Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
mili17199
100p
100p
Posty: 168
Od: 23 lut 2016, o 11:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wieluń

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariusz piękny ogród się tworzy.
Gosia
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Dorotko cały czas w gruncie ;:14 czyli tak myślałem, że pewnie trzeba wykopywać :(

Mili17199 dziękuję :)
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12457
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

No właśnie,znasz odpowiedź ,jesienią trzeba wykopać one nie zimują
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witaj :wit . Świetny kawałek działeczki ;:138 . Widzę już sporo wykonanej pracy ;:333 i na pewno z roku na rok będzie coraz piękniej ;:108 . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariuszu :wit z wielką przyjemnością przybywam z rewizytą. Zauroczyła mnie bez reszty cudowna rabatka z jeżówkami. To moje ulubione kwiaty spośród tysięcy innych. Łatwiej byłoby mi wymienić te, za którymi nie przepadam, a właściwie... kocham wszystkie. Mój wielki ogrodowy areał pomieści ich jeszcze wiele, aczkolwiek ostatnio stawiam na takie, które sprawdzają się w moim ogrodzie i nie są za bardzo wymagające. :tan Pozdrawiam serdecznie!
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 931
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witam Cię Mariuszu też Cię wspieram i trzymam kciuki za realizację Twoich planów działkowych. ;:215 Z własnego doświadczenia wiem ile pracy należy włożyć aby własna wizja nasadzeń się spełniła . Jednak widok każdej kwitnącej roślinki/ kwiatu. krzewu,drzewa../ daje tyle satysfakcji,że szybko się zapomina o bólu kręgosłupa, kolan....itp
serdecznie pozdrawiam Bożena
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Piękna działeczka Mariusz :) brawo za wykonaną już prace ;:138 Będę na bieżąco śledzić poczynania w Twoim raju :D

-- 24 sty 2017, o 18:41 --
krasna101 pisze:Witam Cię Mariuszu też Cię wspieram i trzymam kciuki za realizację Twoich planów działkowych. ;:215 Z własnego doświadczenia wiem ile pracy należy włożyć aby własna wizja nasadzeń się spełniła . Jednak widok każdej kwitnącej roślinki/ kwiatu. krzewu,drzewa../ daje tyle satysfakcji,że szybko się zapomina o bólu kręgosłupa, kolan....itp
serdecznie pozdrawiam Bożena
Mnie jak boli kręgosłup, na rękach mam odciski to się ciesze że dobrze przepracowałem dzień spędzony w moi raju ;:215 ;:215 ;:215
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Coś w tym jest, że zmęczony ogrodnik to szczęśliwy ogrodnik. ;:215

Mariusz a masz może jeszcze jakieś zdjęcia? Bardzo lubię patrzeć na to jak ogród się tworzy. Sama jestem na półmetku tego etapu. ;:224
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witaj Mariusz, widzę, że niechcący pozbyłeś się Kalli, szkoda to śliczne kwiat, no ale jak będziesz tu z nami to wszystkiego się nauczysz, jak coś to pytaj, my na pewno podpowiemy, choć widzę, że i tak całkiem fajnie sobie radzisz ;:215
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Ewelina dziękuję :) staram się by było najpiękniej hehe chciałbym wszystko na raz, ale wiem, że się nie da tak od razu ;:306

Bogusiu no ja też miałem sadzić wszystkie te mało wymagające, ale jest tyle pięknych kwiatów, które mi się podobają, że pomału zmienia się koncepcja :)

Bożena co prawda to prawda :) jak wszystko kwitnie to serce się raduje ;:138, koncepcja zawsze jest na początku a później to już jest jej wielka ewaluacja :)

Piotrek no zapraszam, zapraszam :)

Aniu niestety więcej zdjęć nie mam, tylko altany którą musze jakoś odczarować, wstawię później zdjęcie i będę czekał na porady :) oczywiście od wiosny się poprawię i będę cykał zdjątka :) :tan

Iwona myślę, że na forum się dużo nauczę także nie ma co :) same plusy no i ile wspaniałych osób się pozna :) ;:162
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witaj Mariuszu . Oj każdy tak chce od razu wszystko ale właśnie w tym rzecz, że tak się nie da. Poza tym często koncepcje się zmieniają wraz z dojrzałością ogrodniczą ;:108 . Poza tym przecież chcemy mieć zajęcie na całe życie a nie tylko na dwa sezony prawda ;:224 ?? Dobrego dnia :wit .
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42119
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witaj Mariuszu! oczywiście od razu przyszłam zobaczyć jak realizujesz swoją pasję i jestem zachwycona. Dwa lata to nie dużo, a działka uporządkowana. Czytam że uczysz się na własnych błędach, to pociesz się że wielu z nas ma takie za sobą ;:306 ale są i fachowcy i do nich warto zaglądać, żeby się czego nauczyć ;:333 A nie myślałeś cebulowe sadzić w koszykach albo inaczej zabezpieczać przed nornicami? Piwonie nim posadzisz poczytaj, bo też wymagają specjalnego sadzenia. A tu znajdziesz mnóstwo pięknych odmian http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... &start=672 a i porad! Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Moi drodzy tak jak pisałem tak też robię, wstawiam zdjęcie mojej altanki (bunkra) i proszę o porady jak ją upiększyć ;:145 ogólnie nie chciałbym wstawiać tu okna z przodu ze względu na włamy, ale jakoś chciałbym żeby wyglądała, w tym roku chcę strukturę rzucić, ale też nie wiem jaki kolorek więc chętnie posłucham propozycji ogrodowych architektów :) ;:138 :heja

Oto ona:

Obrazek

Obrazek
Poniżej już z boniami po boku i tynkiem przygotowana do struktury :)
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”