Leśny zakatek...

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Carmelka00
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 878
Od: 25 lut 2015, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Leśny zakatek...

Post »

KaRo witaj :D
Faktycznie miejsce jest fantastyczne,cisza i spokój :D miejsca chyba aż za dużo bo nie wiem kiedy to wszystko obsadzę i zagospodaruję :D
Pozdrawiam
Lenka

Leśny zakatek...
Awatar użytkownika
Faworyt
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3748
Od: 2 gru 2014, o 14:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Leśny zakatek...

Post »

Bez nawigacji to trochę trudno było mi trafić do Twojej leśniczówki. ;:306 Nie narzekaj na to że kiedy Ty to obsadzisz.Z czasem zagospodarujesz to piękne miejsce. ;:173 Parę kilometrów od miejsca gdzie mieszkam asfaltowa droga skręca w lewo zmieniając się w polną prowadząc w las. Wychodząc tak jak u Ciebie z bramki naprzeciwko też jest taki las.Bardzo duże podobieństwo miejsc.Jest tam tylko kilka domów,dalej stawy i gospodarstwo rybackie.Piękne miejsce do zamieszkania pomijając zimowe niedogodności.Podejrzewam Carmelko że u Ciebie jest podobna oaza.Myślę że jak lis spaceruje u Ciebie po podwórku to kurice zamknięte siedzą na cztery spusty. ;:306
Serdecznie pozdrawiam.
MK
Żadną sztuką jest trwać i oczekiwać,lecz dawać nad miarę. Bruno/ Ew. wg. Św. Mateusza 25, (31-46).
Awatar użytkownika
Carmelka00
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 878
Od: 25 lut 2015, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Leśny zakatek...

Post »

No kurek nie mam, mąż za nic nie chciał :lol: raczej nic by się nie uchowało :D powoli też dosadzam byliny i krzewy ozdobne bo żal mi męża, że ma tyle koszenia :tan
Pozdrawiam
Lenka

Leśny zakatek...
Awatar użytkownika
Faworyt
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3748
Od: 2 gru 2014, o 14:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Leśny zakatek...

Post »

Znaczy mąż jest leśnikiem jak mniemam. ;:173 Interesuje mnie tunel bo pisałaś że masz,jak duży? i co na ten rok planujesz tam posadzić.Zdjęcie mile widziane jak masz. ;:108 Widzę że masz sumaka,to pewnie i sporo odrostów od niego.U mnie co roku takie wchodzą w szkodę.
Serdecznie pozdrawiam.
MK
Żadną sztuką jest trwać i oczekiwać,lecz dawać nad miarę. Bruno/ Ew. wg. Św. Mateusza 25, (31-46).
Awatar użytkownika
Carmelka00
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 878
Od: 25 lut 2015, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Leśny zakatek...

Post »

Tunel dopiero co zamówiony, mały taki 3,5x2,2, dlatego część rozsady chcę mieć w gruncie :D klika krzaków pomidorów, papryk i chilli jak się uda :D natomiast sumak stary jest, odrostów w ogóle nie zauważyłam ;:333
Pozdrawiam
Lenka

Leśny zakatek...
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Leśny zakatek...

Post »

Witaj :wit . Masz przepiękny kawał terenu i czuję, że zamienisz go w raj bardzo szybko ;:108 . Nawet szybciej niż Ci się zdaje ;:108 . Z takim zapałem do siania na pewno nie zabraknie u Ciebie wielu roślin . Zdjęcie z furtką fenomenalne ;:oj . Skrzydlaci goście bardzo fotogeniczni i jest ich tam u Ciebie całkiem sporo ;:108 . Z przyjemnością będę oglądała Twoje ogrodowe poczynania ;:108 . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Leśny zakatek...

Post »

Carmelka00 ile tam ptaszków u Ciebie :) fajnie ;:215 widzę również, że zadbałaś o nie i się odwdzięczają wizytami :) ;:138 Nad tunelem też się zastanawiałem, ale jak na razie jeszcze się nie zdecydowałem :)
Awatar użytkownika
Carmelka00
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 878
Od: 25 lut 2015, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Leśny zakatek...

Post »

ewelkacha88 dziękuję :D chyba aż za dużo sieję na raz ;:124 ale faktycznie uwielbiam kwiaty i w sumie marzy mi się ogród w stylu wiejskim, bez jakichś sztywnych ram, pomysłów na rabaty mam wiele :tan tylko czy czas na to znajdę? :D w sumie mama mi dużo pomogła po przeprowadzce, to był koniec lata , za dużo się zrobić nie dało bo ja jeszcze do nowej pracy szłam właśnie :D ale obsadziłam drzewa funkiami i innymi bylinami, wsadziłam trochę krzewów i udało mi się zrobić tą jedną rabatę kwiatową :D w planie mam jeszcze zrobienie rabaty letniej na pełnym słońcu (1) rabaty cieniolubnej(3) oraz złożonej z astrów i chryzantem zimujących(3)
heheh planów mam wiele :tan jeszcze rabata pachnąca, tam gdzie mam huśtawkę oraz stół :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

maniolek ptaków mnóstwo :D kocham wszystko co lata, dlatego mam też budki gniazdowe, mam zamiar dokupić kilka nowych oraz...domek dla pszczół ;:138 obok mam pasieki , zaraz za płotem i latem zrobiłam koło pompy pijalnię wody dla pszczół ze starych dachówek po tym jak zauważyłam ,że biedaczki próbują pić z miski psa co niezbyt się dobrze dla nich kończyło czasem.
tunel kupuję przez allegro, taki za 300zł, zobaczymy ile wytrzyma :)
Pozdrawiam
Lenka

Leśny zakatek...
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Leśny zakatek...

Post »

Witaj :wit . Okolicę masz fajną i masz sporo drzew, które tworzą genialne ramy ;:215 . U mnie tego brakuje i nad tym ubolewam ;:222 . Dobrze jest planować ale wiem, że te plany często się zmieniają, bądź na to gotowa ;:306 . Początki nigdy nie są łatwe bo nie wiadomo od czego zacząć ale potem poleci już z górki ;:333 . Mi też chwilami nie było łatwo przy małych dzieciach ale teraz córki chodzą do przedszkoli więc pół dnia jestem sama w domu co oznacza, że wiosenne porządki będę mogła zrobić na spokojnie ;:224 . U mnie nie ma tyle ptaków a Ty masz całą masę . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
Lyanna
1000p
1000p
Posty: 1127
Od: 5 mar 2013, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Leśny zakatek...

Post »

Obrazek[/quote]

Wow ;:oj Zaczarowany Ogród albo Narnia.
Pozdrawiam,
Asia
Na łące
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Leśny zakatek...

Post »

Jak tam u rozsad ? Rosną ?
Ciekawe jakie już są ;:173
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Leśny zakatek...

Post »

Carmelko widzę, że wszystko masz już zaplanowane gdzie jakie rabatki będą :) bardzo dobrze ;:138 uuu siewki wschodzą :) brawo i trzymam kciuki żeby pięknie kwitły :) ;:215
Awatar użytkownika
Carmelka00
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 878
Od: 25 lut 2015, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Leśny zakatek...

Post »

seba1999 oj rozsady już się robią :D szczególnie te , które mam zaplanowane na wczesne rabaty i skrzynki,ale żeby mi zbytnio nie wybujały to przeniosłam je teraz w chłodniejsze miejsce , zdjęć na razie nie mam bo mnie choróbsko nieźle rozłożyło, od 3 dni leżę plackiem, dziś troszkę lepiej :)
maniolek no mam nadzieję ,że moje plany ziszczę ;:138 i wszystko urośnie tak jak trzeba, boję się o kwiaty ,które posadziłam jesienią, śniegu u nas mało a mróz był teraz dość spory, oby wszystko przetrwało. :D
Pozdrawiam
Lenka

Leśny zakatek...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”