Moje storczyki - galeria zuzulec

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zuzulec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 865
Od: 23 kwie 2007, o 22:14
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Kochani,

dziękuję Wam bardzo za wszystkie miłe słowa, jakie tutaj się pojawiły. U mnie ciągle kocioł .. i tak jeszcze troszkę potrwa. Dlatego sporadycznie tutaj zaglądam, a to co czytam dodaje mi naprawdę wiary w ludzi. Na takich osobach jak Wy można polegać (zwłaszcza wiedzą to te do których piszę ;)).
Aby nie było tak na sucho - postanowiłam wkleić kolejne dwie foteczki dla Was - z mojej podróży .. skromniutko - ale obiecuję, że w odpowiednim momencie to nadrobię.

Obrazek Obrazek
Pozdrawiam słonecznie ;:3
Lucyna
Moje storczyki ...
Awatar użytkownika
Wisienka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4094
Od: 9 lis 2006, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Strefa 6a

Post »

O! i Lucynka się odezwała! Cieszę się bardzo!
Mam nadzieję, że kocioł szybko minie. ;:172
Fajnie, że wkleiłaś zdjęcia. Będę czekać na dalsze. :wink:
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
Jeanne
1000p
1000p
Posty: 2308
Od: 21 gru 2007, o 16:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Lucynko,milo że udało Ci się znaleźć chwilkę by nas odwiedzić na Forum :wink:
czekamy aż wrócisz na dobre bo smutno bez Ciebie....
Fotki robią wrażenie :shock: to musiało być niesamowite przeżycie, tyyyyle vandowatych :shock:
Serdecznie pozdrawiam :wink:
Pozdrawiam, Asia
Moje storczyki
Awatar użytkownika
zuzulec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 865
Od: 23 kwie 2007, o 22:14
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Jako, że w tym roku nastapiły okoliczności takie, iż po raz kolejny nie cierpię świąt - postanowiłam na chwilkę oderwać się od tej wszechobecnie panujące atmosfery i pokażę Wam kilka - juz dawno temu obiecanych fotek. Poczytam sobie również rózne wątki dawno nie odwiedzane.
W takim oto klimacie - w takich okolicznościach - w takim otoczeniu - miałam raz możliwość zjeść śniadanko:


Obrazek Obrazek

A teraz to, co kwitło:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ładne, prawda? To może jeszcze kilka....

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

A na koniec - z tego miejsca, jeszcze jeden, który bardzo mi się spodobał. Zresztą zobaczcie sami:
Obrazek Obrazek
Pozdrawiam słonecznie ;:3
Lucyna
Moje storczyki ...
Awatar użytkownika
menia
500p
500p
Posty: 778
Od: 30 lip 2008, o 21:36
Lokalizacja: MAKÓW MAZ

Post »

Śliczności, piękności, cudowności........ah brak słów. Szczególnie dendrobia mi sie podobają. Brawo zuzulec za fotki :)
Awatar użytkownika
Jeanne
1000p
1000p
Posty: 2308
Od: 21 gru 2007, o 16:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Lucynko, fotki i otoczenie - marzenie :wink: po tym co nam pokazałaś, zakochałam si.ę w denrobium phalaenopsis i próbuję swych sił w uprawie tego gatunku :wink:

A mimo że Świąt nie lubisz...składam Ci najserdeczniejsze życzenia, spokoju, odpoczynku, wytchnienia od codziennych spraw i dużo radości i miłości każdego dnia nadchodzącego Nowego Roku, by był lepszy od mijającego :wink:
Pozdrawiam, Asia
Moje storczyki
Awatar użytkownika
zuzulec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 865
Od: 23 kwie 2007, o 22:14
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Asiu,
dziękuję Ci bardzo. Sama wiesz dlaczego ich nie lubię w tym roku ;) - ogólnie - to za nimi przepadam ...
Pozdrawiam słonecznie ;:3
Lucyna
Moje storczyki ...
Awatar użytkownika
Wisienka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4094
Od: 9 lis 2006, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Strefa 6a

Post »

Witaj Lucynko! Obrazek
I bardzo dobrze zrobiłaś!
Forum to taka odtrutka, chociaż i na nim niekiedy dzieje się tak, jakbyśmy nie chcieli ...
No ale czyż coś może być doskonałe na tym niedoskonałym świecie?

No chyba że śniadanie wśród takich piękności! ;:215
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
Wanda
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1703
Od: 29 mar 2008, o 11:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Sulejówek

Post »

Lucynko, witam i pozdrawiam serdecznie. Miło, że o nas pamiętasz. A co do świąt, to nie jesteś jedyna, która ich nie lubi. Ja ich wręcz nie znoszę. Żadnych świąt nie lubię, tej ich obłudnej atmosfery i nieszczerych przeważnie życzeń.
Jovanka
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 2422
Od: 29 cze 2006, o 00:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Lucynko witaj !

Moze tym razem zastaniemy się na forum? .
Bywa ,ze nie zdążę Ciebie powitać jak znikasz :P .

Musze powiedzieeć ,ze bardzo zazdroszczę tych widoków i tych zdjęć.

Ja znam farmy storczyków w Indiach i Tajlandii z realnego świata również, lecz to :roll: były inne czasy.Pobyt służbowy w latach 85/86 umożliwił mi poznawanie pięknych i ciekawych miejsc /w ramach rozrywki/ . Pewnie... od wtedy, złapałam :lol: orchid's balkcyla. Pierwsza kolekcja bliżej nieokreślonych storczyków z tamtego czasu :( nie przetrwała.M.innymi ten w avatarze.
P części brak wiedzy,ale też i wyjazdy żle poskutkowało na rośliny.
No ..to było dawno , nie interesowałam się jeszcze storczykami ,a z fotek plenerowych /nie było cyfrówek :P /pozostały jedynie nieliczne ,wcale nie kwiatowe.

Ale :P od czego są postanowienia.Powrót do storczyków nastąpił..Do tej pory śnią mi się naręcza ścinanych dendrobium i vandowatych przez rzesze pracowników przelatujących jak małe roboty przez farmę.Ładowałli na platformę pakowane wszystko w wiązki.Jak sałatę.
No...dzisiaj to pewnie i inna * :wink: tiochnika*


Lycynko ! jak Ciebie pocieszyć?
co do świętowania ,to powiem,że wiele faktycznie zależy od naszego nastroju.
Też mam mało ciekawy czas :( , aby chieć tryskać radością z samego faktu świąt.
Ale starać się będę :P bo takie klimaty są mi potrzebne ,lubię je ,więc odrzucać ? coś co miłe ,nie ma sensu.

Pewnie i kto wie?? czy nie odłożymy sobie świętowanie... na czas ku temu sprzyjający.
Pocieszymy się fotkami, ;:101 forum i wzajemnymi, miłymi rozmowami.

sedeczności J ;:76 OVANKA
Awatar użytkownika
orange30
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1935
Od: 27 paź 2007, o 22:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zabrze

Post »

Och Jovanko nie masz pojęcia jak ja uwielbiam czytać te teksty pisane przez Ciebie, tyle dobroci i serdeczności wyczuwam w tych pisanych słowach. Może będzie kiedyś taki dzień, że poznam Cię osobiście, czego bardzo pragnę i uściskać Cię mocno ;:21 ;:12
Lucynko trzymam kciuki, jestem z Tobą myślami, pozdrawiam i całuję serdecznie ;:31 ;:12
"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówki do życia" - Halina
Mój spis wątków
Moje robótki
Awatar użytkownika
zuzulec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 865
Od: 23 kwie 2007, o 22:14
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Wisienko, Wando, Jovanko (Twoje słowa to jak balsam dla duszy), Halinko,

Bardzo, ale to bardzo dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa. Niestety - nadal tylko z doskoku. Może w tych najbliższych dniach troszkę częściej będę tutaj gościła, ale juz od 10 stycznia zaczyna się sesja - 9 egzaminów przede mną - a mówią, że to pierwszy rok jest najtrdniejszy - guzik prawda - na drugim jest jeszcze gorzej ;). Poza tym - ten mój kocioł osobisty nadal się nie wyklarował, więc .. mówiąć szczerze za dużo mam na głowie, ale teraz póki mogę to tutaj będę przebywała ;)
Pozdrawiam słonecznie ;:3
Lucyna
Moje storczyki ...
Awatar użytkownika
Art
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3388
Od: 27 sie 2007, o 20:04
Lokalizacja: Gliwice

Post »

Lucynko, wczoraj (wykończona po pracy) zajrzałam tylko na moment na forum, a tu taka niespodzianka od Ciebie !
Największa to ta, że się pojawiłaś ;:168 , a druga, to te cudne i b. ciekawe zdjęcia. Za każdym razem, gdy się pojawiasz, dorzucasz coś nowego, więc uśmiechnęłam się - pewnie masz zapas do następnej wycieczki (której Ci życzę :D !)
Lucynko, na tych poprzednich zdjęciach jesteś uśmiechnięta (prawie zaplątana gdzieś między tymi storczykowymi korzeniami). Niech ten uśmiech nie zniknie u Ciebie, mimo zagmatwanych zyciowych układów.
Ja sobie mówię nieraz, że zawsze może być gorzej, więc staram się cieszyć nawet z drobiazgów.
Zaglądaj tu do nas, to na pewno Cię rozweselimy. Ściskam Cię na odległość ;:196
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”