Nasze 1500 m2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Ann_85
1000p
1000p
Posty: 1209
Od: 26 mar 2010, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Nasze 1500 m2

Post »

O... jak uroczo :)
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Nasze 1500 m2

Post »

Aniu prawda? :D Szkoda tylko, że goście dość płochliwe i uciekły zanim em zdążył je sfotografować z bliska :(


W niedzielę mieliśmy tak cudownie słoneczne popołudnie ;:3 , że chyba grzechem byloby nie wykorzystanie tego i nie spędzenie go w ogrodzie :D
Ja dostałam nową partię zdjęć, a zwierzaki mnóstwo uwagi i zabawy
Obrazek Obrazek

Dolly skakała jak piłka
Obrazek Obrazek

Po tych harcach moje diabełki tasmańskie ;:214 wyglądały jak Piszczałka Latałka z filmu ?Przyjaciel wesołego diabła?, nie obyło się bez kąpieli i porządnego szczotkowania...
Obrazek

A skoro pogoda była taka śliczna to na razie nie będę was straszyć jesiennymi kwiatami i skupię się na letnich :wink:
Powojniki ciągle nie dają za wygraną, Viola już długo kwitnie, Asao właśnie się otwiera, nawet Etoile Violette się jeszcze przebudził
Obrazek Obrazek Obrazek

Lilie:
Arsenal
Obrazek

Lankon
Obrazek

White Pixels
Obrazek

Z róż chwilowo do pokazania nadaje się Papa Geno, różowa nn i moja ukochana Westerland
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Floksy też nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa: Ferris Wheel i nn
Obrazek Obrazek

Niezmordowana szałwia i groszek
Obrazek Obrazek

Macierzanka też jeszcze kwitnie, a variegata zdobi nawet samymi listkami
Obrazek Obrazek

Nawet len i przetacznik jeszcze się nie poddały
Obrazek Obrazek

Bodziszek Versicolor ciągle powtarza kwitnienie
Obrazek

A driakiew kwitnie nieustannie
Obrazek

Nie tylko nas do ogrodu zwabiło słoneczko, motyli też się zleciało całe mnóstwo. Chociaż te okazały się dość trudnym obiektem do fotografowania dla ema...
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Nasze 1500 m2

Post »

Witaj Malgosiu. Piękne zdjęcia ;:138. Twój eM spisał się świetnie ;:333. Poważnie te lilie u Ciebie kwitną? ;:oj U mnie tak bo sadzilam późno a Ty jak to zrobiłaś? Pieskir fajnie się bawią i widać, że zabawa sprawia im radość :D. Motyle bardzo piękne i fajnie , że jeszcze nas odwiedzają. Ja na marcinkach mam ich mnóstwo a na budleji już nie chcą siedzieć ;:306. Pozdrawiam i zdrówka życzę :wit.
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16980
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Nasze 1500 m2

Post »

Małgosiu wtaj!
Ja tez często nie opodal na łace widze sarenki, rózne ptaki :)
Ładna jesień u ciebie.
Dużo jeszcze kwitnących.Róze pieknie kwitną ;:108 ;:108
Lankon cudna.Mam na nią ochotę.Ale w tym roku jej ne spotkałam w zadnym ogrodniczym.Może w tym co będzie mi się uda ja kupić.Dobrze rosnie??
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Nasze 1500 m2

Post »

Witaj Gosiu,ważne ,że Ty dobrzejesz ,a chwasty tylko na moment zaszaleją ,grzybków i u mnie mało,ale każda sztuka się liczy ,ja w swoim ogrodzie wczoraj znalazłam 2 szt pięknych kozaczków i już się suszą ,u Ciebie w ogrodzie jeszcze dużo kwitnień ,a piękne dni dają tyle radości nam i zwierzątkom,pozdrawiam i zdrówka życzę ;:196
Awatar użytkownika
Ann_85
1000p
1000p
Posty: 1209
Od: 26 mar 2010, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Nasze 1500 m2

Post »

Pięknie. Zwierzaki przeurocze skakadełka :lol: Oj jak się cieszę, że będę miała westerlanda w przyszłym miesiącu, oby był tak udany jak u Ciebie ;:108
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Nasze 1500 m2

Post »

Moja Droga, ależ ja Ci tego grzybobrania zazdroszczę!!! Ja w tym sezonie tylko raz byłam w lesie a to co znalazłam, było wyjedzone całkowicie.
Psiny nasz przeurocze. Widać, że to żywe srebra. Mój staruszek nie ma już takiej ochoty na harce i psoty. Za kąpielami również nie przepada ;:306
Ogród prezentuje się wspaniale , tak trzymać ;:215
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Nasze 1500 m2

Post »

Hej Gosieńko. :wit Nie ważne ile grzybków przynieśliście...Ważne , że mogłaś trochę się zrelaksować spacerkiem po lesie i zapomnieć o zabiegu... Pieski też miały odrobinę szaleństwa a to ważne żeby je wymęczyć, bo potem są na pewno spokojniejsze...Jeszcze bardzo kwiatowo w twoim ogrodzie. Jesieni wcale nie widać.Buziaki zostawiam i zmykam dalej ;:196 ...
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Nasze 1500 m2

Post »

Małgosiu, fajnie tak pospacerować po lesie, pozbierać przy okazji grzybki, potem jeszcze spędzić czas z ulubionymi zwierzakami i nie tylko ;:333 Powojniki jeszcze raczą Cię widokiem kwiatów! Super!
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Nasze 1500 m2

Post »

Ewelinko z liliami zrobiłam tak samo jak ty :D Psiaki uwielbiają takie zabawy, biegają jak szalone ;:108 U mnie odwrotnie z motylami - najwięcej ich na budlei, czasami było z pięć na jednej kiści, na astrach pojedyncze smakosze tylko ;:306
Aniu anabuko u mnie z sarenkami jest tak, że tuż za siatką jest nieogrodzone niby-pole sąsiada, często tam przychodzą mimo, że z drugiej strony jest kolejne podwórko. Lankon mam pierwszy rok dopiero, więc trudno mi coś o niej więcej powiedzieć :(
Martuś oj tak, z pięknych dni koniecznie trzeba korzystać, bo nie wiadomo ile nam ich jeszcze w tym roku zostało :wink: Odnośnie grzybków też się z tobą zgadzam - nawet jeden wystający łebek ze ściółki to najpiękniejszy widok na swiecie :D
Aniu Ann no może i urocze... ale nie wtedy, gdy trzeba gdzieś szybko wyjść, a one postanowią akurat brudnymi łapkami okazać nam swoją miłość ;:224 Ja potrafię nad nimi zapanować, ale już moi goście niekoniecznie ;:306 Oczywiście tylko ci wybrani, bo większość w ogóle nie chcą wpuścić na podwórko ;:224 Jeśli tylko lubisz zapach różany unoszący się kilka metrów wokół to z pewnością zakochasz się w Westerlandzie ;:108
Marlenko ja też zaledwie raz byłam na grzybach :( Wcześniej byo za gorąco, a i pracy w ogrodzie sporo, zwłaszcza, że chciałam wszystko przygotować na obecną "niemoc" :wink: Moje "srebra" też za kąpielą nie przepadają, ale skoro chcą przebywać w domu, to nie mają innego wyjścia :lol:
Olu masz absolutną rację ;:108 W lesie było cudownie, może jutro też namówię pozostałych na mały wypad :D A psiaki po takich harcach śpią w najlepsze, jakby ich w ogóle nie było :lol: Jesieni nie widać, bo ją skrzętnie ukryłam :wink:
Mariolko oj tak, nigdzie tak dobrze się nie czuję jak w lesie, a gdy jeszcze znajdę choć jednego grzybka to już mam pełnię szczęścia :D Powojniki ostatnimi kwiatami jeszcze kwitną, ale zawsze to coś :wink:
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Nasze 1500 m2

Post »

Kochani dziękuję bardzo za obecność ze mną w tej części i zapraszam serdecznie do kolejnej odsłony, którą znajdziecie pod tym linkiem:

Nasze 1500 m2 - cz.2

Moderatorów proszę uprzejmie o zamknięcie tego wątku.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”