Balkonowe Rosarium / 2.

Awatar użytkownika
Marta+
200p
200p
Posty: 310
Od: 4 wrz 2016, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Ziemia Przemyska

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Alexia, ja mam aż 10 róż :;230 Z czym mi do Was...
x-al-ia

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Alexio, czy u Ciebie sezon różany kiedyś się kończy...(?) Patrząc na ilość zieleni i obfitość kwiatów, mam wrażenie, że nieustannie trwa lato. :) Październik, a Twoje róże zupełnie zapomniały jak się wygląda o tej porze roku. ;:306
Garden of Roses to już w ogóle nie myśli "się przebrać". Widziałam jak ta róża wygląda wcześniej i jak wygląda teraz, naczytałam się mnóstwo pochlebnych opinii i teraz nieco inaczej kierowałabym się kryteriami przy wyborze róż. Chciałabym taką jak ona, a właściwie dokładnie tę - różę, która jest gwarancją sukcesu, i której kwiatami można się zawsze cieszyć. Jak widzę, to jedna z bardzo nielicznych róż, które tak świetnie dają sobie radę w uprawie doniczkowej.
Princess of Infinity - prezent od Daysy, musiał zostać ofiarowany z wielką szczerością, bo inaczej ta różyczka w takiej urokliwej formie, nie przetrwałaby dwutygodniowej podróży. ;:oj Uwielbiam tę różyczkę i bardzo chciałabym widzieć, jak w przyszłym sezonie będzie sobie radzić w donicy. ;:65

;:167
Awatar użytkownika
nena08
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2648
Od: 8 lut 2012, o 10:06
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Alexia, już pytałam. Niestety, mało kto ją ma.
Nie przepadam jak róże się przewieszają i nie mogę się o to dopytać.
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

mam Olivię w koszyku i się waham. ;:223 Tak samo z The Ancient Mariner.
Ania - nenka :wit to się nie wahaj i dodam jeszcze pomysł kliknięcia do koszyczka Carolyn Knight
http://www.rosaplant.pl/pl/914-carolyn- ... urner.html
Olivia zmężnieje i będzie trzymać kwiaty tak jak lubisz.
The Ancient Mariner śledzę u dziewczyn, które ją mają. To jest piękna róża też ją zamówiłam.
A, Carolyn Knight mam, przyjechała w doniczce z pąkami. Ma śliczne kwiaty, długo je utrzymuje jest bezkolcowa.
Jeżeli chodzi o przewieszanie się kwiatów, to jeszcze nie mogę nic powiedzieć.
Podglądałam ją na rosebook, użytkownik SR ma ją piękną i pokazuje kolor kwiatów dokładnie tak jak one wyglądają.
Ania jak sama nie sprawdzisz, to tak na prawdę nie będziesz wiedziała czy Ci pasują. ;:196

Alexia, przepraszam, że się wtrącam ;:196 róże piękne, nawet po tak długiej podróży. :D
Ja już posadziłam moje doniczkowe, deszcz pada i jest dobrze ;:333
Carolyn Knight ma śliczne kwiaty. ;:167
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4551
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Alexio, widzę, ze Księżniczka podróż przetrwała dobrze i wiem, że pod Twoją troskliwą opieką wyrośnie na cudny krzaczek.
Myślę, że w doniczce, zwłaszcza w takiej ślicznej :D , da sobie spokojnie radę, w końcu to doniczkowa miniaturka :wink: , przerobiona przeze mnie na rabatówkę ;:333 . Niech zdrowo rośnie, zdobi Twoje cuudowne balkonowe Rosarium i cieszy Twoje oczy ;:196
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
alexia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1673
Od: 1 lut 2011, o 18:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: HN-D

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Marta, 10 róż to sporo jak na balkon... Jak duży jest Twój?
Mój jest 4,5 x 4,5 m. i mam chyba 15 odmian, trochę innych roślin, no i maluchy... Jest ciągle ciasno ;:223 .

Alegorio, też jestem zaskoczona wyglądem moich róż... Zupełnie nie wiem, co one sobie myślą, mimo chłodu, nie tylko są zielone, ale budują pąki kwiatowe i wypuszczają nowe pędy od korzeni ;:24 .
Jestem pewna, że Księżniczka będzie wspaniale rosła, jest przecież podarowana z ;:167 .

Nena, mam nadzieję, że Majka rozwiała wszystkie Twoje wątpliwości ;:108 .

Majeczko, dziękuje Ci bardzo dobra kobieto za wtrącanie :!:
Bardzo zgrabnie napisałaś, niech Ci wynagrodzi pięknymi różami ;:196 .

Daysy, tak świetnie przetrwała te 2 tygodnie, jestem pewna, że będzie prawdziwą ozdobą balkonu. Prawda, że do twarzy jej w niebieskim... ;:306 ;:196

Obrazek

Tak wygląda tegoroczna Starlet, jak nie przemarznie, to w następnym sezonie zarośnie cała kratkę ;:215 .
;:100
https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 96&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
nena08
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2648
Od: 8 lut 2012, o 10:06
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Majeczko, Carolyn Knight miałam w koszyku i wywaliłam po zasięgnięciu opinii naszej dawnej koleżanki. To sport Summer Song, którą w ubiegłym roku wykopałam , co prawda na razie do doniczki, bo nie szukałam jej jeszcze nowego domu, ale muszę się za to zabrać. Jak widać nie mogę się z nią tak łatwo rozstać, bo kolor jest odlotowy, ale tylko kolor, w moich warunkach.

Alexia, jak za dużo rozrabiamy u Ciebie to nas pogoń ;:162
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Ania a, co to ma za znaczenie, że jest to sport S. Song. ;:oj
Twoja decyzja na "nie" wnika z posiadania kiepskiej sadzonki S. Song jak sądzę.
Nie widziałaś C.K. i żałuj :;230
Carolyn Knight jest śliczna i pięknie pachnie, szkoda, że nie mogłam jej zrobić zdjęcia.
Nasza koleżanka jest dalej koleżanką jeżeli miałaś na myśli Justi ;:162

Alexia ;:196 super kratka zarosła.
Awatar użytkownika
nena08
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2648
Od: 8 lut 2012, o 10:06
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Majeczko, jaka matka taka córka. Piękną Summer Song widziałam tylko raz na zdjęciach u Pamelki.
Tym razem radziłam się AniDS. :D
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Aniu czyli jednak może być piękna ;:196
Pozdrawiam naszą koleżankę AnięDS :wit też czytałam u niej o C.K. i to właśnie jej wpis mnie
przekonał, że chcę mieć tą różę. AniaDS nie żałuję zakupu ;:168

Alexia mam nadzieję, że mnie nie pogonisz ;:131 zamiast grzecznie pracować ciągnie mnie na pogaduchy na forum. :;230
Masz u mnie dobrą kawę albo placki ziemniaczane do wyboru do koloru ;:306
Awatar użytkownika
nena08
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2648
Od: 8 lut 2012, o 10:06
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Majeczko, C.K. nie zając nie ucieknie. Poczekam co powiesz po następnym sezonie. :D
W takim razie przetestuję Mariner.
Ciekawe czym mogę przekupić Alexię. ;:306 Kawę dobrą umiem zrobić, gorzej z plackami ziemniaczanymi ;:223

Też mi się nie chce robić.
Awatar użytkownika
alexia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1673
Od: 1 lut 2011, o 18:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: HN-D

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Koleżanki ;:167 , czuje się zaszczycona, że u mnie prowadzicie dyskusje i to na temat Angielek ;:224 .

Nena, wiesz przecież, że róże zachowują się inaczej w każdym ogrodzie. Super, że zbierasz informacje o interesujących Cię odmianach, ale w końcu i tak o zakupie decyduje przyspieszone bicie ;:167 . Nie musisz mnie niczym przekupywać, zapraszam do dalszych dyskusji ;:101
Widziałam w szkółce obok siebie S.S. i C.K., obie piękne, tylko kolor C.K. jakby przydymiony... ;:131

Majeczko, wybieram placki... ;:306
;:196
https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 96&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
nena08
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2648
Od: 8 lut 2012, o 10:06
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Alexia, wiem,że decyzję podejmuje się ;:167
Dlatego jeszcze nie wywaliłam S.S. Chodzi mi coś po głowie , ale czasu brak na realizację.
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”