Północne okno i jego mieszkańcy u Leo.

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Awatar użytkownika
ewalukas
50p
50p
Posty: 97
Od: 27 maja 2007, o 18:07
Lokalizacja: Radzyń Podl.

Post »

Taką fotkę znalazłam w necie
Obrazek
"Bycie w związku stwarza niepowtarzalną szansę stania się pełniejszą i lepszą osobą, pozwala lepiej poznać samego siebie"
KOCHAć Z OTWARTYMI OCZAMI
Awatar użytkownika
ewalukas
50p
50p
Posty: 97
Od: 27 maja 2007, o 18:07
Lokalizacja: Radzyń Podl.

Post »

Przepraszam za wielkość zdjęcia, ale nie potrafię zmniejszyć :oops:

A ja mam takiego, ale maleńkiego
Obrazek

Obrazek
"Bycie w związku stwarza niepowtarzalną szansę stania się pełniejszą i lepszą osobą, pozwala lepiej poznać samego siebie"
KOCHAć Z OTWARTYMI OCZAMI
Awatar użytkownika
leo
---
Posty: 272
Od: 18 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Radom

Post »

Ewo ta pierwsza fotka jest straszna, jeśli tak bedzie wyglądać moja roslina to już się boję... :D
A tego kwitnącego znam z domu moich rodziców również o białych kwiatach. Ten z Twojego zdjęcia to piękny i zarazem spory okaz. ;:25
Awatar użytkownika
leo
---
Posty: 272
Od: 18 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Radom

Post »

Na pozostałych parapetach mam niewiele roślin Dorko. A oto one:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
ewalukas
50p
50p
Posty: 97
Od: 27 maja 2007, o 18:07
Lokalizacja: Radzyń Podl.

Post »

Leo te zdjęcia nie przedstawiają roślinki z mojej klatki. One są z netu, chciałam pokazać tylko jakiego ja mam :lol: Jak będę wychodziła z domu to cynkę po drodze fotkę tego "mojego" - ale powiem, że jest również sporym okazem.
"Bycie w związku stwarza niepowtarzalną szansę stania się pełniejszą i lepszą osobą, pozwala lepiej poznać samego siebie"
KOCHAć Z OTWARTYMI OCZAMI
Awatar użytkownika
leo
---
Posty: 272
Od: 18 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Radom

Post »

i pozostałe zdjęcia parapeciarzy, chociaż ten ostatni trochę osłabł i dlatego tymczasowo awansował na parapet
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
ewalukas
50p
50p
Posty: 97
Od: 27 maja 2007, o 18:07
Lokalizacja: Radzyń Podl.

Post »

Cudny ten hobbit :roll: Mojego próbuję ratować, zobaczymy co z niego wyjdzie, czy w ogóle coś wyjdzie :cry:
"Bycie w związku stwarza niepowtarzalną szansę stania się pełniejszą i lepszą osobą, pozwala lepiej poznać samego siebie"
KOCHAć Z OTWARTYMI OCZAMI
Awatar użytkownika
leo
---
Posty: 272
Od: 18 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Radom

Post »

Cieszę się Ewo, że Ci się podoba. Sory, że pomyliłam się co do zdjęć. Czasami udaje mi się coś namieszać. A co się stało z Twoim hobbitem? Ja miałam większy okaz, ale kilka miesięcy temu go odmłodziłam i tak właśnie wygląda.
A oto i obiecane zdjęcie bluszcza w poprzednim wcieleniu.
Obrazek
Awatar użytkownika
ewalukas
50p
50p
Posty: 97
Od: 27 maja 2007, o 18:07
Lokalizacja: Radzyń Podl.

Post »

Leo hobbit źle zniósł drogę :? U mnie zaczął marnieć całkowicie, więc podzieliłam go na części i czekam, może się ukorzeni :cry:
"Bycie w związku stwarza niepowtarzalną szansę stania się pełniejszą i lepszą osobą, pozwala lepiej poznać samego siebie"
KOCHAć Z OTWARTYMI OCZAMI
Awatar użytkownika
leo
---
Posty: 272
Od: 18 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Radom

Post »

Na pewno się ukorzeni, a najlepiej włóż go w ukorzeniacz i do ziemi prosto zasadź. :P :P :P
Awatar użytkownika
ewalukas
50p
50p
Posty: 97
Od: 27 maja 2007, o 18:07
Lokalizacja: Radzyń Podl.

Post »

Udało mi się nawet zakupić ziemię do kaktusów :lol: Co dziwne u nas :wink: Tak też zrobiłam - w ukorzeniacz i w ziemię. Podlałam ciutkę i teraz czekam od paru dni :roll: Raczej już z nim gorzej się nie robi, ale będę happy jak zobaczę, że rośnie :lol:
"Bycie w związku stwarza niepowtarzalną szansę stania się pełniejszą i lepszą osobą, pozwala lepiej poznać samego siebie"
KOCHAć Z OTWARTYMI OCZAMI
Awatar użytkownika
leo
---
Posty: 272
Od: 18 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Radom

Post »

W takim razie trzymam kciuki. ;:215
Awatar użytkownika
ania007
200p
200p
Posty: 404
Od: 17 kwie 2007, o 22:53
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post »

Przepiękne pachypodium lamerei. Czekam aż moje będzie takie śliczne, ale coś marnie rośnie.
Chłop jak sięga, to przysięga, jak dostaje, to przestaje.

Mój zielony dom
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”