Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi

Post »

Zuz dużo zdrówka Ci życzę.
A wiesz, że mnie tak na tych zdjęciach z oddali, ta Twoja wielkokwiatowa na pniu, to przypomina Wedding Bells. Pachnie Twoja? ;:224
Super wiosenne widoczki nam zapodałaś. Jak pięknie taka wiosna wygląda. Obrazek A ta wielka kępa białego zawilca jakby w objęciach białych tulipanów..? No miodzio! ;:180
I to ostatnie zdjęcie w tonacji zieleni i jasnego różu... ;:224 Naprawdę bardzo mi się podoba.
Ale coś mi się nie spodobało... tej jesieni po raz pierwszy posadziłam te drobne szachownice o małych łebkach. I zauważyłam je własnie u Ciebie. Czy one rzeczywiście tak bez ładu i składu rosną i wymagają podpierania? ;:222 Chyba nie zagrzeją u mnie miejsca. No cóż... ;:131 Będzie miejsce na coś innego. ;:333
Awatar użytkownika
iwwa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2253
Od: 27 sty 2013, o 18:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi

Post »

Zuziu, zdrówka Ci życzę ;:196

Kochana, taki ogródek, jak Twój, to marzenie ścię... głowy ;:109
Matko, jakie te brzegi rabat, wszystko jak spod linijki. Gratuluję i podziwiam ;:180
Zdjęcia tulipanów i poducha floksa, niesamowicie wygląda !
Co do lawendy, jakoś sprawdzają się obie strony za i przeciw, tak myślę. A, że lubię lawendę, to na pewno w tym roku dosadzę parę sztuk, a co ! ;:306
wątek aktualny Ogródek Asi- cz 3
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi

Post »

Również zdrówka Ci życzę ;:196 sezon się zbliża, mam nadzieję że niedługo poczujesz się lepiej ;:108
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi

Post »

Zdrówka ;:196 Miodek pij, pomoże, nawet jak nie lubisz :wink:
Na rabatę to posadź więcej juk, one Cię lubią, a Ty je, żaden problem ;:306
Może budleje?
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi

Post »

Czym masz obsadzone swoje pergole? Jestem w trakcie wyboru wybierania pnących róz, kilka już mam, ale kazda sugesita i ocena jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
nemezja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2237
Od: 18 kwie 2007, o 10:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Re: Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi

Post »

Witaj Zuziu :wit . Dawno nie było mnie na forum, ale moja tęsknota za ;:3 i rozpoczęciem sezonu sięga dna i pomagam sobie jakoś spacerując i podziwiając Wasze wspomnienia, szukając inspiracji na wiosenne działania. Co do zdrówka jedno Ci powiem - żartów nie ma i chociaż robie tak jak Ty - bo nigdy nie jest dobry moment na L4 bo zawsze coś wiem, że to błędne myślenie i błędne koło. Bo co mamy ważniejszego niż zdrowie. JEdyna rada nie chorować.
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi

Post »

Jak tam zdrowko? Mam nadzieję, ze choróbsko już sobie poszło ;:333
Na widok twoich cudnych tulipanów, aż mi się cieplej zrobiło ;:215
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi

Post »

Ale śliczne te tulipanki ;:215 , Zuziu zdrówka, ja też jeszcze kicham, kaszlę, długo mnie trzyma, ale myślę, że zbliżam się do końca choroby, czego i Tobie życzę :wit
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16587
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi

Post »

;:oj Zuziu, tak długo chorujesz! ;:174
Wracaj do zdrowia i do nas, a jeszcze i Twój ogród liczy na Ciebie! ;:63
Dużo zdrówka życzę. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
slimak900
200p
200p
Posty: 458
Od: 27 lut 2013, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi

Post »

Pięknie tu u Ciebie pobiegałam troszku i zastanawiam się jaką odmianę mam czarnego bza żeby z niego jakąś naleweczkę zrobić ;:304
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12953
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi

Post »

Nie będę oryginalna trawy cud, miód, malina a Rozpielnica japońska powala na kolana.
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi

Post »

Kochani WIOSNA :tan :tan :tan
A najprawdziwsze oznaki tego spostrzeżenia mam o tutaj:

Obrazek

Mariuszu, cieszę się że Ci się u mnie podoba. Ze zdrówkiem już w porządku, jestem już cała zwarta o gotowa aby ruszyć na rabaty :heja
Ewka, no jeszcze chwileczkę, jeszcze momencik... ;:172 A pergolę mam podsadzoną różą Astrid Lindgren. Żelazna. PolecamObrazek

Obrazek

Ewelina, wciąż jeszcze nie wiem co z tą różą będzie. Ale u mnie pomysły rodzą się na pięć minut przed robotą, a czasami nawet w trakcie :wink:
Dorotka, strasznie szkoda by było jakby pastella zmieniła się tak jak piszesz. Bardzo podoba mi się taka jak teraz, ale po Twojej wypowiedzi wstrzymam się z zakupem kolejnej sadzonki. Poczekam co z tą będzie. Co do wykopywanie tulipanów - ja swoich nie wykopuję, a jak na razie wychodzą co roku. Z tym że większość posadzonych mam w koszach żeby cebule nie "uciekały" wgłąb ziemi. No i dokarmiam Obrazek

Obrazek

Lucynko, z tym upychaniem to i mnie powoli bierze, ale jak tu się powstrzymać jak miejsca tak mało... Ale są miejsca gdzie mam ciut luźniej, bo tam agrowłókninę mam wyłożoną i musiałabym wycinać tam dziury a potem za dużo pielić. Ot taki leniuszek ze mnie ;:306
Beata, sił już nabrałam i jestem gotowa ryć w ziemi. ba jestem za tym taka stęskniona że aż trzęsę sie na samą myśl o ziemi za pazurami :;230

Obrazek

Soniu, o, przypomniałaś mi o wysiewach ;:oj Ja co prawda pomidorki chcę tylko siać no i może sałatę jak rozsad nie znajdę gotowych, ale i tak trzeba by się porozglądać choćby za ziemią. Na pomysł na rabatę wciąż czekam. Weno przybywaj... ;:191
Anka, z tymi szachownicami masz całkowitą rację, ani to ładne ani to zgrabne ;:222 Ja jak zwykle z lenistwa nie wykopałam dziadostwa, ale co roku sie na nie zamierzam. Jak masz coś w zamyśle na to miejsce to się nie wahaj. A co do róży, to nie wiem czy pachnie :oops: Sprawdzę jeśli się jednak u mnie uchowa :lol:

Obrazek

Asia, dziękuję za miłe słowa ;:131 Rbaty robiłam powoli, wszystko swoimi łapkami. Nie wiem czemu mówisz że marzenie ściętej głowy, u mnie na początku tylko ugór chwastów był. Po troszku do przodu i ogródek sama stworzyłam. Marzenia trzeba spełniać :uszy
Natalia, dziękuję już jestem zdrowa i gotowa do ogrodowego boju :heja

Obrazek

Tulap, miodek lubię ale tylko w herbacie. Co do juk, to trochę za krótko są ładne, a rabata jest tuż pod oknem. Wciąż czekam aż jakaś wspaniała idea mnie oświeci ;:128
Karolina, ja też miaałam ostatnio leniwy czas na forum. Co do zdrówka na szczęście nie przerodziło sie choróbsko w nic poważniejszego i jestem już jak nowo narodzona :heja

Obrazek

Małgosia, zdrówko już ok, mogę ryć w ziemi aż pazury połamię :;230
Iwonka, mam nadzieję że już Cię odpuściło i tak jak ja jesteś gotowa ruszyć na rabaty ;:65

Obrazek

Majka, byłam u Ciebie i stwierdzam,że ze swojego czarnego bzu też możesz sobie naleweczkę sporządzić. Obrazek Mniam!
Aniu, dzięki za miłe słowaObrazek

Ależ już wiosennie Obrazek
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi

Post »

Zuziu ja nawet już troszkę poszalałam na rabatkach, ale strasznie mokro jeszcze, więc tylko przycinanie drzewek było i malowanie, reszta jeszcze przede mną :wit
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”