wink: HalinaK-linki :D
Awatar użytkownika
Katarynka
500p
500p
Posty: 643
Od: 1 kwie 2009, o 14:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Borucin k/Raciborza

Re: Ogród piofigla cz1.

Post »

:wit Witaj! Przepiękne zdjęcia pokazujesz, kororków mnóstwo! Iglaki masz piękne.... a w szkółeczce to masz takie od nasionka?
Katarzyna, zapraszam
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13449
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogród piofigla cz1.

Post »

Twoja sasanka jest przedmiotem mojego pożądania :D
Piękny okaz.
Awatar użytkownika
Aza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3346
Od: 10 lut 2008, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zakopane

Re: Ogród piofigla cz1.

Post »

witam.Bardzo sugestywne zdjęcia, patrzac na hiacenty poczułam ich zapach. Zadbany ogród, moje nierealizowalne marzenie. POZDRAWIAM OLGA
Anna Guba
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 1836
Od: 23 lut 2008, o 23:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród piofigla cz1.

Post »

Witam serdecznie ! Zajrzałam do twego ogródeczka i jestem zachwycona .Masz się czym pochwalić.I Bardzo dobrze , że pokazałeś nam to na forum.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”