Mój zielony świat cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
dobrus
50p
50p
Posty: 64
Od: 7 cze 2011, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój zielony świat cz.2

Post »

Witaj Aniu,
wpadam z rewizytą i już tu sobie zostanę :) Masz przepiękny ogród i robisz śliczne dekoracje ;:138
Pozdrawiam Cię serdecznie :)
Pozdrawiam,
Dobrusia
Mój skromny ogródeczek http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=75029
Awatar użytkownika
Nikus
200p
200p
Posty: 380
Od: 15 sty 2013, o 22:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolskie

Re: Mój zielony świat cz.2

Post »

Poszłam za Twoją radą i niedługo i u mnie donice będą piękną ozdobą balkonów oraz miejsca obok wejścia do domku. Miłego wieczorku:*
Iść ciągle iść w stronę słońca...

viewtopic.php?f=2&t=106522
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Mój zielony świat cz.2

Post »

Aniu ależ masz cudny łan szafirków ;:oj i tulipanki takie piękne.... strasznie lubię te wczesne odmiany ;:167 koniecznie muszę posadzić ich sobie więcej :D
Nie mogę się napatrzeć na kamienną ścieżkę....wygląda bajecznie i roślinki na jej tle wspaniale się prezentują :D
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7831
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Mój zielony świat cz.2

Post »

Aneczko życzę słonecznego weekendu ;:196
Pozdrawiam Alicja
Awatar użytkownika
anym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5322
Od: 4 kwie 2013, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Grudziadza

Re: Mój zielony świat cz.2

Post »

Gosiu te małe tulipanki to te z tych wcześniejszych, nawet nie znam ich nazwy bo rosną u mnie od wielu lat. Reszta tulipanów jeszcze w pąkach i trochę to potrwa zanim zakwitną.

Marysiu u mnie w środę o szóstej rano lało jak z cebra a w ciągu dnia było piękne słoneczko. Taką wiosnę to ja lubię ;:138 Kamienne ścieżki to praca mojego męża.

Aga1504 ja też bardzo lubię te tulipany bo kwitną wcześniej od tych zwykłych i kolorek rzeczywiście mają fajny, niespotykany wśród tych maleństw.

Paulii o tak wiosna rozkręca się na dobre i kwitnie coraz więcej kwiatów. Uwielbiam ten czas ale najbardziej doczekać się nie mogę kwiatów i liści na drzewach bo na razie w ogrodzie za domem jeszcze szaro.

Iwonko witaj u mnie ;:196 tulipanki rzeczywiście mają fajne kolorki, o tej porze nawet te maluchy cieszą ;:138

Tesiu szafirki u mnie są od wielu i rozrosły się w duże kępy ale jak tylko zaschną liście zaliczą przesadzenie bo pigwowiec pod którym rosną bardzo je przydusił.

Dobrusiu serdecznie witam w moim ogrodzie ;:196 zapraszam zaglądaj kiedy tylko będziesz miała ochotę. Każdy zielono zakręcony mile widziany ;:138
Również serdecznie pozdrawiam!

Weroniko kwiaty w donicach o tej porze bardzo rozweselają puste miejsca, cieszę się, że i u Ciebie nie długo zagoszczą. Koniecznie się pochwal :D

Aguniu ja też już sobie obiecałam, że na jesieni koniecznie zakupię więcej tych maluszków. Kiedy już krokusy przekwitają to właśnie te tulipany zdobią ogródki. Kamienna ścieżka to zasługa mojego eM

Aluniu również życzę słoneczka ;:196
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą z spojrzeń ludzkich oczu. Anka
Moje wątki, Aktualny
Awatar użytkownika
reniusia20
1000p
1000p
Posty: 1859
Od: 2 kwie 2012, o 15:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdzieś na końcu świata...! ( małopolska)

Re: Mój zielony świat cz.2

Post »

Witaj Aniu ;:196
Ale pięknie zaczynają Ci kwitnąć tulipany jeszcze troszki wiecej słonka i będziemy podziwiać te piękności. Roślinki kwitną z każdym dniem coraz bardziej. Ślicznie wyglada u Ciebie dobrze to widzę kamienna ścieżka? a obok niej żagwin... :tan
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Mój zielony świat cz.2

Post »

Aniu,tulipany miodzio,a stokrotki masz kupione teraz czy twoje kwitną?
123katex
1000p
1000p
Posty: 1050
Od: 22 maja 2013, o 20:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Mój zielony świat cz.2

Post »

Śliczne tulipanki, piękny ten ciemny kolorek. Miłej niedzieli. :wit
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16980
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Mój zielony świat cz.2

Post »

Anulka :wit
Szfirki śliczne,a pod nimi już widać ,że bedą pieknygo kolorku tulipanki ;:108
Piękne wiosenne kwitnienia coraz więcej roślin zapraszają ;:173
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Mój zielony świat cz.2

Post »

Witaj Aniu,uwielbiam szafirki,ale u mnie późniejsze ,a Ty masz taki łan ,w ogóle wszystkie te wiosenne kolorowe kwiaty dają piękny obraz ,pozdrawiam i miłego popołudnia życzę :wit :uszy
Awatar użytkownika
anym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5322
Od: 4 kwie 2013, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Grudziadza

Re: Mój zielony świat cz.2

Post »

Reniu tak jeszcze chwilka i zakwitną te późniejsze odmiany tulipanów i wtedy dopiero się zacznie spektakl kolorów. Chociaż u mnie wiele starych tulipanów wypościło tylko liście, na jesieni koniecznie muszę sprawi sobie nowe odmiany. Kamienna ścieżka to zasługa mojego męża a żagwin pięknie wygląda na obrzeżu rabaty ;:138

Małgosiu stokrotki siałam w zeszłym roku na jesieni, wsadzałam takie maleństwa ale ładnie się rozrosły i cieszę się z nich bardzo bo zakwitły wcześniej od krokusów. ;:138

Kasiu prawda, że są ładne, mnie również się podobają :heja takie maleństwa a cieszą ogromnie. Dziękuję za życzenia i także życzę miłego wieczoru ;:196

Aniulka masz rację coraz więcej kwiatów zaprasza nas na wiosenny spektakl. Czekałyśmy tak długo i teraz każdy maluszek cieszy :heja a z tych tulipanków cieszę się bardzo bo mam je od wielu lat i nigdy ich nie przesadzałam. Rozrastają się i są bezobsługowe.

Martuniu to prawda ;:108 wszystkie wiosenne kwiatuszki nawet najmniejsze cieszą. Twoje szafirki jeszcze chwilka i zakwitną, ja ciągle czekam na hiacynty i żonkile. Więcej ciepełka i troszkę deszczu i zacznie się cudowne widowisko :tan
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą z spojrzeń ludzkich oczu. Anka
Moje wątki, Aktualny
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12457
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Mój zielony świat cz.2

Post »

U mnie z kolei hiacynty w pełnym rozkwicie-ale czekam na żonkile
Awatar użytkownika
anym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5322
Od: 4 kwie 2013, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Grudziadza

Re: Mój zielony świat cz.2

Post »

Iwonko u mnie hiacynty ledwo co wyściubiły noski a żonkilom brakuje może ze dwa dni i zakwitną ;:138 Nie mam ich zbyt dużo bo to jesienne zakupy, wiele cebul przemarzło mi tej paskudnej zimy. Tej jesieni kupię kolejne i powoli moja kolekcja wiosennych się powiększy :D


Kochani pora zakończyć ten wątek. Kolejna częśc tutaj
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą z spojrzeń ludzkich oczu. Anka
Moje wątki, Aktualny
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”