Aprilkowy las cz.6

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Tajka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11413
Od: 23 sty 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Witaj Jolu w Nowym Roku i nowym wątku. :wit
Twój cudny leśny ogród rozrasta się w oczach. ;:167
Mam także 70 róż, ale na tym koniec, więcej nie wcisnę, chociaż niby miejsce wolne po wykarczowanej irdze i starej winorośli, ale zarezerwowane dla piwonii. Koncepcja mi się zmieniła. :;230
Wygoglowałam sobie róże, które zamówiłaś. Piękne. ;:138
Awatar użytkownika
justi177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3224
Od: 22 wrz 2011, o 17:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze, 6a/6b

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Hej Aprilku :wit
Mam nadzieję, ze łatwo doszlaś do siebie po zabawie :wink: wiesz, jak mi szkoda....
Będę na milion procent w okresie kwitnienia róż. Czy tego chcesz, czy nie :;230 Muszę je obejrzeć. Te nowe szczególnie.
Pomyślności ;:3
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
reniuniek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4615
Od: 30 sie 2010, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Czerwionka koło Rybnika

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Joluś, bardzo się cieszę, że założyłaś wątek :D
Twój leśny ogród bardzo mi się podoba, a kociak normalnie skradł mi serducho!
Widzę, że zakupowo już szalejesz :D
Ja w tym roku nie przewiduję już dużych zakupów roślin.
Chcę skupić się na pielęgnacji tego co już mam i może w końcu uda mi się kupić parę ton żwirku na ścieżki :roll:
Pozdrawiam i życzę ci wszystkiego dobrego i dużo zdrowia tobie i całej twojej rodzinie ;:196
Mój zielony kwadrat cz.5-aktualna
Zapraszam :-) Renata
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Święta, święta i....po. Zostało tylko kilka nadmiernych kilogramów. Głównie przez Justi :wink: Bo ja która nie gotuję i nie piekę zabrałam się za robienie tiramisu, które posmakowałam u Justi właśnie. Wyżebrałam przepis i teraz mam za swoje ;:187

Madziu, żeby tak u mnie kończyło się na wzdychaniu do obrazków to nie byłoby sprawy ;:306 ;:306
Jolcia witaj, dawno sobie nie gawędziłyśmy. Postanowienie noworoczne: zmienić ten stan ;:196
To popatrz Teresko jaka jesteś silna ;:333 Ja minęłam 70-kę i nawet się nie zastanowiłam nad konsekwencjami ;:89 Ja do piwonii niestety nie mam ręki, jakoś nie kwitną, za słaba ziemia. Będę więc podziwiać u ciebie :wit
Justi, po zabawie jeszcze nie doszłam do siebie ;:306 Wczoraj był dzień w piżamce ;:172 Oj masz czego żałować ;:224 Mam nadzieję że warto było i chałupę ocaliłaś przez zbuntowanymi młodocianymi ;:163
Róże obejrzeć przyjedź, już zapraszam. pomożesz znaleźć im miejscówki bo kupiłam trochę :;230 na pałę. Początki jak zwykle będą w donicach :lol: Może je jakoś wkomponuję z tymi od ciebie ;:196
Reniu witaj, ja też miałam silne postanowienia ;:159 i .....gucio.

Wszystkim życzę żeby ten rok był najwspanialszym co Wam się do tej pory przydarzyło zarówno w ogrodzie jak i życiu prywatnym i zawodowym ;:cm

Obrazek

Obrazek

Obrazek


E tam, jesień była brzydka, trzeba powspominać ;:306 Zaczniemy od bieli ale nie tej śnieżnej, i odcieni...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek Summer Snow

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ObrazekSilver Dollar

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek Long John Silver

Obrazek Bouquet Parfait

Obrazek Kent

Obrazek

Obrazek No co....na białym :;230 :;230
Szamanka
1000p
1000p
Posty: 1049
Od: 4 maja 2008, o 12:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

róże w lesie... ;:oj zostaję tu :wink:
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Łałałiła! Co to za lilia ? Ta brzydka i jesienna?? Piękna! Zamówiłam wczoraj kilka lilii i taaakiego cuda nie widziałam. Mm ta Twoja kicia to taka przytulanka, utuliłabym ją jak dziecko. Słodziak!
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

:wit Najlepszego Aprilku ;:196 niech Ci się darzy w Nowym Roku..... linię trzymaj.... nie obżeraj się tiramisu .... :;230
Muszę sporo nadrobić po niebyciu :;230
Awatar użytkownika
AnaAn
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1963
Od: 10 gru 2012, o 17:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Aprilku, no nie grzesz i zamawiaj :;230
Ale cudności masz na tej liście zakupowej :shock: Kilkoma sama chętnie bym się jeszcze zaopiekowała ! Jenny Duval już posadziłam, ale wciąż nie daje mi spokoju Hippolyte. Jak tylko zwolni się jakaś przyzwoita miejscówka, to ją muszę przygarnąć ;:108
Jolcia, te historyczne, wielkie krzaki pięknie będą wyglądały w Twoim lesie :)
Pozdrawiam, Ania
Ogród 100 róż cz. IV
Awatar użytkownika
anym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5322
Od: 4 kwie 2013, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Grudziadza

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Jolu rozplenicę rubrum widzę jak ją zimujesz?
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą z spojrzeń ludzkich oczu. Anka
Moje wątki, Aktualny
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3424
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Jolu, wreszcie i ja się zmobilizowałam, wpadłam z noworocznymi życzeniami i nie wiem co najpierw podziwiać, wianki przepiękne, a choinka wprost bajeczna i ta tegoroczna i ta z zeszłego roku również, masz na prawdę talent ;:108.
Cudowne róże, hortensje, lilie, trawy, kociaczek i psiaki, a to zdjęcie normalnie powala na kolana
Obrazek.
Ciekawe róże zamówiłaś, myślę, że z Hippolyte będziesz zadowolona, mam ją również od Ewki od ubiegłej wiosny, kwiat ma obłędny a kolorek zjawiskowy
Awatar użytkownika
justi177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3224
Od: 22 wrz 2011, o 17:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze, 6a/6b

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

:wit
Będę na róże. Dzięki.
Dobrze, że sznury poszły poziomo 8-) to też muszę zobaczyć na żywo.
A właśnie, że jesień miałaś fajną ;:oj
Nie daję rady czasowo z forum, ale dobrze, ze wpadłam. Kuliżanko, u mnie też było na Nowy Roku "Tyraj misiu". No i tyram, walka brzuszkowa rozpoczęta. Ale to ogolnie za sprawą Świąt. Może do wiosny znormalnieję :;230
M. moździerzami chciał rozwalić chałupę i samochód, szczegółów nie zdradzę, bo wstyd..... także atrakcje były ;:224
Ps. Wiedziałam, ze nie wytrzymasz i zamówisz :;230 masz za dużą działkę :;230 ja musiałabym opracować metodę wertykalnego sadzenia róż ;:224
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
anastazja B
1000p
1000p
Posty: 1414
Od: 3 mar 2013, o 09:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Jolu bardzo ładny ogród założyłaś w lasku. Z tego co widzę to u Ciebie głównie sosny rosną , a więc masz dużo słonecznych prześwitów. Róże pod drzewami to duże wyzwanie ale widzę ,że sobie świetnie radzisz. Ja też mam działkę w półcieniu i dobrze wiem ile kwiaty wymagają zabiegów. Zadbane róże, które kwitną od końca wiosny do przymrozków są główną kolorową ozdobą ogrodu ;:167
pozdrawiam Beata

Mój ogród w półcieniu
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16029
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Fajne wspomnienia w tonacji białej. Bialości świetnie rozświetlają Twój nieco zacieniony teren. Ja także dokupiłam trochę jasnych róż. Dzięki za fotki z Indigolettą. Na razie się jednak wstrzymam, bo jakoś sprawia ona na mnie wrażenie zbyt delikatnej.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”