A/H1N1, wirus grypy tzw. świńskiej grypy, czy ATAKUJE ?!

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
Awatar użytkownika
justa_be
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 741
Od: 26 lut 2014, o 08:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: WLKP

Re: A/H1N1, wirus grypy tzw. świńskiej grypy, czy ATAKUJE ?!

Post »

U nas też w szpitalu jeden pacjent umarł. Co do szczepień, mój syn dostaje tylko podstawowe, każdy wymyślone płatne kolejne szczepienie jest nabijaniem kasy koncernom farmaceutycznym. Moja koleżanka szczepiła na wszystko co możliwe dodatkowe, jej syn ma dziś stwierdzony przez lekarzy autyzm po szczepionce...
Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Locutus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12106
Od: 17 kwie 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Romilly-sur-Seine
Kontakt:

Re: A/H1N1, wirus grypy tzw. świńskiej grypy, czy ATAKUJE ?!

Post »

Szczepionki nie powodują autyzmu. Coś przeciwnego głosił w swoim czasie Wakefield, tyle że badania, które opublikował, zostały zrobione za pieniądze lobby antyszczepionkowego, ze złamaniem zasad etyki lekarskiej (za co stracił prawo do wykonywania zawodu), zaś dane zostały sfałszowane ? i praca w końcu została wycofana. Wszystkie następne badania nie wykazały żadnego związku szczepionek z autyzmem.

A co do samych szczepionek na grypę ? jest to jedna wielka loteria, bo koncerny farmaceutyczne wybierają antygeny na podstawie badań statystycznych nad wirusami krążącymi w minionym sezonie. Czasem utrafią dobrze, a czasem jak kulą w płot i wtedy szczepionki pomagają jak umarłemu kadzidło. Czasem zaś dadzą kompletnie ciała, jak w czasie poprzedniej epidemii świńskiej grypy, gdy jeden z producentów użył antygenów wirusa grypy strukturalnie niestety bardzo podobnych bodajże (o ile pamięć mnie nie zawodzi) do ludzkich receptorów oreksynergicznych ? co spowodowało u części pacjentów narkolepsję...

Pozdrawiam!
LOKI
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”