Henryk - moje kaktusy i sukulenty 5

Zablokowany
Awatar użytkownika
popiolek69
500p
500p
Posty: 802
Od: 22 paź 2011, o 22:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin, Trawniki

Re: Henryk - moje kaktusy i sukulenty 5

Post »

Roślinki jak zwykle pierwsza klasa ;:215 i już mniej więcej wiem jak będą się prezentowały moje przedszkolaki G. kroenleinii w przyszłości ;:224
Awatar użytkownika
nolina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6664
Od: 20 mar 2010, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Toruń

Re: Henryk - moje kaktusy i sukulenty 5

Post »

Nie można ani na chwilkę opuścić Forum...jeszcze trochę i bym przeoczyła takie cuda ;:oj
Henryku jak zwykle pokazałeś piękne roślinki i to takie ,które lubię ;:167
Jak dla mnie leeanum i kroenleinii na przedzie peletonu i zaraz za nimi cała reszta :D
Henryku :!: wiem ,że masz dobre serducho i nie będziesz nas trzymał w napięciu...pokarzesz gymno już wkrótce ;:108
Awatar użytkownika
moritius
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2580
Od: 30 sie 2010, o 12:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Henryk - moje kaktusy i sukulenty 5

Post »

Proszę, nie ma mnie chwilkę, a tu kolejna część.
Parodie ładne - chyba powinienem sobie sprawić jedną lub dwie :wink:.
Rynio2
500p
500p
Posty: 701
Od: 11 cze 2013, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Toszek

Re: Henryk - moje kaktusy i sukulenty 5

Post »

A ja teraz po przeczytaniu wątku 4, zacząłem systematycznie czytać twoje wątki. I aktualnie dotarłem do 37 strony wątku 1. I nie ma siły żeby mi przeszkodziła przeczytać twoje wszystkie wątki od początku do końca.
Awatar użytkownika
tesia39
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9113
Od: 9 kwie 2012, o 10:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Henryk - moje kaktusy i sukulenty 5

Post »

Henryku, właśnie skończyłam przeglądać i czytać Twoje wątki i jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej wiedzy i roślin które miały szczęście u Ciebie zamieszkać ;:180
Zdaje się że zaraziłeś mnie Haworthiami, na widok niektórych moje serce aż podskoczyło ;:167
Najpiękniejsze moim skromnym zdaniem to : Haworthia herbacea v. herbacea JDV85-12, Sand Hills , Haworthia bolusii, Graaff-Reinet , Haworthia attenuata var. attenuata variegated Pink Green i Haworthia arachnoidea v. aranea, RSA, E of De Rust. Zdaję sobie sprawę że to rarytaski i nie łatwo je zdobyć , ale może kiedyś zamieszkają i u mnie ;:224
Wszystkie twoje kaktusy są zachwycające, to bogactwo kwiatów i kolców ;:oj Do tego piękna kolekcja hoi ;:138 ;:138 ;:138
W dodatku, wszystkie rośliny estetycznie rozlokowane ;:138 Tylko podziwiać ;:180
Awatar użytkownika
hen_s
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20134
Od: 16 paź 2010, o 15:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Henryk - moje kaktusy i sukulenty 5

Post »

Krzysztof, Leszek, Konrad, Małgorzata, Aleksander - wielkie dzięki za odwiedziny i miłe komentarze. :)

Ryszard - zazdroszczę pracowitości. Bo przebrnąć przez tyle tekstu i zdjęć to już praca - choć mam nadzieję, że i przyjemności przy tym trochę jest. Diękuję, że właśnie na moim wątku spędzasz tyle czasu i mam nadzieję, że nie jest to czas stracony. :)

Tereso - witaj po raz pierwszy. ;:7
Z zażenowaniem ale i przyjemnością przeczytałem Twoją recenzję. Bardzo Ci dziękuję i... zapraszam jak najczęściej - postaram się jeszcze coś ciekawego pokazać czy napisać. :)
Awatar użytkownika
tesia39
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9113
Od: 9 kwie 2012, o 10:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Henryk - moje kaktusy i sukulenty 5

Post »

Na pewno będę częstym gościem, zwłaszcza że coraz bardziej sukulentowo się u mnie robi ;:108
Awatar użytkownika
hen_s
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20134
Od: 16 paź 2010, o 15:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Henryk - moje kaktusy i sukulenty 5

Post »

A tak, byłem, zauważyłem. I zdecydowanie mi się to podoba. ;:173
Awatar użytkownika
kubasia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4174
Od: 31 mar 2012, o 19:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Henryk - moje kaktusy i sukulenty 5

Post »

Witaj Henryku, trafiłam do Ciebie od Kingi i już na pierwszych stronach zauważyłam roślinę, która mnie bardzo interesuje, czyli Peireskię. Czy możesz mi coś powiedzieć o jej uprawie zimą. Kupiłam ją jesienią i nie wiem, czy to normalne, że gubi wszystkie liście. Sprzedawca zapewniał, że to normalne.
Awatar użytkownika
hen_s
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20134
Od: 16 paź 2010, o 15:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Henryk - moje kaktusy i sukulenty 5

Post »

Witaj Katarzyno. ;:7
Jakże miło, że zajrzałaś do mnie, ba, na początek coś dla siebie znalazłaś. :) Mam nadzieję, że nie będą to wypadki sporadyczne a Twoja tu obecność jedyną. Może coś jeszcze u mnie rośnie co Ciebie również zainteresuje. :wink:

Peireskia rzeczywiście gubi w zimie liście. Chyba, że jest uprawiana np. w ogrodzie zimowym i normalnie podlewana, wtedy te liście u góry może zachować. Taki stan rzeczy jest w tym roku u mnie bo wystawiłem swoją roślinę na okno na korytarzu.
Natomiast jeśli liście zgubi to znak, że nie pobiera wody i nie wegetuje. Wtedy do wiosny i do pierwszych na niej zielonych liści zaprzestajemy podlewania.

To naprawdę dekoracyjna i ślicznie kwitnąca roślinka. A zupełnie niedoceniana...
Awatar użytkownika
kubasia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4174
Od: 31 mar 2012, o 19:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Henryk - moje kaktusy i sukulenty 5

Post »

Obiecuję być częstym gościem, może nie zawsze zostawiający po sobie ślad :wink: Kwiat miałam przyjemność oglądać, bo przyjechała do mnie z pąkami. W pełni się zgadzam, że jest piękny. Wracam do pierwszej części interesującego wątku ;:215
Awatar użytkownika
szy---
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1923
Od: 31 sty 2013, o 14:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Henryk - moje kaktusy i sukulenty 5

Post »

Witam, :wit
piękną posiadasz kolekcje kaktusów. ;:63
Balkon u Szymka Zapraszam :D
Szymon
Rynio2
500p
500p
Posty: 701
Od: 11 cze 2013, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Toszek

Re: Henryk - moje kaktusy i sukulenty 5

Post »

Dobrze że mam teraz trochę ulopu świątecznego, to mogę więcej czasu poświęcić na czytanie twoich wątków. I w ten to sposób dzisiaj o godz. 17.30 doczytałem do końca twój wątek 1, warto było czytać. No a teraz do czytania następnych części.
Pozdrowienia
Zablokowany

Wróć do „Moje kaktusy i inne sukulenty !”